x
İngiltere vizelerinizi 10 yıllık alabilirsiniz. 10 yıllık İngiltere vizeleriniz için yetkilerimizi bilgilendirmeyi unutmayın.

10 Yıllık İngiltere Vizesi

İngiltere vizelerinizi 10 yıllık alabilirsiniz. 10 yıllık İngiltere vizeleriniz için yetkilerimizi bilgilendirmeyi unutmayın.

Devamı
İngiltere vize başvurularınızı online olarak ofisinizden veya evinizden tamamlayabilirsiniz.

Online İngiltere Vizesi Başvurusu

İngiltere vize başvurularınızı online olarak ofisinizden veya evinizden tamamlayabilirsiniz.

Devamı
Kurumumuz aracılığıyla İstanbul'dan yapacağınız başvurularda vizenizi başvuru günü sonrası 24 saatte alabilirsiniz.

24 Saatte İngiltere Vizenizi Alabilirsiniz

Kurumumuz aracılığıyla İstanbul'dan yapacağınız başvurularda vizenizi başvuru günü sonrası 24 saatte alabilirsiniz.

Devamı
Priority vize başvuru ayrıcalığı ile işlem süreci 5 güne iniyor. İngiltere Konsolosluğunun sunduğu özel hizmetler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

5 Günde İngiltere Vizesi (Priority Visa)

Priority vize başvuru ayrıcalığı ile işlem süreci 5 güne iniyor. İngiltere Konsolosluğunun sunduğu özel hizmetler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

Devamı

İngiltere vize başvurularınızı artık kendinize göre planlayın!

hizli ingiletere vizesi 1 gündeİngiltere seyahatinizin acil olduğunu düşünüyor veya İngiltere vize başvurularınızın sonuçlanma süresini bekleyecek yeteri kadar vaktiniz yok ise; başvuru tarihi sonrası 24 saatte sonuçlanan  Devamını Oku...

İngiltere Vize İşlemleri

 

Değerli ziyaretçilerimiz, İngiltere vize başvuru sürecinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sayfamızda İngiltere Konsolosluğu ve İngiltere Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş vize başvuru kriterlerini bulabilirsiniz. İngiltere vize başvurunuzu kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. İngiltere vize başvuru sürecinin ilk ve en önemli adımını online vize başvuru süreci oluşturmaktadır. İngiltere vize başvuru formu online olarak ve eksiksizce tarafımızdan doldurulmaktadır. İngiltere vize başvuru süreci ile ilgili gerekli desteği online destek hattımızdan alabilirsiniz.
İstanbul, Ankara, Bursa, İstanbul, Gaziantep, Antalya, Adana’da ikamet ediyorsanız İngiltere vize başvurunuzu bulunduğunuz bölgedeki ofislerimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. İstanbul dışındaki başvurular ile ilgili detaylı bilgiye ve İngiltere vize işlemlerinizde 2019 yılına ait güncel başvuru prosedürleri, İngiltere vize ücretleri hakkındaki detaylı bilgiye sayfamızın devamını inceleyerek ulaşabilirsiniz.

İngiltere Vizesi ile ilgili bilgiler;

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla,

Genel ziyaretçi vizesi (turistik)

Aile ziyareti vizesi

Ticari vize

Öğrenci vizesi

Sporcu vizesi

Girişimci vizesi

Medikal Tedavi Ziyaretçi vizesi 

İngiltere’ye yapacağınız uzun süreli seyahatleriniz için olan vize kategorileri aşağıdaki gibidir:

Oturum vizesi

Eğitim vizesi (Tier 4)

Çalışma vizesi

Tier 1 Vizesi

Tier 2 Vizesi

Tier 5 Vizesi

Ankara Antlaşması vize başvurularınızı kurumumuz aracılığıyla tamamlayablirsiniz.

Schengen Vizesiyle İngiltere'ye Giriş Yapılır Mı?

