x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 26

Eposta

kayseri@eagvs.com

Dubai Vize Başvuru, Kayseri

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi sayfamıza hoş geldiniz. Değerli ziyaretçilerimiz, bu yazımızda sizlere Dubai vizesi alma işlemleri ile ilgili güncel bilgileri derledik. Detaylı bilgi ve sorularınız için 0 (332) 225 40 20 numaramızı arayabilir veya kayseri@eagvs.com e-posta adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Kayseri

Dubai vizesi, internet üzerinden alınan bir vize türü olduğundan, başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmez. Zaten Dubai, vize başvurularını şahsi olarak almaz, yalnızca Dubai Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş kurumlar aracılığıyla vize başvurusu yapabilirsiniz.

Dubai Vizesi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler, Kayseri

 • Dubai Konsolosluğu, vize başvurusu yapıp Dubai’ye seyahat eden kişilerin göz taramasından geçirilmesini istemektedir. Göz taraması uygulaması, Dubai Uluslararası Havalimanında gerçekleştirilen bir uygulamadır.
 • Vize onay süresi baz alınarak, vize başvurularınızı seyahatinizi planladığınız tarihten 10 gün önce yapmanız tavsiye edilmektedir.
 • Dubai vizesi başvuruları, bölgelere göre yetkilendirilmiş konsolosluklarda değil yalnızca internet üstünden yapılır.
 • Dubai vizesine başvurabilmeniz için gerekli kriterlerden biri, pasaport geçerlilik sürenizin seyahatinizin bitiş tarihi itibariyle minimum 6 ay daha sürmesi gerektiği kriteridir.
 • Dubai vizesi, barkod şeklindedir. Pasaport üstüne eklenmez.

Kimler Dubai Vizesi Alabilir? Kayseri 

Türkiye’de oturma iznine sahip tüm ülke vatandaşları Türkiye üzerinden Dubai vizesi başvurusu yapamaz. Türkiye üzerinden (oturum izni bulunsa dahi) Dubai vizesi başvurusu yapamayacak ülke vatandaşları Filistin, İsrail, Suriye, ve Afganistan vatandaşlarıdır. Bu ülkeler dışında kalan tüm Orta Doğu ülkeleri vatandaşları (Türkiye oturum izni sahibi olmaları şartıyla) Dubai vizesine Türkiye üzerinden başvuru yapabilirler. Peki kimler Dubai vizesi almadan ülkeye giriş yapabilir? Avrupa Birliği vatandaşları ve tüm Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahipleri (180 gün içinde 90 günü aşmama şartıyla) yapacakları Dubai gezilerinde ülkeye giriş yapmak için vize almak zorunda değillerdir. Bunun dışında, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi tüm bireyler için Dubai vizesi başvurusunda bulunmak şarttır.

Dubai Vizesi Başvuru İşlemleri, Kayseri

EAGVS Kayseri Şubesi danışmanlarımız sizlere Dubai Turistik Vizesi, Dubai Ticari Vizesi, Dubai Transit Vizesi kategorilerinden yapacağınız tüm Dubai vize başvurularında hizmet sunar. Dubai vizesine başvurmadan önce ilk olarak kalacağınız süre, ülkeye kaç kere giriş-çıkış yapacağınız ve seyahat kategoriniz belirlenmelidir.
Dubai’de geçirmeyi düşündüğünüz süreye göre vize tipleri 4 başlık altında incelenebilir.

 • 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem: Dubai’ye bir kere giriş yaparak en fazla 30 gün kalma hakkı sağlar.
 • 30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem: Bu vize tipi ile ülkede 2 ay kalabilir, bu 2 ayın içindeki 30 günlük bir dönemde Dubai’ye çok kez giriş çıkış yapma hakkı sağlar.
 • 90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem: Bu vize tipiyle başvuran ziyaretçiler için 1 aylık bir bekleme süreci vardır. Bir kez giriş yapma hakkı ve ülkede en fazla 90 gün kalabilme hakkı tanır.
 • 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem: Dubai’de 90 gün kalma hakkıyla beraber, bu 90 günlük dönemde bir çok kez ülkeye giriş çıkış yapma hakkı sağlar.

