x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com

Rusya Vizesi Kırklareli

Ülkemizin Doğu sınırları içerisinde bulunan Rusya; tarih, turizm, sanat, kültür ve ekonomi açısından güçlü ve önemli bir ülke oluşturmaktadır. Genel çerçevede ise ülkemiz ve Rusya arasındaki ilişkiler incelendiğinde, çok uzun yıllardır kuvvetli bir bağ bulunduğu görülebilir. Rusya ve Türkiye arasında yer alan ticari ilişkiler bağlamında da ticari ziyaretler ve iş ziyaretleri açısından da sıklıkla Rusya ziyareti gerçekleştiren kişiler bulunmaktadır. Bu çerçeve göz önünde bulundurulduğunda, Rusya'ya vize talep edilmesi ülkemizde sık görülen bir durumdur. Bu nedenle Euroasia Global Visa Services işletmesi olarak Rusya vizesi Kırklareli işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından Kırklareli ofisimiz sayesinde hizmet veriyoruz. 

Kırklareli ilinde kurulmuş olan ofisimiz, kentin ihtiyacı olan vize hizmetlerini gerçekleştirmek açısından insanların İstanbul veya farklı kentlerde hizmet alması yerine pratiklik oluşturması amacına sahiptir. Ofisimizin kurulduğu günden itibaren Rusya vizesi konusunda birçok kişi özellikle turistik vize, ticari vize, aile ziyaret vizesi, humaniter vize ve transit vize gibi noktalarda başvurular gerçekleştirmektedir. Bu konuda çok tecrübeli bir büro personeline sahip olmamız sayesinde de özellikle gri hizmet pasaportu, yeşil hususi pasaport veya bordo umuma mahsus pasaport sahipleri için vize başvuru hizmetleri veriyoruz. Zira diplomatik siyah pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 90 güne kadar gerçekleştireceği seyahatlerde vize alması gerekliliği bulunmamaktadır. 

Rusya Vizesi Kırklareli'den Alınır Mı?

Eski dönemlerde Türkiye'nin sadece belirli kentlerinde vize hizmetleri verebilecek kurumlar yer aldığı için insanlar mutlaka bu kentlere seyahat ederek, belirli bir süre konaklama sürecinde işlemlerini tamamlamak ve vize almak mecburiyetinde kalıyordu. Ancak günümüzde EAGVS sayesinde Kırklareli kentinde dahi birçok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yaşadığı şehirden başka bir şehre gitmek zorunda kalmadan vize başvurusu gerçekleştirerek Rusya vizesi dahi alabilmektedir. Yani Rusya vizesi Kırklareli işlemleri ve vize onayı Kırklareli kentinde alınabilir mi sorusu açısından firmamızın verdiği hizmetler, olumlu yanıt ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bugün Kırklareli kentinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, çevre illerden gelen vatandaşlarımız ve yine kentte yer alan farklı ülke pasaportuna sahip yabancı vatandaşlar Kırklareli ofisimizi ziyaret ederek hizmet alma şansına sahiptir. 

Birçok farklı Avrupa ülkesine ve diğer dünya ülkelerinde karşılık olarak vize prosedürleri ve süreç açısından ve ödenecek ücretler açısından farklılık gösteren Rusya vizesi Kırklareli ofisimizden alınan hizmetler tüm işlemlerin daha kolay ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Bilhassa başvurular sırasında Rusça talep edilen voucher belgesi ve davetiyenin hazırlanması ve eksiksiz bir dosya tamamlanması gibi noktalarda danışmanlık hizmetlerimiz önemli bir yere sahiptir. Üstelik firmamızın Rusya vizesi talep eden vatandaşlarımızdan istediği hizmet bedeli gayet uygun olduğu için birçok kişi firmamızı tercih etmektedir. Bu konuda istediğiniz farklı türlerde Rusya vizesi taleplerini gerçekleştirmek için mesai saatlerinin devam ettiği her gün büromuzu ziyaret ederek danışmanlık alabilir ve vize süreci başlatabilirsiniz. 

Rusya Vizesi Kırklareli Başvuru Merkezi Nerede?