Schengen vizesi sahipleri İngiltere’ye giriş yapamazlar. Aynı şekilde İngiltere vize sahipleri de Schengen sahasına giriş yapamamaktadır. İngiltere 23 Haziran 2016’da yapılan referandumla Avrupa Birliği’nden ayrılma kararı almıştır. İngiltere’nin Brexit süreci devam etmektedir.

İngiltere Vizesi İrlanda Cumhuriyeti'nde Geçerli Midir?

Birleşik Krallık vizeniz ile İngiltere haricinde İskoçya, Galler ve Kuzey İrlandaya seyahat edebilirsiniz. Ancak İrlanda Cumhuriyetine Birleşik Krallık vizesiyle giriş için özel şartlar bulunmaktadır.  İrlanda Cumhuriyeti vize muafiyet programına dahil olan ülkelerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. 
İngiltere girebilmek için Birleşik Krallık vizesi alınması gerekmektedir.  İngiltere vizesi İrlanda Cumhuriyetine giriş yapmak için geçerli değildir. Ancak yakın zamanda İrlanda bazı ülke vatandaşları için muafiyet programı başlatmıştır. İngiltere’nin bazı bölgeleri için vize muafiyeti söz konusuyken  İngiltere’nin bazı bölgeleri İrlanda vizesine tabidir. İrlanda vizesinden muaf olan ülkelerin listesini burada bulabilirsiniz.
İrlanda diplomatik mecralarının belirttiği 17 ülkenin vatandaşları geçerli bir UK Genel C vizesine sahip ve vize muafiyet programının gerekliliklerini yerine getirmeleri halinde İrlanda’ya seyahat edebilirler. 

Değerli ziayretçimiz, Birleşik Krallık vizesi ile İngiltere, İskoçya, Walles, Kuzey İrlanda’ya giriş yapabilirsiniz. Ancak T.C. vatandaşları İngiltere vizesiyle direkt olarak İrlanda Cumhuriyeti'ne giriş yapamamaktadır. T.C. vatandaşları ancak İngiltere'ye giriş yaptıktan sonra İrlanda Cumhuriyeti'ne geçiş yapabilmektedirler.

ingiltere vizesi

İngiltere Vize Başvuru Prosedürü

İngiltere vize işlemlerinizi kurumumuz rehberliğinde İstanbul merkez ofisimiz başta olmak üzere Ankara’dan, Bursa’dan, Antalya’dan ve Gaziantep’ten tamamlayabilirsiniz. İngiltere vize başvurularınız için web sayfamızda bulunan bilgilerin sizin için yeterli olmaması halinde İngiltere’nin de dahil olduğu online departman yetkililerimizi arayarak gereken desteği alabilirsiniz, seyahat amacınıza göre 2018 yılı evrak listesini ve İngiltere vize ücretini içerir bilgilendirme e-mailini talep edebilirsiniz. 

1. Hazırlamış olduğunuz belgelerinizi ofisimize ulaştırın.
İngiltere Büyükelçiliğinin ve İngiltere Konsolosluğunun vize müracaatlarını sonuçlandırma süresine müdahale edilememektedir. Vize başvurularınız öngörülen tarihten daha uzun bir sürede neticelenebilir. Evraklarınızı dikkatli ve eksiksiz bir şekilde hazırlayarak bağlı bulunduğunuz bölgedeki ofislerimize ulaştırırsanız, evraklarınızı tekrar temin etmek ve yeni bir randevu tarihi almak gibi nedenlerden oluşan zaman kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Birleşik Krallık vize başvuru evraklarınızı size en yakın ofisimize şahsen, üçüncü bir kişi aracılığıyla elden veya kurge/kargo ile göndererek Eagvs online departmanına ulaştırabilirsiniz.