Dubai Vizesi Başvuru Adımları 

 • Başvuru kategorinizin belirlenmesi: Seçmiş olduğunuz seyahat kategorisine göre istenen belgeler sizlerin bilgisine sunulur. 
 • Belgelerin Hazırlanması: Dubai vizesi belirtildiği üzere internetten başvuru alır. Bu belgeler bilgisayar üzerinde hazırlanmalı, pasaport taratılarak görseli belgeler arasına eklenmelidir. Daha sonra, danışmanlarımız bizlere ilettiğiniz belgeleri bir başvuru dosyası şeklinde düzenler ve sisteme yükler.
 • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunun sisteme yüklenerek konsolosluk tarafından incelemeye alınabilmesi için bir ücret ödemeniz gerekir. Bu ücretin içinde konsolosluk tarafından istenen ödenek, başvuru ve işlem ücretleri ve danışmanlık hizmet bedeli dahildir. Ücreti şahsen şubeye gelerek veya banka vasıtasıyla havale veya EFT yaparak belirtilen hesap numarasına yatırdıktan sonra başvurunuz konsolosluk incelemesine sunulur.
 • Başvuru Süreci ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvuru incelenmesi esnasında uzmanlarımız dosyanızın durumunu her gün kontrol eder. İstediğiniz zaman şubemizle iletişime geçerek başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra vizeniz belirttiğiniz e-posta adresine barkod biçiminde gönderilir.

Dubai Vizesi Başvurusunda Şahsen Bulunmam Gerekir mi? Kayseri

Dubai Konsolosluğu, vize başvurularını sistemlerine yüklenen dosyalarla, internet üzerinden alır. Bu sebeple başvurularda şahsen mülakat yapılmaz, dolayısıyla başvuru esnasında şahsen bulunmanız da gerekmez. 

Dubai Vizesi Başvurusu Ne Zaman Karara Bağlanır? Kayseri

Dubai vizesi başvuru sonuçları genel olarak 3 iş günü içerisinde belli olur. Belirtilen süre, eksik belge, yanlış hazırlanmış evrak, konsolosluk yoğunluğu ve başvurunun resmi tatil günlerine denk gelmesi gibi sebeplerle uzayabilir. Eksik veya yanlış belge endişesi duymamanız için Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi olarak sizlere titizlikle yardımcı olmaktayız.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar? Kayseri

Dubai vizesi başvuru ücretleri bazı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu sebepler ülkeye giriş çıkış sayısı, ülkede geçirilecek süre, seyahat etmeyi düşündüğünüz vize kategorisi olarak sıralanabilir. Sizin için en doğru ve en güncel fiyatı öğrenebilmeniz adına şubemizi ziyaret edebilir veya belirtilen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dubai Vizesi Başvurum Reddedilirse Tekrar Başvuruda Bulunabilir miyim? Kayseri

 • Bazı sebepler ile reddedilen başvurularınıza itiraz etme hakkınız bulunmaz. Bu sebepler:
 • Önceden yapmış olduğunuz bir Dubai gezisinde, belirttiğiniz süreyi aşmışsanız yeni bir Dubai vizesi başvurunuz reddedilir.
 • Dubai’de oturum izniniz bulunuyorken vize başvurusu yapmanız halinde başvurunuz reddedilir.
 • Daha önce yaptığınız bir Dubai gezisinde, ülkeden çıktığınıza dair kaşe sistemde gözükmüyorsa yeni başvurunuz reddedilir. 
 • Elinizde onaylanmış ve geçerliliği devam eden bir Dubai vizesi varken yeniden vize başvurusu yaparsanız yeni başvurunuz reddedilir

Başvurunuz reddedilse de Dubai Konsolosluğu başvuru ücretinizi iade etmez. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanız için EAGVS Kayseri şubesi olarak sizlere danışmanlık hizmeti vermekte ve yardımcı olmaktayız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (352) 353 30 26 numaralı telefonumuzdan veya kayseri@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';