x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai 90 Günlük Çok Girişli Vize

Dubai 90 günlük çok girişli Dubai vize başvuruları ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. 90 günlük çok girişli Dubai vizesi onaylandığı gün itibariyle 58 gün boyunca geçerlidir.

90 günlük çok girişli Dubai vizesi Türkiye’de bulunan Birleşik Emirlikleri Konsolosluklarından alınamamaktadır. Dubai vizeleri Birleşik Arap Emrilikleri Göçmenlik Ofisi’ne yapılan online başvuruyla alınmaktadır. Dubai vizesi e-vizedir, pasaporta işlenmemektedir.

Bordo (Umumi) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai’ye yapacakları seyahatleri öncesinde başvurularını Türkiye’den tamamlamalıdırlar. Dubai vize başvurusu BAE Göçmenlik Ofisi online portalı üzerinden yalnızca tam yetkili acenteler aracılığıyla yapılabilmektedir.

Dubai vize başvuruları başvuru tarihinden itibaren ortalama olarak 48-72 saat içinde sonuçlanmaktadır. Dubai VIP vize başvurusu maksimum 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

dubai 90 günlük çok girişli vize

90 Günlük Çok Girişli Dubai Vizesi Evrakları

90 günlük çok girişli Dubai vizesi için pasaportunuzun ön yüzünün renkli taranmış görüntüsü yeterli olacaktır. Pasaportunuza ek olarak ödeme dekontunuzu ask@eagvs.com adresimize iletmenizle birlikte işlemlerinizi aynı gün tamamlamaktayız.

Dubai Vizesi Uzatma

90 günlük Dubai vizenizi, 30 günlük Dubai vizenizi ve diğer tüm kategorilerden Dubai vizelerinizin sürelerini Euroasia GVS farkıyla artık Dubai’den uzatabilirsiniz. Dubai üzeri transit uçuşlarda vize uzatma işlemi yapılamamaktadır. Dubai vize tipleri detaylı ücret bilgisi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

dubai vize ücreti

Yabancı Vatandaşlar İçin Dubai Vizesi

BAE Göçmenlik Ofisi başvuru yönetmeliği gereği Suriye, Bangladeş ve Afganistan vatandaşlarının başvuruları işleme alınmamaktadır. Suriye, Bangladeş ve Afganistan asıllı T.C. vatandaşlarının Dubai vize başvuruları yapılabilmektedir, ancak reddedilme olasılığı bulunmaktadır. Diğer ülke vatandaşları enn az 6 ay geçerliliği bulunan Türkiye ikamet izni renkli görüntüsünü tarafımıza iletmeleri halinde işlemlerine başlamaktayız.  

Euroasia GVS olarak Emirates Group iştirakı Famous Group ile iş ortaklığı içerisinde olduğumuzu ve Türkiye’de çoğu şirketin yapamadığı çok çeşitli vize başvurularını yapabilme yetkimiz olduğunu ve bu yeni hizmetlerimizi de sizlere 2023 içerisinde avantajlı fiyatlarla sizlere sunacağımızı belirtmek isteriz.
hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin aynı gün içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Uzun süreli çok girişli Dubai vize başvurusu için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Euroasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';