2. Evraklarınız elimize ulaştığında sizi arayacağız.
Birleşik krallık vize departmanı yetkililerimiz gönderdiğiniz belgeleri teslim aldıktan sonra kontrol etmektedirler. Eksik veya  hatalı işlenmiş evraklar tespit edildiğinde sizi bilgilendirmekte; sizle birlikte sorununuzun çözümüne yönelik çalışma yürütmektedirler. Lütfen bu süreçte evraklarınızı eksiksiz bir şekilde ve sayfamızda bulunan uyarıları dikkate alarak hazırlayınız. Birleşik Krallık vize başvuru aşamaları konusunda dilerseniz telefon ile canlı destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
 
3. İngiltere vize işlem ücretinizi ödeyin.

İngiltere vize ücretleri talep edilen vize kategorisine ve ikamet süresine göre değişmektedir. İngiltere vize ücreti,  konsolosluk vize harç bedeli, yetkili vize servisi koordinasyon bedeli ve firmamızın hizmet bedelinden oluşmaktadır. İngiltere’ye ailece veya grup halinde seyahat etme planınız varsa yetkililerimizi toplum işlem ücreti teklifi alabilirsiniz. İngiltere vize başvurunuzun ret ile neticelenmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır. İngiltere vize ücretleri vize müracaatınızın işleme alınabilmesi içindir.

4. Pasaportunuzun durumunu öğrenin.
İngiltere yetkili vize servisinde operasyon yetkilimiz rehberliğinde vereceğiniz parmak izi beyanınızdan sonra işlemleriniz sürerken vize sonucunuzu her gün düzenli olarak sorgulayacağız. Siz de yetkililerimizi arayarak vizenizi sorgulatabilir ya da vize sorgulama talebinizi e-mail olarak help@eagvs.com adresimize mail olarak iletebilirsiniz. İngiltere vize başvuruları istisnai durumlar haricinde 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

5. Pasaportunuzu teslim alın.
İngiltere vize işlemleri
nizin neticelenmesinin ardından başvurunuz onaylanırsa vizenizin işlenmiş olduğu pasaportunuzu şahsen gelerek veya 3. bir kişi aracaılığuyla teslim alabilirsiniz. Dilerseniz, pasaportunuzu ev veya iş adresinize kargo/kurye ile göndermekteyiz. 

İngiltere Tier Vize Başvuruları

PBS Tier 4 (öğrenci) vize başvurularında 28 Haziran 2013 tarihinden sonra biyometri beyanının yanı sıra video mülakat yapılmaktadır. PBS Tier 4 İngiltere öğrenci vizesine başvuru yapacakların online başvuru formunu doldururken “Mülakatlı VAC Randevusu” türünü seçmeleri gerektiğini hatırlatırız. Öğrenci vizesine başvuru yapacaklar kolaylaştırılmış ve güvenilir başvuru hizmeti için en güncel bilgiyi yetkililerimizden alabilirler. İngiltere öğrenci vize başvurusu online olarak yapılmaktadır. İngiltere iş durumunuza ve seyahat amacınıza uygun vize başvuru süreci, vize başvurusu için sunulacak belgeler ve 2018 yılı vize ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezi İngiltere Online departmanı yetkilimizden bilgi e-maili olarak isteyin.

İngiltere Tier vize başvurularınızda lütfen "Cas Number"larınızı (kayıt numarası) yetkililerimize help@eagvs.com adresi üzerinden mail olarak iletin ve hazırlamanız gereken evraklarınızı öğrenin.

Tier vize başvurularının değerlendirmesi İngiltere'de yapılmaktadır.  Bu nedenle değerlendirme süreleri uzayabilmekte, vize başvurularının değerlendirilmesi 30 gün sürebilmektedir.

ingiltere vizesi

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar

İngiltere ikamet izni dışındaki başvurular 15 iş günü içerisinde, ikamet izni başvuruları ortalama olarak 12 hafta içinde neticelenmektedir. Birçok durumda başvurular 15 iş gününden kısa sürede sonuçlanabilmektedir. Birleşik Krallık Konsolosluğunun yoğun olduğu zamanlarda başvuruların sonuçlanması 15 iş gününden uzun sürebilir. 15 günden uzun süren başvurularda yetkilimizi arayarak vize başvuru durumunuzu sorgulatabilirsiniz. 

