x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Transit Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

Dubai vize başvuruları 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Online Dubai Transit Vize başvuruları için hangi belgeleri tarafımıza ulaştırmalıdır?

Değerli ziyaretçilerimiz lütfen belgelerinizi açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlayınız.

1. Renkli şekilde taranmış Nüfus Cüzdanı

2. Renkli şekilde taranmış Pasaport (kişisel bilgileri içeren kısmı yeterlidir.)

dubai transit vize

Dubai Transit Vize İşlemleri

Dubai üzerinden başka bir ülkeye geçiş yapacaksanız, transit vize almanız gerekecektir. Dubai Transit Vize, Birleşik Arap Emirliklerine (BAE) konferans, fuar, müşteri ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecek kişilerin başvuru yapması gereken vize kategorisidir. 
Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden biridir. Dubai vize başvurunuz için taranmış olarak evraklarınızı yetkililerimize e-mail atmanız ile birlikte aynı gün başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim. Dubai vize başvuru süreci ile sormak istediğiniz sorular için destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Euroasia GVS ofisleri iletişim bilgileri için tıklayınız.
Dubai vizesi, online bir vizedir. Pasaporta basılmamaktadır. İşlemler de online sistem üzerinden yürütülmektedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerinizi içeren sayfasını renkli scan ettirerek, vize ücretini ödediğinize dair dekont ile birlikte help@eagvs.com adresimize göndermeniz, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır. 
Başvuru sahibi transit uçuşu sırasında 96 saati aşmamak şartıyla transit vizeyle Dubai’ye giriş yapabilmektedir. Yolcular transit uçuşlar sırasında terminal değişikliği yapacakları durumlarda da transit vize talep edilmektedir. Ancak 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslararası Havaalanı’ndan çıkmamak koşuluyla seyahat edecek kişilerin transit vize almalarına ihtiyaçları yoktur.
Dubai transit vize başvurusunda bulunan kişilerin Dubai üzerinden transit yapacakları ülkeye 96 saat içerisinde uçmaları ve almış oldukları transit vizeleri geçiş esnasında görevlilere ibraz etmeleri gereklidir. Dubai transit vizesi tek girişli bir vize türüdür. Kişiler Dubai üzerinden transit her geçişleri için transit vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Dubai transit vize başvurusu, başvuru tarihinden itibaren 78 saatte sonuçlanmaktadır.

dubai transit vize

daha fazla göster

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cevabı Görüntüle
e. nur zeybek 11/12/18, 09:29
dubai ve abu dhabi ye işim gereği sık sık seyahat eden birisiyim. dubai vizelerim hep tek girişli oluyor. çok girişli dubai vizesi alamıyor muyuz? hep tek girişli vize mi alabiliyoruz. Schengen vizesi gibi Dubai-Abu Dhabi vizelerini de 1 yıllık, 2 yıllık çok girişli olacak şekilde alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor. davetiye belgesi yada fuara katılım belgesi sunabilirim. uzun süreli çok girişli dubai vizesi konusunda bilgilerinizi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
O. Yılmaz 24/11/18, 19:22
Edirne vize servisinize uğrayarak Dubai vizesi almak istiyorum. Ne evrak getirmem gerekir. Kaç günde çıkar, Dubai vize ücreti dolar olacakmış, dolar mı getirmeliyim? Siz evden yada ofisten Dubai vizesi için evrakları aldırmanız mümkün mü. Böyle servisiniz var mı ? Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
D. ersin 18/11/18, 12:31
“Dubai vize ücreti” ne kadar. Bubai vize ücreti ofisinize gelip mi odemem gerekli. E vize olduğu için mail ile mi yollayacaksınız. Odemeyi havale ve eft dışında bir odeme şekliniz var mı. Biz yabancı yatırımcı bir kurumsal şirketiz. Müşterlerimiz dubaideki ofisimize ziyaret için 5-8 gün arasında kalmak şartı ile yolluyoruz. Ancak kendilerinden herhangi bir evrak alamayız. (Şirket, banka hesabı vs) tüm vize masraflarını biz odeyeceğiz. Odemeyi herkesin kendisi mi yapöiması gerekli
Misafirlerimizden bir Lübnan vatandaşı. Lubnan/ beyrut vatandaşı. Lubnanan vatandaşına Dubai vizesi alabilirmiyiz
Cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES