x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Transit Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

48 saatlik transit e-vizenizi 48 saat içerisinde zaman kaybetmeden, piyasadaki en uygun fiyatla almak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşınız. 

Dubai transit vizesi 48 saat ve 96 saatlik olarak alınabilmektedir. Vize yetkililerimiz vize başvurunuzu eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. 48 saatlik vize transit vizedir. 48 saatlik transit vize başvurularında 3 ayaklı uçak biletinin sunulması gerekmektedir. 96 saatlik vize için 3 ayaklı uçak biletinin sunulmasına gerek yoktur. Her iki vize kategorisi de ortalama 48 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 96 saatlik vize Dubai’ye 96 saatten kısa süreli yapılan seyahatler için de alınabilmektedir. 

Euroasia GVS yetkilileri Dubai transit vize 2023 işlemleriniz ile ilgili geniş ve kapsamlı profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktadır.  Dubai transit vizelerini Residency Foreign Affairs Dubai'nin resmi ortağı Dnata Group aracılığıyla en hızlı şekilde almaktayız. 

Dubai uluslararası yolcu ağının en yoğun olduğu şehirdir. Dubai Uluslararası Havalimanı (DXB) Asya, Orta Doğu ve Afrika’ya giden yolcular için köprü görevi görmektedir. Transit yolcuların 3 ayaklı uçak biletini sunması zorunludur.Transit vize için en uygun fiyatlı vize olan 48 saatlik vize tercih edilmektedir.  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslarasası Havalimanı'dan çıkmamak şartıyla seyahat eden yolcuların transit vize almaya ihtiyaçları yoktur.

Dubai transit vize tek girişli bir vize türüdür. 

dubai vize ücreti

Dubai Transit Vize İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaportun kişisel bilgileri içeren fotoğraflı önyüzü renkli taranmış görüntüsü
  • Önlü arkalı nüfus cüzdanı taranmış görüntüsü
  • Vesikalık fotoğraf renkli taranmış görüntüsü
Dubai vizesi online olarak alınabilen, Dubai Göçmenlik Ofisi’nin sağladığı imkanlarla zahmetsiz elde edilebilen bir vizedir. Dubai transit vizeniz için yukarıdaki evrakları renkli taratarak ask@eagvs.com adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. 
48 saatlik transit e-vizenizi 48 saat içerisinde zaman kaybetmeden, piyasadaki en uygun fiyatla almak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşınız. 

dubai transit vize

Dubai Transit Vize İşlemleri

Dubai üzerinden başka bir ülkeye geçiş yapacaksanız, transit vize almanız gerekecektir. Dubai Transit Vize, Birleşik Arap Emirliklerine (BAE) 96 saati geçmeyecek bekleme süreli transit aktarmalı seyahatlerde başvurmaları gereken vize türüdür. 48 saatlik vizeler maksimum 48 saat, 96 saatlik vizeler maksimum 96 saat geçerlidir. Her iki transit vize çeşidi de tek girişlidir. 

Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden biridir. Dubai vize başvurunuz için taranmış olarak evraklarınızı yetkililerimize e-mail atmanız ile birlikte aynı gün başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim. Dubai vize başvuru süreci ile sormak istediğiniz sorular için destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Euroasia GVS ofisleri iletişim bilgileri için tıklayınız.

Dubai vizesi, online bir vizedir. Pasaporta basılmamaktadır. İşlemler de online sistem üzerinden yürütülmektedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerinizi içeren sayfasını renkli scan ettirerek, vize ücretini ödediğinize dair dekont ile birlikte ask@eagvs.com adresimize göndermeniz, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının transit uçuşlar sırasında terminal değişikliği yapacakları durumlarda ve 24 saati aşan transit aktarmalarında transit vize talep edilmektedir. Ancak 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslararası Havaalanı’ndan çıkmamak koşuluyla seyahat edecek kişilerin transit vize almalarına ihtiyaçları yoktur.

Dubai transit vize başvurusunda bulunan kişilerin Dubai üzerinden transit yapacakları ülkeye 48 saatlik vize aldılarsa 48 saat içerisinde, 96 saatlik vize aldılarsa 96 saat içerisinde uçmaları ve almış oldukları transit vizeleri geçiş esnasında görevlilere ibraz etmeleri gereklidir. Dubai transit vizesi tek girişli bir vize türüdür. Kişiler Dubai üzerinden transit her geçişleri için transit vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Dubai transit vize başvurusu, başvuru tarihinden itibaren 48-36 saatte sonuçlanmaktadır.