Türkiye ve İngiltere’deki belli tatil dönemleri öncesinde başvurunuzu vize işlem süresinin uzayabileceğini göz önüne alarak yapmalısınız. Vize başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinden üç ay öncesine kadar yapabilirsiniz. Vizeyle ilgili bilgili almak istediğinizde ya da vize başvuru süreciyle ilgili bir sorunuz olduğunda çağrı merkezi yetkilimizle iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurunuzun değerlendirme süreci bittiğinde, pasaportunuz elimize ulaştığında vakit kaybetmeden pasaportunuzu adresinize göndermekteyiz, dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu elden de teslim alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Bursa, İstanbul, Gaziantep, Antalya, Adana’da ikamet ediyorsanız başvurunuzu bulunduğunuz bölgedeki ofislerimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvurunuzu Gerçekleştirebileceğiniz Ofislerimiz

İngiltere Vize İşlemleri Ankara

İngiltere vize başvurunuzu Ankara’dan Eagvs online departmanımız desteğiyle tamamlayabilirsiniz. İngiltere vize işlemlerinizi İstanbul başta olmak üzere Ankara’da, İzmir’den, Bursa’dan, Gaziantep’ten, Antalya’dan, Adana’dan şehir değişikliği yapmanıza gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. İngiltere vize başvurularının ilk adımını vize başvuru formu oluşturmaktadır.

İngiltere Vize İşlemleri Bursa

İngiltere vize işlemlerinizi Bursa’dan firmamız aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Parmak izi ve evrak beyanınızda Bursa’dan operasyonel hizmet alabilirsiniz.

Vize başvurunuzu Bursa’dan yapmak için çağrı merkezi yetkilimizi arayabilir, gerekli koşullaro öğrenebilir, yetkilimizden randevu tarihi talep edebilirsiniz.

Dilerseniz help@eagvs.com adresinden seyahat amacınızı ve planladığınız seyahat süresini iletişim bilgilerinizle birlikte yazarak bize ulaşabilirsiniz. Birleşik Krallık departmanı yetkilimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Bursa’dan yapılan başvurular esnasında iş durumunuza uygun evrakları hazırlamanız gerekecektir. Bursa'dan yaptığınız vize başvurunuzun İngiltere Konsolosluğu tarafından işleme alınabilmesi için müracaat şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekmektedir.

Evraklarınızın kontrolü yetkilimiz tarafından sağlanacaktır. Yetkilimiz eksik evrak veya yanlış beyan tespit edildiği takdirde evraklarınızı en kısa sürede temin etmeniz gerekecektir. Evraklarınızı eksiksiz sunmuş olsanız dahi bu başvurunuzu onaylanacağı anlamına gelmez. İngiltere vize başvurunuzu değerlendirme yetkisi yalnızca İngiltere Konsolosluğuna aittir.

İngiltere Vize İşlemleri İzmir

İzmir’de ikamet eden başvuru sahipleri İngiltere vize başvurularınızı İzmir ofisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.  İngiltere vize işlemleri için 2018 yılına ait, iş durumunuza uygun evrak listelerini ve vize kategorilerine göre değişen ücretler içerir bilgi e-mailini yetkililerimizden isteyebilirsiniz.

İngiltere vize işlemleriniz için çağrı merkezimizi arayarak parmak izi durumunuzu sorgulayın. Vize müracaat biriminin randevu tarih aralığında kendinize uygun randevu tarih ve saatini belirleyek yetkililerimizden randevu talep edebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, İzmir’den yapılan İngiltere vize başvuru işlemleri 1-2 gün uzayabilmektedir. İzmir’den yapılan başvuru İngiltere Expres vizesi uygulamasından faydalanılamamaktadır. 24 saatte sonuçlanan İngiltere Expres vizesinden yalnızca İstanbul merkez ofisimizden başvuru yapan yolcularımız faydalanabilmektedir.

