x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Cruise Vize

Dubai deniz turu veya yolculuğu yapmak isteyenlerin Dubai Cruise Vizesi almaları gerekmektedir. Tekne gezilerini sevenler veya deniz aşırı yolculuğuna düşkün olanların kesinlikle tercih etmesi gereken bir vize tipi olan Cruise yolculuktan  seyahat süresi esnek olanlar ve/veya mavi aşığı olanlar oldukça zevk alabilirler. Dubai'nin dışında diğer 6 emirlik limanlarını gezmek isteyenler Dubai Cruise Vizesini tercih edebilirler. Dubai Cruise/Gemi Turu Vizesi başvurusundan itibaren 24-36 saat arasında onaylanmaktadır onaylandıktan itibaren 30 gün boyunca geçerlidir. Cruise Vize çok girişli bir vize tipidir.

Dubai Cruise Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport ön yüzü T.C bilgilerinin olduğu sayfa olmalıdır.
  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Fotograf pasaport a uygun biometrik ve beyaz yakalı olmalıdır.
  • Katılacağınız tur bilgilerini gösteren belgeniz ve biletinizin bir fotokopisi gereklidir.

Dubai Cruise Visa

Dubai Gemi Turu Vizesi

Dubai gemi turu vizesi almak isteyenlerin öncelikle bilmeleri gerekir ki dubai gemi turu vizesi olmayanların normal vize ile karasularında geziye çıkmaları hatta gemiye alınmaları yasaktır. Dubai gemi turu yapacak olanların hiçbir şekilde riske atmadan gemi turu vizelerini alıp öyle gitmeleri gerekir.Dubai Cruise turlarında dubai, muscat, abu dhabi, khasab, umman gibi limanlara ek olarak jumeirah camii, büyük camii, al jalali, al mirani kaleleri, dubai müzesi, matrah pazarı, saadiyat (mutluluk) adası ve emirates palace gezilebilmektedir. Dubai gemi turları hem kültürel anlamda hem de alışveriş meraklıları tarafından tercih edilmektedir. 

Dubai Cruise Vize Ücreti

Dubai cruise vize ücreti 125 usd dir bu vize tipi 30 gün çok girişli olarak alınmaktadır. Her vizede olduğu gibi hiçbir vize türü için kesinlikle onaylanır gibi bir tabir kullanmamız söz konusu değildir. Onaylanmayan vizelerin ücretleri geri iade edilemez.

Dubai Cruise Vize Süresini Uzatmak

Dubai cruise vize süresini uzatmak mümkündür bunun için vize bitiş tarihinden 7 iş günü öncesinde Euroasıa vize danışmanlık merkezi ile iletişime geçmeniz ve vize ücretine ilaveten 270 usd ödeme yapmanız yeterli olacaktır böylelikle dubai cruise vize tarihiniz 30+30 gün olarak yenilenmiş olacaktır.

dubai vize merkezi

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi İle Abu Dhabi
A. Yüksel 10/09/19, 14:33 Cevabı Görüntüle
Merhaba,
Eşimle birlikte 25 Eylül-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Dubai Cruise seyahatimiz olacak. Tur Dubai’den başlayacak daha sonra Abu Dhabi’ye geçecek, diğer günler Doha (Katar), Bahreyn, Sir Bani Yas Adası ve İstanbul’a dönüş olacak.Dubai limanından Abu Dhabi’ye geçiş olacak Abu Dhabi’de karaya da inilecek. İlk olarak sormak istediğim soru Dubai vizesi ile Abu Dhabi’ye de girilir mi? İkinci olarak gidilecek diğer ülkeler için vize almam gerekir mi? Tur şirketi vizesiz olduklarını söyledi, ancak uluslararası bir tur, Dubai’den başlayacak az sayıda Türk vatandaşı olacak herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına teyit etmek istiyorum ve Dubai için gezi programıma en uygun vize başvurusunu gerçekleştirmek istiyorum.
Dubai Gemi Turu Vizesi
H. BAŞKALE 16/08/19, 10:23 Cevabı Görüntüle
Merhaba dubaiye tatil için gideceğim sonrasında gemi turuna katılmak istiyorum tatil surem toplamda 18 gün sürecek bu süre içerisinde dubai gemi turunada katılmak istiyorum turist vizesi almam yeterli mi yardımcı olabilirmisiniz
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni