x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Transit Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

Dubai vize başvuruları 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Online Dubai Transit Vize başvuruları için hangi belgeleri tarafımıza ulaştırmalıdır?

Değerli ziyaretçilerimiz lütfen belgelerinizi açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlayınız.

1. Renkli şekilde taranmış Nüfus Cüzdanı

2. Renkli şekilde taranmış Pasaport (kişisel bilgileri içeren kısmı yeterlidir.)

dubai transit vize

Dubai Transit Vize İşlemleri

Dubai üzerinden başka bir ülkeye geçiş yapacaksanız, transit vize almanız gerekecektir. Dubai Transit Vize, Birleşik Arap Emirliklerine (BAE) konferans, fuar, müşteri ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecek kişilerin başvuru yapması gereken vize kategorisidir. 
Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden biridir. Dubai vize başvurunuz için taranmış olarak evraklarınızı yetkililerimize e-mail atmanız ile birlikte aynı gün başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim. Dubai vize başvuru süreci ile sormak istediğiniz sorular için destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Euroasia GVS ofisleri iletişim bilgileri için tıklayınız.
Dubai vizesi, online bir vizedir. Pasaporta basılmamaktadır. İşlemler de online sistem üzerinden yürütülmektedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerinizi içeren sayfasını renkli scan ettirerek, vize ücretini ödediğinize dair dekont ile birlikte help@eagvs.com adresimize göndermeniz, işlemlerinizi başlatabilmemiz için yeterli olacaktır. 
Başvuru sahibi transit uçuşu sırasında 96 saati aşmamak şartıyla transit vizeyle Dubai’ye giriş yapabilmektedir. Yolcular transit uçuşlar sırasında terminal değişikliği yapacakları durumlarda da transit vize talep edilmektedir. Ancak 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslararası Havaalanı’ndan çıkmamak koşuluyla seyahat edecek kişilerin transit vize almalarına ihtiyaçları yoktur.
Dubai transit vize başvurusunda bulunan kişilerin Dubai üzerinden transit yapacakları ülkeye 96 saat içerisinde uçmaları ve almış oldukları transit vizeleri geçiş esnasında görevlilere ibraz etmeleri gereklidir. Dubai transit vizesi tek girişli bir vize türüdür. Kişiler Dubai üzerinden transit her geçişleri için transit vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Dubai transit vize başvurusu, başvuru tarihinden itibaren 78 saatte sonuçlanmaktadır.

dubai transit vize

daha fazla göster

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES