x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai 48 Saatlik Transit Vize

Dubai 48 saatlik transit vize tek girişli bir vizedir. Yaklaşık olarak 24-48 saat içerisinde vize başvurusu neticelenmektedir.  Dubai 48 saatlik transit vize, Dubai Havalimanı Terminal 1 – 2 – 3'ten yapılan aktarmalı uçuşlar için kullanılmaktadır.

48 saatlik transit vize başvurusu için 3 ayaklı uçak biletinin sunulması gerekmektedir (Örn: Türkiye-Dubai-Tayland). Vizenizin çıktığı günden itibaren 30 gün içinde 48 saat geçerli olmak üzere kullanabilirsiniz. Birleşik Arap Emirliklerine ilk giriş yaptığı gün itibari ile maksimum 48 Saat ülkede kalınabilir.

Dubai 48 Saatlik Transit Vize Evrakları

  • Pasaportunuzun fotoğraflı yüzünün renkli taranmış görüntüsü
  • Dekont

Yukarıdaki evrakları ask@eagvs.com e-mail adresimize iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

dubai 48 saatlik transit vize

Dubai Transit Vizesi Nedir?

BAE’ye bağlı olan Dubai Emirliği üzerinden Dubai’de bulunan havaalanlarına inen ve üçüncü bir ülkeye uçacak olan kişilerin terminal değişikliği yapmaları, transit alanın dışına çıkmaları, bekleme süresini şehir merkezine inerek değerlendirmek istemeleri gibi durumlarda almaları gereken vize türüdür.  

Dubai aktarmalı uçuşunuz varsa aktarma saatini beklerken şehir merkezine gitmek isterseniz 48 saatlik transit vizesi tam size göre. Dubai’de en fazla 48 saate kadar kalış hakkı tanıyan vize Dubai aktarmalı uçacak ve transfer süre aralığı uzun olan yolcuların en fazla tercih ettiği vize türü. 

Dubai için 48 saat ve 96 saat olmak üzere iki çeşit transit vize türü vardır. 48 saatlik ve 96 saatlik transit vizeler tek girişlidir. Türkiye’ye dönüşünüz de yine Türkiye üzerinden olacaksa gidiş ve dönüşünüz için ayrı ayrı transit vize almanız gerekecektir. Dubai’de daha uzun kalacak olan kişilerin turist vize almaları gerekiyor. 

 Ayrıntılı bilgi için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan merkez ofisimize ulaşabilirsiniz. Dubai vize başvurusu online olarak tamamlanmaktadır, şahsen başvuru merkezine gelmenize gerek yoktur. Pasaport, nüfus cüzdanı ve dekont görüntüsünü mail ortamında bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. 

dubai transit vize 48 saat

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Aktarma Vize
İ. Seçkin 27/09/19, 13:10 Cevabı Görüntüle
İstanbul'dan Delhi ye Dubai aktarmalı uçak bileti alacağım, transit amaçlı Dubai aktarma vize almam gerekiyor mu? Gerekiyorsa nasıl alabilirim?
Dubai Günlük Vize
N. Öz 18/09/19, 14:31 Cevabı Görüntüle
Eşim ve 5 yaşındaki oğlumla tatile çıkacagım türkiye’den dubaiye geçip 1 gün konaklayıp daha sonra oradan Roma’ya aktarma yapacagız sonrasında türkiyeye dönüş yapacagız bu durumda Dubai günlük vize mi almamız gerekiyor simdiden teşekkürler.
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';