x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Hakkında Sorular & Yorumlar

Rusya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Çok Girişli Rusya Vizesi
C. Elmas 27/03/20, 15:55 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Bursa’da ikamet ediyorum. Cam imalatı yapmaktayız, şirketin sahibiyim. Rusya’da faaliyet gösteren bir firma ile görüşme yapacağız, anlaşırsak ihracat yapacağız. Kendim ve iki çalışanımız için Rusya ticari vize başvurusu yapmak istiyorum. Çok girişli Rusya vizesi alabilirsek önümüzdeki dönemde bizim için daha avantajlı olacaktır. Davetiye konusunda da bilgilendirmenizi rica edeceğim. Cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.
Rusya Vize İşlemleri
S. Korkmaz 26/03/20, 17:27 Cevabı Görüntüle
Merhaba 21 yaşında olan ve Ankara’da konservatuarda okuyan kızım için Moskova Devlet Çaykovski Konservatuarı’ndan davet geldi. 28 Haziran-7 Temmuz 2020 tarihlerinde düzenlenecek atölye için Rusya vizesi almak istiyoruz. E vize alabiliyor muyuz? Rusya vize ücreti, Rusya vizesi için gerekli belgeler, başvuru formu, başvuru süresi ve başvuru merkezi ile ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum.
Rusya Konsolosluğu Vize
E. Aydınova 04/01/20, 11:52 Cevabı Görüntüle
Merhaba, yurt dışında yaşıyorken (oturum izni ile) Turkiye'ye gelip Turkiye'deki Rusya Konsolosluğu vize başvurusu yapabiliyor muyuz?
Rusya Vizesi Yeşil Pasaport
B. Kopel 16/12/19, 11:20 Cevabı Görüntüle
Devlet memuruyum. Rusya, yeşil pasaporta vize istiyor mu pek bilgi sahibi değilim o yüzden sizlere danıştım bu konu hakkında bilgi verir misiniz?
Rusya Vize Başvurusu
M. Yılmaz 03/12/19, 10:38 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Rusya vize başvurusunu nasıl yapmam gerekir? Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?
Rusya Vize Kaç Günde Çıkar
E. Derviş 20/11/19, 17:39 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Moskova'ya gideceğiz, Mayıs ayında. Bordo pasaportum var, elektronik vizeden faydalanabilir miyiz? Gezi amaçlı kız arkadaşımla gideceğiz. Rusya vize kaç günde çıkar? Pasaport son kullanma tarihim 2022 Eylül, kız arkadaşımın 2020 Haziran. Pasaportlarımızı yeniletmeye gerek var mı?
Rusya Ekspres Vize
C. Köse 19/11/19, 13:45 Cevabı Görüntüle
Rusya Merhaba ben işitme engelliyim İzmir’den yazıyorum size. Üniversite mezunuyum Rusya’ya turistik gitmek istiyorum orada arkadaşım var ama o da başka şehire gideceği için benim bu hafta vize almam gerekiyor. orada öğrenci davetiye gödnermesi gerekiyor mu önceden nasıl evraklar öğrenebilir miyim, Rusya ekspres vize kaç günde sonuçlanıyor
Rusya Multi Vize İşlemleri
A. B. 18/11/19, 10:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba, İstanbul'da kozmetik sektöründe imalat yapıyorum. İş ilişkilerimi geliştirmek Rusyaya gitmek istiyorum. Rusya Ticari vizesini en uzun süreli şekilde nasıl alabilirim?
Rusya Vizesi 2020
H. Küçük 12/11/19, 16:28 Cevabı Görüntüle
İyi günler, benim Ocak ayının ilk haftası montaj için iki kişi Rusya’da bulunmamız gerekiyor. Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım. Bu sebeple Rusya vizesi 2020 hakkında bilgi almak istiyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Rusya Vize Randevu Nasıl Alınır
E. Önen 05/11/19, 15:29 Cevabı Görüntüle
Rusya'ya kızımla birlikte seyahat edeceğim, İstanbul ikametliyiz. Seyahat planımız Haziran ayınadır. Rusya vize randevu nasıl alınır?
Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2020
H. Gemici 16/11/19, 13:08 Cevabı Görüntüle
Merhaba, kız arkadaşım Rus evlilik düşünüyoruz. Ocak sonunda iki haftalığına Rusya’ ya gitmek istiyorum ziyaret için. Rusya vizesi için gerekli evraklar 2020 yılına göre nelerdir bilgi verirseniz sevinirim.
15 Günlük Rusya Vizesi
N. Sevindik 22/10/19, 14:09 Cevabı Görüntüle
Haziran ayı içerisinde yıllık tatilimi Rusya’ya gitmek için kullanacağım, yaklaşık 15 günlük bir seyahat planı düzenledim. 15 günlük Rusya vizesi şartları nelerdir? Belirtirseniz ben de ona göre başvuru yapmış olurum, cevabınızı bekliyorum.
Rusya Vizesi Altunizade
A. Akınal 11/10/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İstanbul Altunizade 8 senedir çocuk bakıcılığı yapmaktayım. Aslen Makedonya vatandaşıyım İstanbul’ da oturma iznim var fakat yabancı pasaport sahibiyim. Rusya’da yaşayan arkadaşlarımın yanına gitmek istiyorum. Rusya vizesi Altunizade’den acenteniz ile nasıl görüşme sağlayabilirim? Vize başvurusunu yaptıktan kaç gün sonra bir cevap alabilirim izin zamanıma denk gelmesi benim için önemli başvurumun olumsuz yönde sonuçlanma olasılığı nedir?
Garanti Rusya Vizesi
E. Bahar 09/10/19, 11:33 Cevabı Görüntüle
İyi günler arkadaşlar yaklaşık 2 senedir bir yabancı dil kursunda Rusça dil eğitimi alıyorum. Öğrenmiş olduğum dili geliştirmek için pratik yapma amaçlı kursta olan arkadaşlarımla beraber Rusya’ya gitmem gerekiyor ve bunun için vize başvurusunda bulunmam gerekli bu sene içerisinde kesin olarak Rusya’da olmam lazım. Garanti Rusya vizesi almam lazım vize başvurumun reddedilme gibi bi olasılığı var mı? Ne kadar sürede sonuçlanır, kesin çıkabilmesi için hangi şartları gerçekleştirmem gerekli bir de hazırlamam gereken evrakları cevaplarınızda belirtirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.
Rusya Vize Merkezi Harbiye
T. Erdoğan 11/10/19, 13:11 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, İstanbul Harbiye’ de yaşıyorum yıllık iznim için Rusya’ya bir tatil planı yaptım. 15 günlüğüne Rusya vizesi almak istiyorum. Rusya vizesi için Harbiye’ den acenteniz aracılığı ile nasıl vize başvurusunda bulunabilirim, bunun için gereken tüm evrakları ve sürecin işleyişini cevabınız da belirtir misiniz? Harbiye’ de ya da yakın konumda bu konuyla ilgili danışmanlık hizmetiniz var mı?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES