x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Hakkında Sorular & Yorumlar

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Dubai Express Vize
U. Öztürk 18/09/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
Dubai Turistik Vize Başvuru Formu
K. Kabataş 03/09/19, 15:15 Cevabı Görüntüle
Merhabalar eşim Osmanlı minyatür sanatı ile uğraşıyor. Dubai’de sergiden davet aldı. Turist vizesine mi başvurmamız gerekiyor? Dubai turist vize başvuru formuna nasıl ulaşabiliriz, nereden başvuru yapabiliriz, Bursa’da ikamet etmekteyiz, teşekkürler.
Dubai Vize Kaç Günde Çıkar
F. M. 03/09/19, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Turistik Vize Randevu
İ. Varnalı 02/09/19, 15:53 Cevabı Görüntüle
Emekli devlet memuruyum. Dubai'ye turistik amaçlı gitmek istiyorum. Dubai vize müracaatı için Dubai vize randevu gerekli mi? Yoksa Havaalınında vize alınabilir mi? İyi çalışmalar
Bulgar Vatandaşlarına Dubai Vizesi
B. Mercan 16/08/19, 13:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben T.C. vatandaşıyım, Bulgar pasaportuna sahip iş ortağımla birlikte ticari bağlamda Dubai’e 3 günlük bir seyahat planlamaktayız. İlk sorum Bulgar arkadaşıma da Türkiye’den Dubai vizesi alabiliyor muyuz pasaportuyla? Eylül’ün ilk haftası seyahat etmeyi düşünüyoruz. İkinci sorum, sitenizde Dubai vizesinin 24-36 saat gibi çok kısa sürelerde sonuçlandığı yazıyor. Şimdiden başvurursak vizemiz seyahat tarihinde mi başlar yoksa gitmeden iki gün önce mi başvuru yapmamız gerekir? 96 saatlik vize yalnızca transit uçuşlar için mi geçerli onu anlamadım. 96 saatlik vize ile Dubai şehir merkezinde 3 gün geçirmemiz mümkün müdür? Cevabınızı bekliyorum.

Dubai Aktarma Vize Gerekli Mi
D. Erdem 02/10/19, 14:47 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Türkiye’den iş seyahati için aktarmalı bir şekilde Dubai’ye gitmem lazım Dubai aktarma vize gerekir mi orada sadece 24 saat geçireceğim bunun için yinede o günü kapsayan bir vize almam lazım mı, nasıl alabilirim ?
Dubai Oturma İzni
K. Uzun 02/10/19, 13:27 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben şuan bilişim alanında bir şirkette çalışıyorum.Kendime Dubai’de bilişim üzerine bir şirket kurmak istiyorum. Dubai oturum izni almanın şartları nelerdir oturum izni çıkarsa şirket kurma hakkı elde edebilir miyim?
Dubai Vizesi İçin Gerekenler
A. Çelik 26/09/19, 15:50 Cevabı Görüntüle
İyi günler ! Ben bir kamu kurumunda özel güvenlik amiri olarak 3 senedir çalışıyorum. Dubai’ye gitmek istiyorum. Taşeron eleman olduğum için herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım. Dubai vizesi için gerekenler nedir? Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.
Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır
V. Baran 19/09/19, 13:59 Cevabı Görüntüle
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
90 Günlük Dubai Vizesi
M. K. 09/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Şirketimizde Satış direktörü olarak çalışan Bassam Bey acilen 90 günlük Dubai vizesi almak istiyoruz. Değerli geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
Dubai Vize Süresi
D. Sapan 26/08/19, 15:08 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Dubai vize süresi ile ilgili bazı sorularım var, yanıtlarsanız sevinirim. Dubai’ye turist olarak gitmek istiyorum ama bu konuda vize süresiyle ilgili biraz kafam karıştı. Dubai vizesi aldıktan sonra en geç ne zaman gidebilirim ve aldığım vizeyle ne kadar Dubai’de kalabilirim. Biraz baktım ama birçok farklı süre var. Turist vizesinin kullanım süresi hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?
Dubai Vize
M. Kaya 10/10/19, 12:02 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
Acil Dubai Vizesi
E. U. 16/08/19, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
Dubai Kapı Vizesi
T. Zeka 10/09/19, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kasım ayında eşimle beraber Dubai gezisine katılacağız. Ben Türk vatandaşıyım eşim hem Türk hem de Bulgar vatandaşı. Eşim Bulgar pasaportuyla seyahat ederse vize almasına gerek var mı? Dubai kapı vizesi uygulaması var mı? Türk vatandaşları da kapıdan vize alabiliyor mu? Dubai havalimanında eşimin pasaportunu göstermemiz yeterli mi? Kapıda sorun yaşamama adına yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim
Dubai e-vize 2020
F. T. 04/09/19, 14:03 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Sayın Yetkili,
Öncelikle sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
Irak vatandaşı ve Irak pasaportu sahibi olan Şirket sahibimiz Türkiye de Çalışma izni (Mavi Kart) ile ikamet etmektedir.
Kendisi Dubai için 2020 Nisan ayına kadar kullanabileceği vize almak istemektedir.Nisanda EXPO 2020'yi sergi alanını da ziyaret etmek istemektedir.
Sitenizdeki dubai e-vize başvuru bölümünden yapacağımız başvuru ile bizlere yardımcı olabilecek misiniz? Kolay Gelsin...
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';