x

Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Euroasia Global Visa Services, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla, tüm dünya ülkelerinin vize prosedürleriyle ilgili hizmet veren bir vize danışmanlık firmasıdır. Euroasia GVS, tescilli bir markadır. 

Vize sektöründeki her ayrıntı, sekiz yıllık tecrübe ile deneyimlendikten sonra Euroasia GVS, 2016 yılında tescilli bir marka olarak büyük bir titizlikle kurulmuştur. Şirketimiz Türk ticari kanununa göre kurulmuş olup, faaliyet alanı olarak tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerini yapmakla yetkilidir. Euroasia GVS, güven ve memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile dünya ülkelerinin vize prosedürlerini en çabuk ve olumlu şekilde sonuçlandıracak bilgi, donanım çevreye sahiptir.

 

Euroasia Global Visa Services Nerede?

Şirketimiz Euroasia GVS’nin merkez şubesi Ulus - İstanbul'dadır. Vize işlemleri süresince sizi zahmete sokmaktak kaçınarak tüm işleri son aşamasına kadar takip eder ve sonuçlanınca sizlere ileterek şirketimizden duyduğunuz memnuniyeti ölçmeyi amaçlar. 

Euroasia Global Visa Services Hizmetleri

Euroasia GVS'nin sunduğu hizmetler çok çeşitli olsa da temel prensibi; işlemlerinizi en başından en sonuna kadar vize prosedürlerine uygun şekilde gerçekleştirmek, takibini yapmak ve her aşamasında pürüzleri yok etmektir. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda başvuru dosyanızı hazırlar, randevu tarihinizin alınmasını sağlar (bu aşamada uzman satış kadromuz sizlere randevu esnasında bizzat eşlik eder) ve tüm bu aşamaların sonucunda eksiksiz evrak temini ile başvuracağınız ülkenin ilgili konsolosluğunun outsource ettiği kurumlara ya da direkt konsolosluğa yapılması gereken başvurularda, konsolosluğa doğrudan başvurunuzu teslim eder.

Herhangi bir kurum talep etmeyen konsolosluklar içinse konsolosluklar ile doğru akredite oluşturmuş firma ve güçlü kontaklar aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirir. Her türlü işlemde asıl amacı doğru ve yasal prosedürleri takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak ve sizlerin işlemlerini kolaylaştırmaktır.

Euroasia GVS, resmi web sitesi aracılığı ile yıllara dayanan deneyim ve tecrübesini sizlerle paylaşarak vize işlemleri konusunda güncel bilgilere, son gelişmelere ulaşmanızı sağlamakta. Web sitesimiz eagvs.com, seyahat amacınız ve vize tipi ne ise onun için hazırlamanız gereken evrakları temin eder ve dikkat etmeniz gereken nüanslar konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler vermektedir. Evraklarınızı nasıl tamamlayacağınıza dair ipuçlarını da sitemizde bulabilir ve zengin içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Vize prosedürlerinize dair her türlü soruyu iletişim adreslerimiz aracılığı ile müşteri hizmetlerimize kolaylıkla ulaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Acil Vize Başvuru Hizmeti

Acil olarak yurt dışına çıkmanız gerektiğinde ya da mümkün olan en kısa sürede vize almak istediğinizde, müşteri temsilcilerimizden maksimum hizmet anlaşıyı ile destek alabilirsiniz. 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Euroasia GVS olarak şirketimizin misyonu, ülkelerin vize işlemleri esnasında talep ettiği prosedürleri müşterilerimizin çıkarlarına uygun olarak en hızlı ve zahmetsiz şekilde, bürokratik ve bireysel engellere müşterilerimizi maruz bırakmadan, istedikleri ülkeye ulaşmaları için tüm vize prosedürlerini yerine getirmektir. Temel prensibimiz memnuniyet odaklı çalışmak ve müşterilerimize yardımcı olmaktır. 

Euroasia GVS olarak misyonumuz dahilinde vizyonumuz; gelecekte de müşteri odaklı hizmetlerimizi sürdürerek, en hızlı ve kolay şekilde vize işlemlerinizi sonuçlandırmaya vesile olmaktır.