İzmir, Bursa,  Gaziantep, Ankara, Adana, Antalya İngiltere vize işlemlerinde mobil parmak izi uygulamasından ve 24 saatte İngiltere vizesi uygulamasında faydalanılamamaktadır. Expres ve mobil uygulamalar şimdilik yalnızca İstanbul’dan başvuran yolcular için geçerlidir.

İngiltere Vize İşlemleri Antalya

Sizler için hazırladığımız bilgi formlarını ve başvuru koşullarını inceleyerek İngiltere vize başvurunuzu Antalya operasyon yetkilimiz rehberliğinde kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bizi arayarak Antalya ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz Antalya’dan yapılan başvurularda Konsolosluk harcı diğer başvuru servislerinin bulunduğu illere göre daha fazladır. Eğer İngiltere vize başvurunuzu Antalya’dan tamamlamayı planlıyorsanız lütfen harç ücretlerini ve vize başvuru prosedürleri hakkında 2018 yılına ait güncel başvuru koşullarını Birleşik Krallık departmanı yetkilimizden öğrenin.

İngiltere Vize Reddi

İngiltere Konsolosluğunun düzenli olarak tüm vize kararlarının denetiminin yapıldığı sistemi bulunmaktadır.

Temyiz (tam itiraz hakkı) bulunan bir kategoride vize başvurunuzu yaptıysanız ve beyan edilen ret nedenlerine karşı ikna edici açıklamalarınız varsa başvurunuzun yeniden değerlendirmesini istediğiniz talebini Birleşik Krallık Konsolosluğuna iletebilirsiniz. Ret kararını bildiren yazıda karara nasıl itiraz edebileceğinize dair bilgiler bulunmaktadır. Konsolosluğun belirttiği direktiflere göre tarafınıza verilmiş olan ret kararına itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vize başvuru kategorinizde itiraz ya da idari inceleme hakkınız bulunmuyorsa başvurunuz yeniden değerlendirmeye alınmaz. Bu durumda yeni başvuru yapma hakkınız bulunur. Ancak yeni başvurunuzu ret nedenlerinizi göz önünde bulundurarak tamamlamaya özen gösteriniz.

Başvurunuzla birlikte değerlendirilmesini istediğiniz ve/veya İngiltere’ye seyahatinizi gerekli kılan özel durumlarınız olduğunuzu düşünüyorsanız bu talebinizi İngiltere Konsolosluğunun danışma servisine bildirebilirsiniz.

İngiltere vize başvuruları itiraz ve şikayet talepleri ortalama olarak 20 iş günü içerisinde değerlendirilmektedir. Ancak özel inceleme gerektiren durumlarda bu süre uzayabilmektedir. 

İngiltere Vize Kategorileri

*İngiltere’ ye ne amaçla gidiyorsunuz?

İngiltere vize başvurularında bulunacak kişiler doğru vize türüne başvuruda bulunabilmek için öncelikle Birleşik Krallık’ a ne amaçla seyahat edeceklerini netleştirmeleri gerekmektedir. İngiltere’ ye aşağıda ki gerekçelerle seyahat edecek kişiler lütfen Yetkililerimizi seyahatinizin konusu hakkında bilgilendirmeyi unutmayın.

