x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

RUSYA FUARLARI HIZINI KESMEDEN DEVAM EDİYOR !

RUSYA FUARLARI HIZINI KESMEDEN DEVAM EDİYOR !

  Rusya EKİM –KASIM aylarında adete fuar cennetine dönüşüyor. Dünyanın dört bir yanından fuarlara ilgi oldukça büyük. İnşaat , elektirik, kozmetik , temizlik , mobilya gibi  ve birçok alanda alet – ekipmanları inceleme fırsatı sunan fuarlar yoğunluktadır.

24-26 EKİM 2023 - Cleanexpo Krasnogorsk / Moscow, temizlik ürünleri, kimyasallar, sanitasyon ve hijyen alanlarının yanı sıra ekipman ve üniformalar gibi ürünlerde sunmaktadır.
25-28 EKİM 2023 - InterCHARM Krasnogorsk  /Moscow, Rusya ve BDT'deki güzellik, parfüm ve kozmetik endüstrisi için bir platformdur ve her yıl halka açık olarak gerçekleşmektedir.
02-06 KASIM - Sviaz / Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Doğu Avrupa'daki en büyük IT ve telekomünikasyon şovu oldu. Bugün Sviaz en son teknolojiyi yakından takip ediyor. En son başarıları ve yenilikleri gösterir ve bir sonraki yıl için piyasa yönünü gösterir.
07-10 KASIM – Mitex / Moskova da makine aletleri, aletler, metal işleme, imalat ve hidrolik teknolojiler için özel açılan bir fuardır.
28-30 KASIM – Russian Industrialist – Saint Petersburg da makine yapımı, tornalar, metal işleme, lazer ekipman ve teknolojileri, alet ve teknik ekipman, alet yapımı ve radyoelektronik, hidrolik makine ve ekipman, pnömatik makine ve ekipman, güçle çalışan makineler, hava kompresörleri ve vakum makineleri, taşeronluk, mekatronik ve robotik gibi içeriklere sahip fuardır.

  Rusya E-vize uygulaması ile 14 gün kalma imkanı sunan 4-7 iş gününde sonuçlanan online e-vizenizi EAGVS danışmanınızla 021209630343 numaradan iletişime geçerek alabilirsiniz.

Sinem CESUR

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';