x

Kargo / Kurye Hizmetleri

 

Birçok ülke için vize başvuru işlemleri aracı kurumlar vasıtasıyla yapılır. Seyahat etmek istediğiniz ülkenin başvuru işlemleri için kurumumuza gelmenize gerek yoktur. Euroasia GVS ekibi olarak başvurunuz için gerekli belgeleri size mail yoluyla ulaştırmaktayız. Siz de hazırlamış olduğunuz evrakları tarafımıza kargo ya da kurye vasıtası ile gönderebilir aynı şekilde teslim alabilirsiniz.

Sizlere kaliteli ve aynı zamandan konforlu bir hizmet sunmak adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ülkelerin vize prosedürleri birbirinden farklıdır ve oldukça karmaşık/uğraştırıcı süreçleri içinde barındırır. Tüm ülke departmanımızla bu süreci sizlere en kolay hale getirmek için uğraşıyoruz.

Her biri alanında uzman vize yetkililerimiz ile başvuru sürecinizi yorulmadan sadece çağrı merkezlerimiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Euroasia GVS ekibi olarak profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmakta ile sizlere danışmanlık sunmaktayız.

Tüm dünya ülkeleri ile ilgili firmamızdan danışmanlık ve başvuru hizmeti alabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz ülkenin vize koşullarıyla ilgili yetkililerimizden bilgi aldıktan sonra evraklarınızı hazırlama sürecinde de her zaman bizlerden destek alabilirsiniz.

Başvuru işlemlerinizi yorulmadan, hızlı bir şekilde tamamlamak sandığınız kadar zor değil. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübe ile başvuru sürecinizi planlayarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmak temel prensibimizdir. Müşteri memnuniyeti firmamızın esas aldığı en önemli odak noktalarından biridir.

Vize başvuruları usulüne uygun bir şekilde tüm prosedürler yerine getirilerek tamamlanmalıdır. Hazırlanacak evraklar da bu gerekli prosedürlerdendir. Seyahat edeceğiniz ülkenin vize koşullarını seyahat amacınıza uygun olarak hazırlamak durumundasınız. Uzman kadromuz ile amacınıza uygun evrakları hazırlamak oldukça zahmetsizdir.

Evraklarda meydana gelebilecek herhangi bir hata ya da eksiklik başvurunuzun durumuna olumsuz yansıyabilir. Dolayısıyla hazırladığınız evrakların kontrolleri için ofisimize göndermelisiniz.

Evraklarınızı üçüncü bir kişi ile de ulaştırmanız mümkündür. Sizlerden gerekli bilgileri aldıktan sonra başvuru işlemlerinizi başlatıyoruz.

Almış olduğunuz kargo-kurye hizmeti ile başvurularınızı yorulmadan, bürokratik engellere takılmadan hızlı bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Başvuru sonrasında yine şahsen bulunmanıza gerek kalmadan pasaportunuzu kargo ile ikamet adresinize ulaştırmaktayız.

Başvurularınız için parmak izi gibi biometri prosedürlerini yerine getirmeniz gerekebilir. Böyle durumlarda ekibimiz başvuru dosyanızı eksiksiz bir şekilde hazırlayarak başvuruya hazır hale getirir. Başvuru gününde sizlere eşlik eden bir yetkilimiz ile biometri prosedürlerini yerine getirmek için şahsen bulunmanız gerekecektir.

Vize işlemleriniz için sizlere sunduğumuz ek hizmetlerle kolaylaştırılmış bir başvuru hizmeti almanız mümkündür. Kargo-kurye hizmetinin yanı sıra seyahat sağlık sigortası ve tercüme işlemleriniz için de yardımcı olmaktayız. Planladığınız seyahati gerçekleştirmek için prosedürlerle zaman kaybetmeden  rahat ve kolay bir başvurunun tadını çıkarın.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';