 • İngiltere’ ye Turistik amaçlı seyahatler veya İngiltere’ de bulunan aile ve arkadaşları ziyaret etmek için,
 • İngiltere’ ye iş ve akademik ziyaret gerçekleştirmek için,
 • Bir başka yere giderken İngiltere üzerinden aktarmalı transit geçiş yaparak gitmek,
 • İngiltere’ ye eş ve akrabalık ilişkileri nedeniyle uzun süre konaklama yapmak için gitmek,
 • İngiltere’ ye evlenmek veya sivil bir ortaklık kurmak için gitmek,
 • İngiltere’ de eğitim alan çocuğunuzu ziyaret etmek,
 • İngiltere’ ye özel tıbbı, tedavi desteği almak için gitmek,
 • İngiltere’ ye resmi diplomatik ilişkiler ve devlet işletmeleri için gitmek,

 

Birleşik Krallık’ a kısa süreli seyahatler için İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ ye turizm amacıyla seyahat edecek veya İngiltere’ de bulunan aile fertlerini, arkadaşlarını ziyaret edecek kişiler İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi için başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca İngiltere’ ye aşağıda ki gerekçelerle seyahat gerçekleştirecek kişiler yine İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesine başvuru yapmaları gerekmektedir.

 • Aile ziyareti vizesi,
 • Genel ziyaretçi vizesi,
 • Çocuk ziyareti vizesi,
 • İşletme ziyaretçi vizesi, akademisyenler, doktorlar, diş hekimleri için vizeler,
 • Spor ziyaretçi vizesi,
 • Eğlence ziyaretçi vizesi,
 • Aday girişimci vizesi,
 • Özel medikal tedavi ziyaretçi vizesi,
 • Onaylı hedef durum vizesi,

Ayrıca Birleşik Krallık’ a iş görüşmesi, toplantı, müşteri ziyareti, fuar ve konferans gibi içeriklerle seyahat edecek kişiler İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesine başvuru yapmaları gerekecektir.

Birleşik Krallık’ ta düzenlenen bir etkinliğe katılacak olmanız halinde lütfen etkinliğe katılım belgelerinizi İngiltere vize başvuru işlemleriniz için yetkililerimizle paylaşmayı unutmayınız.

ingiltere vize başvurusu

İngiltere Vize İşlemlerinizde Dikkat Etmeniz Gerekenler

1.İngiltere vize başvurularınız için ibraz edeceğiniz belgelerin son 3 ay içinde temin edilmiş olması gerekmektedir. 

2.İngiltere vize başvurunuzda ibraz ettiğiniz belgelerden vize bölümüne hitaben yazılmıl olanlar arşivlenmektedir. Ancak ihtiyacınız olan diploma gibi bir belge tarafınıza iade edilmediyse İngiltere Konsolosluğuna istediğiniz orijinal belgeleri belirten bir e-mail atarak konsolosluktan orijinal belgelerinizi talep etme hakkına sahipsiniz.

3.İngiltere Konsolosluğu standart olarak ibraz edilmesi gereken evraklara ek olarak vize işlem sürecinde ek belge talebinde bulunabilir. İngiltere Konsolosluğunun talep ettiği ek belgeleri Pazartesi-Cuma günleri arasında saat 10:00-11:00 arasında İngiliz Konsolosluğuna iletebilirsiniz. Belirtilen zamanlar dışında belge teslim edilememektedir.

4.İngiltere vize başvuruları Schengen vize başvurularından farklı olarak seyahat amacına göre 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıllık başvuru seçenekleri sunmaktadır. Her bir başvurunun konsolosluk harç ücretleri ve başvuru servis bedelleri değişiklik göstermektedir.

5.Schengen vizesinden farklı olarak Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin dışında Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri de vizeye tabidirler. Diplomatik pasaporta sahip kişiler ise 180 gün içinde maksimum 90 gün süreyle vize prosedüründen muaftırlar.

6.Tier vize başvurularında tüm evrakların İngilizce olarak sunulması gerekmektedir. İngilizce ibraz edilmesi gereken evraklarda belgelerinizin tercümesini yapmaktayız. Detaylı bilgiyi çağrı merkezi yetkililerimizden alınız.

7. İngiltere vize başvurularında başvuru ücretleri, başvuru formları ve randevular talep edilen vize türü ve süresine göre farklılık göstermektedir.