Dubai 48 saatlik transit vizeyi Dnata Group güvencesiyle en kısa sürede ve en uygun fiyatla almak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşınız. 

dubai transit vize

daha fazla göster

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Aktarma Vize Gerekli Mi
D. Erdem 02/10/19, 14:47 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Türkiye’den iş seyahati için aktarmalı bir şekilde Dubai’ye gitmem lazım Dubai aktarma vize gerekir mi orada sadece 24 saat geçireceğim bunun için yinede o günü kapsayan bir vize almam lazım mı, nasıl alabilirim ?
Pegasus Dubai Vize
C. Kara 03/10/19, 16:16 Cevabı Görüntüle
İyi günler, biz arkadaşlarımla birlikte kasım ayında Dubai’ye gitmeyi planlıyoruz. Hepimiz öğrenciyiz ve bir kaç günlük bir tatil düşünüyoruz. Pegasus ile uçaçağız. Pegasus Dubai vize hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Şartları nelerdir öğrenebilir miyiz?
Thy Dubai Vizesi
İ. M. 03/10/19, 16:09 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben özel bir şirkette çalışıyorum ve Dubai e-vize uygulaması ile Dubai tatili için vize almak istiyorum. Fakat bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Dubai vizesi alabilmek için önce THY’den biletimi almam gerekiyor mu? Dubai yolculuğum için yapmam gerekenleri ve Thy Dubai vizesi için bana gereken evrakları öğrenebilir miyim? Bana bu konuda yardımcı olup bana dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Girişte Vize
O. Köse 24/09/19, 14:54 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Dubai Havalimanı’nda (DXB) bekleme sürem 20 saat. İstanbul'dan Colombo'ya Dubai aktarmalı uçacağım. Vize gerekiyor mu, gerekiyorsa havalimanında Dubai girişte vize alabilir miyim?
Dubai Transit Vize Gerekiyor Mu
U. Demir 18/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
THY ile Dubai ardından Sri Lanka gidiş dönüş aynı şekilde Dubai aktarmalı Sri Lanka’ya uçacağım. Terminal değişikliği yok. 4 saat Dubai Havalimanında bekleyeceğim. Dubai transit vize gerekiyor mu? Dönüşte de Dubai transit vize almam gerekiyor mu? Dönüşte bekleme sürem 12 saat Dubai şehir merkezine gidebilir miyim? Transit vizeyi gidiş dönüş için ayrı ayrı almalı mıyım? Dubai transit vize ücreti nedir?
Fly Dubai Vize
N. Kahraman 16/09/19, 16:59 Cevabı Görüntüle
Merhaba, biz iki arkadaş Dubai’ye gitmek istiyoruz ve bunun için vize alırken uçak bileti aldığımız firma aracılığıyla işlemlerimizi yapmak istiyoruz. Gidiş dönüş tarihleri için en uygun havayolu firması Fly Dubai olduğu için onu tercih etmek istiyoruz ancak bu firma Dubai vizesi veriyor mu bilmiyoruz. Eğer bu firma aracılığıyla vize alabiliyorsak bunun süreci nasıl? Fly Dubai vize işlemleri hakkında sizden bilgi alabilir miyim?
Dubai Transit Vize Ücreti
F. Kale 30/08/19, 10:49 Cevabı Görüntüle
Merhaba annem ve 7 yaşındaki oğlumla tatile çıkacagım Türkiye'den Dubaiye geçip 1 gece konakladıktan sonra oradan Bangkok'a aktarma yapacagız sonrasında dönüşte aynı güzergahtan Türkiye'ye dönüş yapacagız. Dubai transit vize ücreti nedir, 48 saatlik transit vize almamız mı gerekiyor simdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Dubai Transit Vize İstiyor Mu
K. Erdem 26/08/19, 15:02 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Ekim ayı içerisinde Hindistan’a gideceğim ama uçuşum Dubai üzerinden aktarmalı olacak. Dubai’de 6 saat geçireceğim. Bu süre için Dubai transit vize istiyor mu? Eğer Dubai vize istiyorsa Dubai transit vize evrakları nelerdir?
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';