Rusya vizesi alabilmeniz için Kırklareli ilinde kurmuş olduğumuz ofis kentin çok merkezi bir noktasında yer alarak hem il vatandaşları hem de çevre illerden gelen vatandaşlar tarafından kolaylıkla bulunabilir. Konum açısından çok pozitif bir noktanın tercih edilmesi, özellikle resmi kurumlara ve gerekli evrakların temin edileceği kurumlara kolaylıkla ulaşılmasını da sağlamaktadır. Bu bağlamda kent içerisinde yaşayan vatandaşlar ister yürüyerek ister toplu ulaşım araçlarıyla ister ticari taksiler ve özel araçlarla kolaylıkla ofisimize ulaşabilir. Ayrıca çevre illerden ve ilçelerden Kırklareli ofisimizi ziyaret etmek isteyen ve hizmet almak isteyen vatandaşlarımız da yine farklı ulaşım yöntemleri ile kolaylıkla büromuza ulaşabilir. Bu noktada isterseniz telefon hatlarımız üzerinden bilgi alarak isterseniz web sayfamız üzerinden konum bilgisini temin ederek ofisimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kırklareli’de ofisimizin bulunmasındaki önemli nokta, ilde yaşayan vatandaşların çevre illere gitmek zorunda kalmadan vize başvurusu gerçekleştirme imkanına sahip olmasını sağlamaktır. Çünkü bugün büyüyen Türkiye ve gelişen şehircilik mantığı içerisinde insanlar aradıkları tüm hizmetleri yaşadıkları yerde bulmayı istemektedir. Bu noktayı göz önünde bulunduran firmamız tarafından da Kırklareli ofisi kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu bağlamda Rusya vize başvuru merkezi Kırklareli hafta içi her gün ve Cumartesi günleri belirli mesai saatleri aralığında tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için profesyonel bir kadro ile hizmetinizde olacaktır. Seçmiş olduğunuz vize türünü belirtmeniz ve seyahat tarihinizi belirlemeniz sonrasında personellerimiz tarafından verilen destek sayesinde tüm vize başvuru programını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

rusya e vize

Rusya Vize Randevu Kırklareli'den Nasıl Alınır?

Birçok farklı dünya ülkesinde gerçekleştirilen prosedürlere karşılık olarak Rusya vizesi talep ettiğinizde randevu alma işlemi gerçekleştirilemez. Çünkü Rusya vizesi talep ederken büromuza başvurduğunuzda, gerekli evraklar size belirtilir ve bu evrakları seyahat tarihinden öncesinde hazırlamanız talep edilir. Ardından hazırlamış olduğunuz bu evrakları size en yakın konumda bulunan ofise yani Kırklareli ofisimize teslim ederek, Rusya vize randevu almadan başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Rusya’ya gerçekleştireceğiniz seyahat kısa süreli bir planlamaya sahipse, vizenizin seyahat tarihine yetişmesi için 15 gün öncesinde evraklarınızı tamamlayarak başvuru gerçekleştirmeniz dahi yeterli olacaktır. Bu bağlamda Rusya vize randevu Kırklareli yerine geçecek bu işlemlerin tamamlanması için yine danışman personellerimiz tarafından size gereken ipuçları ve bilgiler sağlanacaktır. 

Rusya Federasyonu özellikle bordo renk umuma mahsus pasaport sahibi olan Türkiye vatandaşları için vize prosedürü uygulamaktadır. Ancak bu prosedür içerisinde belirtildiği üzere vize randevu işlemi alınması gibi bir durum yer almamaktadır. Hatta önemli bir avantaj olarak Rusya vizesi için konsolosluğa şahsen başvuru yapmanıza da gerek bulunmamaktadır. Yani Rusya vizesi için gerçekleştirilmesi gereken tüm işlemler firmamız aracılığı sayesinde yapılarak, evraklar eksiksiz bir şekilde gönderildiğinde işlemler sorunsuz olarak sonuçlandırılır. Vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmeden önce temin ettiğiniz başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup firmamıza teslim etmeniz ve evraklarınızı hazırlayarak bir dosya şeklinde teslim etmeniz sonrasında dahi aracılık hizmetlerimiz bağlamında sonuç elde etmeniz mümkündür. 

Kırklareli Rusya Vize Başvuru Merkezi Telefonu

Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirilirken önemli noktalardan birisi başvuru formunun doğru doldurulması ve evrakların eksiksiz olarak hazırlandıktan sonra vize başvuru ücretinin ödenmesidir. Bu üç farklı konu hakkında geniş kapsamlı bir bilgilendirme talep ediyorsanız ve eksiksiz bir vize başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, kolaylıkla telefon üzerinden firmamıza ulaşarak görüşme sağlayabilirsiniz. Firmamız Kırklareli ofisi için sabit hatlı telefon kullanımı gerçekleştirerek, mesai saatleri içerisinde personellerimiz ile görüşme imkanı sunmaktadır. Özellikle bilgilendirme ve süreç takibi gibi noktalarda telefon iletişimi sağladığınızda, hiçbir zaman ek bir ücret veya bir paket ücreti talep edilmez. Ayrıca telefon ile eşdeğer bir şekilde web sayfamız üzerinde paylaşılmış olan mail adreslerini kullanmanız vasıtası ile de gerekli görüşmeleri ve bilgi alışverişini sağlayabilirsiniz. 

