x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Online Vize Başvuru Formu

Dubai’ye seyahat planlayan Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının BAE Göçmenlik Ofisi’nden Dubai online vize alması gerekmektedir. Hususi (Yeşil), Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamillerinin 90 güne kadar yapacakları seyahatlerde Dubai vizesinden muaftır. Göçmenlik Ofisi vize başvurularını yalnızca online portal üzerinden kabul etmektedir. Online portala başvuru sahibi bireysel olarak girememektedir. Dubai online vize başvuru portalına yalnızca BAE Göçmenlik Ofisi’nin yetkilendirdiği acenteler girebilmekte ve başvuru talebi gönderebilmektedir. 

Euroasia GVS olarak başvurularınızı aynı gün içerisinde BAE Göçmenlik Ofisi online sistemine iletmekteyiz. Bu nedenle vizeler mümkün olabildiği en kısa sürede çıkmaktadır.  Dubai transit vize kapsamına giren 48 saatlik transit vize, 96 saatlik transit vize ve kısa dönem kapsamına giren 30 günlük tek giriş/çok girişli vize başvuruları ortalama 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Uzun dönem başvuru kapsamına giren 90 günlük tek/çok giriş başvurular 3-4 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır Dubai online vize ücretleri detaylı listesi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Başvuru işlemleri e-visa sistemi üzerinden yapılan başvurular ile yürütülmektedir. 

Dubai Online Vize Hakkında

Dubai online vize/Dubai e-vize almanız halinde  Abu Dhabi, Acman, Şerce, Füceyre, Acman ve Ummül, Kayveyn gibi Birleşik Arap Emirliklerine de vize süresi dahilinde giriş yapabilirsiniz. Bordo pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise e-vizeleri olmadan ülkeye giriş yapamaz. Dubai E-vize pasaport ve nüfus cüzdanı görüntüsü ile 2 gün içerisinde kolaylıkla alınan bir vizedir. 
Başvuru online portal üzerinden yapıldığı için başvuranın şahsen başvuru merkezinde bulunmasına gerek yoktur. Pasaportun kişisel bilgileri içeren yüzünü ve nüfus cüzdanınızı önlü ve arkalı renkli taratılarak ziyaret etmekte olduğunuz sayfamıza eklemeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. E-vizeler pasaporta işlenmemektedir. 

Başvuru sahibi e-mail adresine barkodlu olarak gönderilen vizenin çıktısı alır ve seyahat süresince barkodlu vize kağıdını pasaport ile birlikte yanında bulundurur. Dubai online vize başvuru sürecine başlamadan önce Dubai’ye gerçekleştirilecek seyahat amacının net olarak belirlenmesi ve başvurunun en uygun kategoriden yapılması gerekmektedir. Dubai havalimanı üzerinden transit aktarma yapacakların 48 saatlik veya 96 saatlik vize kategorilerinden turistik veya ticari amaçla Dubai’ye seyahat edenlerin 30 günlük veya 90 günlük vize kategorilerinden başvuru yapmaya dikkat etmelidirler. 

Dubai online vize başvurusunda beyan edilen evraklarda sahte bilgi fark edildiği zaman başvuru direkt olarak reddedilmekte ve cezai yaptırım uygulanmaktadır. Vize süresi aşıldığı zaman başvuru sahibine ve vizenin çıkarıldığı seyahat acentesine para cezası kesilir. Bu nedenle başvuru bilgilerinizi doğru girmeniz ve vize süreniz sonlanmadan mutlaka BAE topraklarından ayrılmış olmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

 

Dubai vize başvurularına dair soru ve görülerinizi bize +90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan iletebilirsiniz. 

dubai online vize

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Bulgaristan'a Vize Uyguluyor Mu
S. Güven 25/09/19, 11:35 Cevabı Görüntüle
Merhaba Bulgaristan vatandaşı olan eşim ile beş ay önce Türkiye’ye taşındık. Önümüzdeki haftalarda Dubai seyahati planımız var, e-posta ile alınabileceğini okuduk sitenizde. Dubai Bulgaristana vize uyguluyor mu, eşimin de başvuru yapmasına gerek var mı? Bordo pasaportum var, Bulgar oturumum var ben işlemleri nasıl organize edeceğim? Teşekkürler.
Dubai Vize Başvuru Formu
F. Demir 25/09/19, 10:55 Cevabı Görüntüle
Aralık ayında dört günlük bir tur satın aldım. İstanbul’da konsolosluk var muyum? Dubai vizesi İstanbul’dan nasıl alınır? Dubai vize başvuru formunu nereden temin edebilirim?
Dubai Vizesi Thy
H. Akdumanlı 09/09/19, 14:57 Cevabı Görüntüle
Merhaba, uçak biletimi henüz almadım ama Dubai vizesini THY’den almak stiyorum. Evrak listesini THY’nin sitesinde bulamadım, sizin bu konuda bilginiz ve öneriniz var mı diye merak ettim, THY Dubai vizesi başvurusu için THY biletine sahip olmak gerekir mi? En kısa sürede dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni