x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Uzun Süreli Başvuru Formu

E. Demir 22/10/19, 11:37
Türkiye’de nakliye şirketinde çalışıyorum. İş için beş ay kadar Rusya’da çalışmam gerekiyor ve bunun için vize başvurusu yapacağım. Rusya uzun süreli vize başvuru formu nasıl dolduruluyor dikkat etmem gereken yerlerden bahseder misiniz? Ben daha önce hiç böyle bir başvuruda bulunmadım tam olarak bilgim yok yardımcı olursanız çok memnun olurum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Rusya uzun süreli başvuru formu ve vize başvuru işlemlerini Euroasia Global Visa Services acentemiz bünyesinde çalışan danışmanlarımız sizler için gerçekleştirmektedir. Acentemiz Rusya uzun süreli başvuru işlemleri için sizlerden birkaç evrak talebinde bulunarak başvurunuzu kontrol altında tutarak gerçekleştirir. Tamamlamanız gereken evraklar Rus Büyükelçiliğinin belirlemiş olduğu yönerge kuralları dahilinde hazırlanması gerekmektedir. Rusya uzun süreli vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evrak listesi; pasaport ( son 1 yıl içerisinde çıkmış 6 ay geçerlilik süresi olmalı ), 35*45 mm ölçülerinde biyometrik özelliğinde fotoğraf ve Rusya uzun süreli vize başvuru formu   ( başvuru formunu kişisel bilgilerinizi bulunduran kısımların doğru, güncel ve  eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir ).

Rusya vize başvurularında doldurmanız gereken bilgi formudur. Rusya vize başvuru formunda beyan edilen bilgiler doğrultusunda başvuru işlemi gerçekleştirilir. Başvuru formunu ilgili bağlantıya tıklayarka görüntüleyebilirsiniz. 

Rusya vizesi müşteri temsilcilerimiz başvuru evraklarınızı ofisimize iletmenizle birlikte sizler için başvuru işlemini gerçekleştirir. Uzun süreli vize 3 aylık tek girişli vize, 3 aylık iki girişli vize ve son olarak 1 yıllık çok girişli vize olarak 3 gruba ayrılmaktadır. Bunun için Rusya ziyaretiniz de seyahat amacını göz önünde tutarak vize süre ve vize türünü kesin olarak belirtmeniz gerekmektedir. Rusya uzun süreli vize başvuru işlemleri Rusya Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olarak 4 gün 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';