Kırklareli Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kırklareli ofisimiz üzerinden hizmet alırken Rusya vizesi talep ettiğinizde, bizzat merkezimize gelerek evrak teslimi yapmadan dahi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çünkü telefon üzerinden veya internet üzerinden aldığınız bilgilendirmelere bağlı olarak seçmiş olduğunuz vize türünün gerektirdiği evrakları hazırlayıp, bir dosya halinde posta yöntemi veya kargo yöntemi ile ya da üçüncü bir şahıs eliyle büromuza teslim edebilirsiniz. Bu bağlamda vize süreci sırasında personellerimiz sizinle telefon iletişimi kurarak, eksik belge taleplerini, ücret taleplerini ve hazırlamanız gereken ek belgeleri bildirir ve süreç bu şekilde devam eder. Bu bağlamda çalışma vizesi, turistik vize ve ticari vize gibi birçok farklı vize türüne bağlı olarak bazen standart evraklar bazen ek evraklar talep edilebilir. 
Bugün standart şekilde Rusya vizesi için gerekli evraklar Kırklareli listesini incelerseniz, güncel evraklar arasında;

  • En az 6 ay geçerli pasaport,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Yabancı vatandaşlar için Türkiye Cumhuriyeti ikamet izni,
  • 2 adet güncel renkli vesikalık fotoğraf,
  • Eksiksiz doldurulmuş Rusya vize başvuru formu,
  • Kırklareli büro personelimiz üzerinden alacağınız bilgi ile hazırlanacak Voucher, 

Yine danışman personel üzerinden temin edilen bilgi sayesinde hazırlanarak dosya eklenecek davetiye yer almaktadır. 
Ayrıca vize başvurularında bu evraklar hazırlanırken yine turistik vize veya ticari vize kapsamında farklı evraklar da talep edilebilir. Örneğin, seyahat planlamanıza göre bazı evraklar talep edilebilir. Seyahatinizin amacı, seyahatiniz sırasında masraflarınızı destekleyen maddi kaynağın kime ait olduğunu gösteren belgeler gibi noktalar da ek talepler olabilir. Bu bağlamda hem personellerimizden alacağınız bilgi hem de web sayfamız üzerinde yapacağınız inceleme sayesinde yapacağınız seyahatin amacı ve talep ettiğiniz vizenin türüne göre hazırlamanız gereken tüm evrakları daha kolay öğrenebilirsiniz. 

rusya vizesi için gerekli evraklar

Kırklareli'den Rusya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Aslında dünya ülkelerinin bir çoğunda görülen uzun ve zahmetli prosedürlere göre Rusya vizesi başvurusu gerçekleştirirken hem evrak hazırlama hem de başvuru konusunda daha kolay bir prosedür yer almaktadır. Hatta özellikle Kırklareli ofisimiz üzerinden hizmet almanız ile birlikte vize başvurusu gerçekleştirirseniz, tüm bu süreç daha kısa ve kolay bir hal almaktadır. Bu çerçevede öncelikle Rusya seyahatiniz için amacınızı ve seyahat sayısını belirlemeniz yani ülkeye kaç defa giriş-çıkış yapacağınızı belirlemeniz ve buna göre ücret ödemesi gerçekleştirmeniz gerekir. Sonrasında gereken evrakların hazırlanması ile birlikte randevu alma işlemi bulunmadığı için dosyanızı büromuza teslim ederek, vize başvurusu yapabilirsiniz. 

Büromuzda teslim alınan evraklarınız ve dosyanız direkt olarak Rusya konsolosluğu üzerinde incelemeye ulaştırılır. Konsolosluk tarafından gerçekleştirilen inceleme için İstanbul, Ankara, Antalya veya Trabzon gibi şehirlerden herhangi birinde bulunan konsolosluk tercih edilebilir. Rusya konsolosluklarından herhangi biri üzerinde gerçekleştirilen bu inceleme sonrası vize başvurunuz genellikle 4 ile 10 gün arasında sonuca ulaşacaktır. Eğer resmi bir tatil ile karşılaşmaz veya çok yoğun bir dönemde başvuru gerçekleştirmezseniz, genellikle kısa sürede başvuru sonucu elde edebilirsiniz. Pasaportunuz için vize onayı verildikten sonra Kırklareli ofisimiz yetkililerimiz tarafından alınan pasaport size elden teslim edilebilir veya kargo yoluyla gönderilecektir. Ayrıca ekspres Rusya vizesi talep ettiğinizde de 48 saat gibi bir süre içerisinde sonuç elde edilmesi mümkün olacaktır.  

rusya vizesi kırklareli

Rusya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';