Euroasia GVS​;

  • Tecrübeleri ve yılların kazandırdığı deneyimi sayesinde tüm dünya ülkelerinden vize alabilmeniz için gerekli donanıma sahip bir firma olma özelliği taşımaktadır.
  • Sizler ile iletişime geçilen süreçten itibaren tüm prosedürleri tek tek yerine getirerek, işlemlerinizin her aşamasında sorumluluğu üzerine almakta ve kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimize başvuru talebinizi ilettikten ve evraklarınızı da teslim ettikten sonra, uygulanması gereken tüm formaliteleri yerine getirilir, ödenmesi gereken harçlara kadar tüm işlemler hızlı ve kolay bir şekilde olumlu sonuçlandırılır.
  • Gerekli tüm prosedürler gerçekleştikten ve işleminiz sonuçlandıktan, onaylanan vizeniz yurt dışına çıkmanız için hazır hale geldikten sonra müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile pasaportunuz istediğiniz adrese gönderilebilmektedir. 
  • Adres ve telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

Vize Başvurusu

Vize başvurusu yapılması gereken yetkili kurum asıl olarak, seyahat edilecek ülke büyükelçiliklerinin konsolosluk bölümleridir. Diğer yetkili aracı kurumlar, başvurularınızı Konsolosluklara teslim etmekle yükümlüdür. Başvuran olarak dikkat edilmesi gereken en önemli detay, ikamet yerinize göre başvuru merkezlerinizi belirlemek olacaktır. Yasal (daimi) ikamet yeriniz neresi ise başvurunuzu o bölgeden yapmanız gerekmektedir.

Son zamanlarda daha da çok gündeme gelen danışmanlık kelimesini daha ayrıntılı çözümlemek gerekirse, özellikle şirketimizi ilgilendiren vize danışmanlığı; Konsolosluğun yetki verdiği kuruluşlara (VFS Global, İdata vs.) ya da bazı vize türlerinin gerektirdiği biçimde direkt olarak konsolosluklara, siz değerli müşterilerimizin başvurularını teslim etmekle yükümlü bir sistemdir. Konsoloslukların outsource ettiği, yani yetki verip devrettiği kurumlar parmak izi, fotoğraf gibi biometri işlemlerini konsolosluk adına gerçekleştirmektedirler.

Euroasia GVS olarak şirketimizin bu aracı kurumlar ile herhangi bir ticari ya da özel ilişiği bulunmamaktadır. Şirketimiz yalnızca bu aracı kurumlar ile beraber hareket ederek sizler için parmak izi randevusu alabilmekte ve randevularınızda bizzat sizlere eşlik etmektedir. Ancak şirketimiz ve diğer aracı kurumlar vizelerinizin onaylanmasında yetki sahibi değildir. Vizenizin olumlu sonucu ya da vize reddi tamamen Konsoloslukların inisiyatifi ile gerçekleşmektedir. Vize reddi aldığınız takdirde konsolosluklara ve büyükelçiliklere dilekçe ulaştırmanız mümkündür.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Vize başvuru belgeleri her ülkeye, prosedüre ve zamana bağlı olarak değişikler göstermektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için eagvs.com sitemizi ayrıntılı inceleyerek evrak listelerine ulaşabilirsiniz. Euro Asia Global Services kurumsal yapısı ve yıllara dayalı tecrübeli uzman kadrosunu sizlerle buluşturmakta, profesyonellik gerektiren vize başvuru süreçlerini kolaylıkla olumlu sonuçlandırmaktadır.

Euroasia GVS Şikayet Hattı

Web sitemizden ulaşmak istediğiniz ülke ve vize türlerini inceleyebilir, aklınıza takılan her türlü soru ve görüş için Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS olarak profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermekten ve destek olmaktan son derece memnun kalacağımızı hatırlatmak isteriz. Şirketimiz vize danışmanlığı konusunda siz değerli müşterilerimize hızlı çözümler sunarak kurumsallığını ortaya koymaktadır.

 

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES