x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Hakkında Sorular & Yorumlar

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Dubai Vizesi 2020
H. Üzüm 28/08/19, 10:25 Cevabı Görüntüle
Merhaba 2020 yılı Ocak ayında Dubai’de gerçekleştirilecek sektörel fuara İstanbul’da faaliyet gösteren mimarlık şirketimizin tüm çalışanları olarak (yaklaşık 30 kişi) katılacağız. 30 gün tek girişli vize yeterli olacak. Toplu vize başvurularında fiyatta indirim uyguluyor musunuz? Ticari vize başvurularında da tek evrak yeterli oluyor mu? İletmiş olduğum mail adresine toplu fiyat bilgisi ve evrak listesi iletmenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar.
90 Günlük Dubai Vizesi
M. K. 09/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Şirketimizde Satış direktörü olarak çalışan Bassam Bey acilen 90 günlük Dubai vizesi almak istiyoruz. Değerli geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır
V. Baran 19/09/19, 13:59 Cevabı Görüntüle
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
Dubai Vize Kaç Günde Çıkar
F. M. 03/09/19, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Express Vize
U. Öztürk 18/09/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
Dubai Vize
M. Kaya 10/10/19, 12:02 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
Acil Dubai Vizesi
E. U. 16/08/19, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
Dubai Kapı Vizesi
T. Zeka 10/09/19, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kasım ayında eşimle beraber Dubai gezisine katılacağız. Ben Türk vatandaşıyım eşim hem Türk hem de Bulgar vatandaşı. Eşim Bulgar pasaportuyla seyahat ederse vize almasına gerek var mı? Dubai kapı vizesi uygulaması var mı? Türk vatandaşları da kapıdan vize alabiliyor mu? Dubai havalimanında eşimin pasaportunu göstermemiz yeterli mi? Kapıda sorun yaşamama adına yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim
Dubai e-vize 2020
F. T. 04/09/19, 14:03 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Sayın Yetkili,
Öncelikle sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
Irak vatandaşı ve Irak pasaportu sahibi olan Şirket sahibimiz Türkiye de Çalışma izni (Mavi Kart) ile ikamet etmektedir.
Kendisi Dubai için 2020 Nisan ayına kadar kullanabileceği vize almak istemektedir.Nisanda EXPO 2020'yi sergi alanını da ziyaret etmek istemektedir.
Sitenizdeki dubai e-vize başvuru bölümünden yapacağımız başvuru ile bizlere yardımcı olabilecek misiniz? Kolay Gelsin...
6 Aylık Dubai Vizesi
A. Taşkıran 27/08/19, 11:15 Cevabı Görüntüle
sayın yetkili iyi çalışmalar ben plastik ambalaj fabrikasında müdür olarak çalışıyorum. Dubai’deki şirketten proje bazlı teklif aldım. 6 aylık dubai vizesi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Dubai’de yatırım yaparsam uzun süreli vize alabilir miyim? Teşekkürle
Suriyelilere Dubai Vizesi
A. Resül 22/10/19, 13:19 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Ben Suriye vatandaşıyım, 1,5 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum, ikamet iznim var. Dubai'ye 1 haftaya gitmek istiyorum. Suriyelilere Dubai vizesi alınıyor mu, 3 ay önce başvuruda bulunan bir Suriyeli arkadaşım ret aldı. Ben de mi ret alırım acaba? Davetiye ile mi daha uygun? yoksa Turistik Vize mi daha uygun? Teşekkürler
Dubai Vizesi Ankara
L. Dağ 07/10/19, 14:35 Cevabı Görüntüle
Merhabalar sayfanızı vize başvurusu ile ilgili bilgi ararken rast geldim. Ankara’da yaşıyorum. Dubai’ye gitmek için vize almak istiyorum ve bunun için bir acente ile anlaşmayı düşünüyorum. Ankaradan sizin acenteniz aracılığı ile başvuru yapmam mümkün mü? Dubai vizesi için Ankara’dan başvuru yapabilir miyim ? Prosedürler neler, bu süreçte benim birebir görüşme yapmam gerekir mi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.
Dubai Vizesi Çanakkale
A. Sarı 07/10/19, 14:14 Cevabı Görüntüle
Merhaba acentenizi araştırdım Dubai’ye gidicem sizin acentenizle gitmek istiyorum. Çanakkale’de öğretim üyesiyim mecburen vize başvurusunu Çanakkale’den yapacağım. Dubai vizesi Çanakkale’den alınabilir mi bir de Çanakkale de acenteniz var mı?
Özbekistan Vatandaşlarına Dubai Vizesi
G. Uçar 07/10/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
İyi günler sayfanıza yöneltmek istediğim bazı sorularım var öncelikle Türkiye’de yaşayan bir Özbek vatandaşıyım burda yaklaşık 5 senedir öğrenciyim daha önce Türkiye’den bazı Avrupa ülkelerine seyahat yaptım fakat bu sefer Dubai’ye bir arkadaş grubuyla gitmek istiyorum Türkiye’de öğrenim gören Özbekistan vatandaşlarına Dubai vizesi gereklimi? Türkiye’den Dubai’ye giderken herhangi bir sorunla karşılaşma gibi bir durum var mı? Bu konular hakkında bilgi edinme şansım varsa çok memnun olurum.
Türkmenistan Vatandaşlarına Dubai Vizesi
A. Enejan 07/10/19, 13:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba aslen Türkmenistan vatandaşıyım uzun zamandır Türkiye’de ikamet ediyorum Türkiye’de oturma iznim var daha önce Türkiye’de bulunduğum süre zarfında hiç yurt dışı seyahati yapmadım fakat son zamanlarda Dubai’ye gitmek istiyorum Türkmenistan vatandaşlarına Dubai vizesi alırken Türkiye’de yaşadığım süre zarfında herhangi bir sorun çıkar mı, Vize başvurusu yaparsam kaç günde sonuç alırım?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES