x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vize Başvuru Formu

Rusya vize başvuru formunu doldururken, Rusya’ ya gidiş amacına, Rusya'ya giriş yapılacak şehir bilgisine ve detaylı seyahat planlamasına mutlaka yer verilmelidir.  Rusya vize başvurularında özellikle ülkeye giriş yapacağınız şehir bilgisi önemlidir St. Petersburg için elektronik vize alınabilirken, Moskova ve diğer şehirler için standart Rusya vizesi alınmaktadır.

Rusya vize başvuru formu  2023 yılı belgesini ilgili bağlantıdan PDF formatında indirebilir, çıktısını alarak doldurabilirsiniz. 

Rusya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

Rusya vize başvuru formu tam ve eksiksiz olarak doldurulmaktadır. Rusya vize başvuru formunda;
1)Ad
2)Soyad
3)Seyahat amacı
4)Gidiş tarihi
5)Dönüş tarihi
6)Rusya’da gitmek istenilen şehir
7)İkamet adresi 
8)Cep telefonu numarası
9)Meslek
10)Çalıştığı işyeri adı
11)İşyeri telefonu
12)İşyeri adresi 

Yukarıdaki bilgiler Rusya vize başvuru formunda eksiksiz olarak doldurulmalıdır. 

Seyahat amacı olarak birinci derece yakınının yanına göndermek istediğinizi belirtmişsiniz. Bunun Aile Ziyareti vize başvurusunda bulunmanız gereklidir. Vize hakkında ya da başvuru formu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve vize başvuru işleminin kontrollü bir şekilde sürmesini isterseniz web sitemizden iletişim bilgilerine ulaşarak bizlere ulaşabilir dilerseniz de ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  

Rusya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Rusya Vize Başvuru Formu 2020
F. Aydoğdu 16/12/19, 11:08 Cevabı Görüntüle
yazın kısa bir dönem Rusya’ya gitmek istiyorum. Vize başvurusu pek bilgili olduğum bir alan değil o yüzden danışmak istedim Rusya vize başvuru formu nasıl doldurulur ve nereden temin edebilirim teşekkürler.
Rusya Uzun Süreli Başvuru Formu
E. Demir 22/10/19, 11:37 Cevabı Görüntüle
Türkiye’de nakliye şirketinde çalışıyorum. İş için beş ay kadar Rusya’da çalışmam gerekiyor ve bunun için vize başvurusu yapacağım. Rusya uzun süreli vize başvuru formu nasıl dolduruluyor dikkat etmem gereken yerlerden bahseder misiniz? Ben daha önce hiç böyle bir başvuruda bulunmadım tam olarak bilgim yok yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Vize Başvuru Rusya
B. Tunç 15/10/19, 11:28 Cevabı Görüntüle
Merhabalar öncelikle daha önce sorduğum sorulara açıklıkla cevap verdiğiniz için teşekkürler sizlere bu sefer Vize başvurusu Rusya için birkaç soru soracağım. Rusya için yapacağım vize başvurusu için detayları benimle paylaşır mısınız ne kadar sürede başvuruma geri dönüş alabilirim?
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
Çalışma İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';