x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 11

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8.00-18.00
Hafta Sonu: 10.00-14.00

Eposta

balıkesir@eagvs.com

Dubai Vize Başvurusu, Balıkesir

Dubai vizesi almak isteyen siz değerli ziyaretçilerimize EAGVS Balıkesir şubesi olarak başvuru süreci ile ilgili bilgilendirmeler sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.
Balıkesir’den başvuru yapacağınız Dubai vizesi için gerekli olan başvuru formu, başvuru süreci, vize ücretleri gibi konularda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer konular için bizlere balikesir@eagvs.com e-posta adresimizden veya +90 (850) 460 15 11 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Balıkesir

Avrupa Birliği vatandaşları, Dubai vizesi başvurusunda bulunmadan ülkeye giriş yapabilmektedir. Ayrıca Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde yapacakları Dubai gezilerinde vize uygulamasından muaftırlar. Dubai vizesi, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri için gereklidir. Türkiye vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni bulunan bireyler, Dubai vizesi için Türkiye’den başvuru yapabilirler. Fakat bu durumla ilgili birkaç kural söz konusudur. Eğer Afganistan, Suriye, Filistin veya İsrail vatandaşıysanız Türkiye’den Dubai vizesi başvurusunda bulunamazsınız.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Balıkesir

Dubai vizesi, pasaport üzerine bir işlem yapılmadan, online olarak internet üzerinden başvurularak alınır. Başvuru sırasında pasaportun görseline ihtiyaç duyulur. Tüm belge ve evraklar tarayıcıda taratılarak bilgisayara alındıktan sonra sisteme yüklenir. Başvurusu onaylanan vize, barkod şeklinde Birleşik Arap Emirlikleri antetli kağıdına basılır. Dubai vizesi alabilmeniz için, pasaportunuzun seyahat dönüş tarihi itibariyle 6 ay geçerli olması gereklidir.

Dubai Vizesi Başvuru İşlemleri, Balıkesir

Dubai vizesi için başvurunuzu seyahat tarihinizden en az 10 gün önceden yapmanız gerekir. Dubai vizesi başvuru süreci, öncelikle hangi kategoriden ve hangi süreler için başvuru yapılacağı belirlenerek başlar. Balıkesir EAGVS olarak Dubai Turistik Vizesi, Dubai Ticari Vizesi, Dubai Transit Vizesi kategorilerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi için ilgili kategori üzerindeki bağlantılardan faydalanabilirsiniz.
Dubai gezinizin süresine göre de vize kategorileri bulunur.

  1. 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem: Belirttiğiniz tarihler süresince ülkeye 1 sefer için girmenizi ve 30 gün kalabilmenizi sağlar.
  2. 30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem: Sizin tarafınızdan belirtilen tarihler aralığında 2 ay süresi içinde 30 gün için çok giriş yapabilmeye imkan verir.
  3. 90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem: Belirtilen tarihler aralığında bir sefer ülkeye giriş yapabilme ve en fazla 90 gün ülke içerisinde kalma hakkı verir. Bu vize tipiyle başvuran ziyaretçilerin 1 ay bekleme süresi vardır.
  4. 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem: Vize başvurusunda belirtilen tarihlerde 90 gün içinde çoklu giriş sağlar.

Vize başvuru süreci, kategori belirlendikten sonra gerekli belgelerin hazırlığı ile devam eder. Bu süreçte yetkili temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır. Belirtildiği üzere Dubai vizesi internet üzerinden başvurulan bir vize türü olduğundan, belgeleriniz bilgisayar ortamında dosyalanır. Bu işlemleri uzmanlarımız sizin için kolaylaştırır. Başvuru formu da hazırlanıp evraklar tamamlandıktan sonra başvuru ücretini ödemeniz halinde başvurunuz işleme alınır. Başvuru ücretini ister EAGVS Balıkesir şubemize gelerek isterseniz banka aracılığıyla EFT/Havale ile ödeyebilirsiniz. Başvurunuz karara bağlandıktan sonra vizeniz size e-posta yoluyla iletilir.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar? Balıkesir

Dubai vizesi için yapılan tüm başvurular internet üzerinden değerlendirilir. Değerlendirmeler genellikle 72-96 saat aralığında sonuçlanır. Bu durum konsolosluk yoğunluğuna göre değişebilmekle beraber, tatil günleri sebebiyle de aksayabilir.

Dubai Vize Ücreti Nedir? Balıkesir

Dubai vize ücretleri, kalış sürenize ve başvuru yapacağınız kategoriye göre değişiklik gösterir. Danışmanlık hizmetimizin de içinde bulunduğu Dubai vize ücretini öğrenmek için EAGVS Balıkesir şubemizle iletişime geçebilir ve en güncel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Dubai Vizesi Başvurusunda Şahsen Bulunmam Gerekir mi? Balıkesir

Dubai vizesi, online olarak yapılır ve başvuruda bulunan bireyler mülakata çağrılmaz. Dolayısıyla Dubai vizesi başvuru süresinde şahsen bulunmanız gerekmez. Dubai Konsolosluğu, Dubai vizesi ile ülkeye seyahat eden kişileri Dubai Uluslararası Havalimanı’nda göz taramasından geçirir. Bunun dışında şahsen bulunacağınız hiçbir başvuru süreci yoktur.

Dubai Vizesi Başvurum Reddedilirse Tekrar Başvuruda Bulunabilir miyim? Balıkesir

Dubai vize başvurunuzun reddedilmesi için bazı nedenler vardır ki bu sebeplerle reddedilirseniz itiraz etme hakkınız yoktur. Bunlar:

  1. Bir önceki Dubai seyahatinizde kalış süresinin aşılmış olması
  2. Kısa veya Uzun süreli Dubai oturma hakkı sahibiyken vize başvurusunda bulunmuş olmak
  3. Geçerli bir Dubai vizesi varken yeni bir başvuruda bulunulması
  4. Daha önceden yapılmış Dubai turistik ziyaretlerinizde vize çıkış kaşenizin sistemde gözükmüyor olması 

olarak listelenebilir. Dubai turistik vize başvurularınızın reddedilmesi halinde tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (850) 460 15 11 numaralı telefonumuzdan veya balikesir@eagvs.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi Çanakkale
A. Sarı 07/10/19, 14:14 Cevabı Görüntüle
Merhaba acentenizi araştırdım Dubai’ye gidicem sizin acentenizle gitmek istiyorum. Çanakkale’de öğretim üyesiyim mecburen vize başvurusunu Çanakkale’den yapacağım. Dubai vizesi Çanakkale’den alınabilir mi bir de Çanakkale de acenteniz var mı?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';