8. Doldurulan vize başvuru türü ile alınan randevu tutarlı olmalıdır. Talep edilen vize türüne göre yanlış seçilen randevu ve seyahat amacını destekleyici bilgilerle doldurulmayan formla yapılan vize başvuruları reddedilmektedir.

9. İngiltere vize başvurunuzu geri çekmek isterseniz firmamıza bu durumu vakit kaybetmeden bildirmeniz gerekecektir. Dilerseniz İngiltere Konsolosluğu danışma servisi aracılığıyla vize başvurusunu geri çekme talep formunu doldurabilirsiniz. Başvurunuzu geri çektiğinizde vize başvurunuzun değerlendirmesi yapılmaz ve belgeleriniz tarafınıza iade edilir. Ancak Konsolosluk harcı da dahil ücret iadesi bulunmaz.

10.  İngiltere vizesi başvuru işlemlerinde ibraz edilmesi gereken evraklarla ilgili güncel evrak listesini web sitemizden temin edebilir, telefonla arayarak ya da help@eagvs.com mail adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.  

11. Bize telefonla ulaşmanız durumunda İngiltere vizesi başvurusunda sunmanız gereken evrak listesini sizinle e-posta yoluyla paylaşacağız.

12.  İngiltere vize başvurunuzu kolayca gerçekleştirmek için belgelerinizi adresimize kargo veya kurye vasıtası ile ulaştırabilirsiniz.

13.  Başvurunuz uygun olan ilk başvuru gününde tarafımızdan yapılacaktır.  İngiltere vizesi parmak izi işlemleri ile ilgili randevunuzu organize edip sizinle paylaşacağız. 

İngiltere vizesi ile ilgili diğer tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşınız.

ingiltere vizesi

 

 

 

daha fazla göster

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

A. Tatar 15/02/19, 09:13
Merhabalar. Ben bu yaz İrlanda da erasmus+ kapsamında staj yapacağım. Araştırmalarıma göre 11 hafta için ve ilk vizem olacağı için İrlanda bana tek girişli vize verecek. İngiltereyi de gezmek istiyorum acaba hem irlanda hem uk vizesine sahip olursam önce UK bölgesini gezip oradan İrlanda’ya İngiltere üzerinden geçiş yapmam mümkün müdür? Bana önerebileceğiniz daha uygun bir yol varsa paylaşırsanız sevinirim.
Cevabı Görüntüle
G. özer 01/02/19, 23:14
Merhaba
Benim iki ablamda ingilterede yaşıyor ben Ssklı çalısanım. Yeğenimin sünnet düğünü için bana davetiye gönderecekler ve ben hangi evrakları hazırlıcam neler yapacam bi bilgim yok sizden ricam bilginiz varsa yardımcı olabılırmısınjz ?
Cevabı Görüntüle
E. Cabbaroğlu 30/01/19, 22:02
Ekim 2017’de 2 yıl süreli İngiltere vizesi aldım. Eylül 2018’de yurtdışında pasaportum çalındı. Aralık 2018’de pasaportumu yeniledim. Süresi hala devam eden İngiltere vizemi yeni pasaportuma işletebilir miyim? Evet ise hangi adımları izlemem gerekiyor? Teşekkürler,
Cevabı Görüntüle
S. Çelikoğlu 28/12/18, 10:40
Sayın ilgili,
Eşimle ve çocuklarım ile birlikte okulların yarıyıl tatilinde bir İngiltere seyahati planlıyoruz, evraklar konusunda aşağı yukarı bir bilgi edindim, geç kalmamak adına başvurumu ne zaman yapmalıyız?
Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
M. Kaya 16/12/18, 10:33
Merhabalar ben 10 günlüğüne İngiltere turist vizesi almak istiyorum bunun için davetiye veya otel rezervasyonu yapmamız lazım mı kendim SSK li calisanim 2030 TL maaşım var ev araba ticari hat üstüme mevcut bu kriterlere göre vize alabilirmiyiz?
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES