x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 25

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Dubai Vize Başvurusu, Ankara

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi olarak gerçekleştireceğiniz Dubai gezinizde vize işlemlerini kolayca halledebilmek için yanınızdayız. Bu yazımızda Dubai vize ücretleri, Dubai vizesi için gerekli evraklar ve daha fazlasını sizler için derledik. Merak ettiğiniz detaylar için iletişim bilgilerimiz:

Adres: Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP/ANKARA
Telefon: +90 (312) 963 05 25
E-Posta: ankara@eagvs.com

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Ankara

Dubai vizesi, internet üzerinden başvuru yapılan bir vize türüdür. Dolayısıyla pasaport üzerine bir işlem uygulanmaz. Başvuru sürecinde pasaporta yalnızca görsel olarak ihtiyaç duyulur. Almış olduğunuz vize barkod şeklinde Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi’nin antetli kağıdına basılır.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Ankara 

Dubai vizesi, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin tümü için gereklidir. Bunun dışında, her ülke gibi Dubai’nin de vize işlemler ile ilgili bazı prosedürleri vardır. Bunlardan biri, her ülke vatandaşının Türkiye üzerinden Dubai vizesine başvuru yapamayacağı kuralıdır. Suriye, Filistin, İsrail ve Afganistan vatandaşları, Türkiye oturumu ile Dubai vize başvurusunda bulunamazlar. Bunun dışında kalan tüm Orta Doğu ülkeleri vatandaşları Türkiye oturumuna sahip olmaları kaydıyla Türkiye’den Dubai vize başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca Avrupa Birliği vatandaşları, Dubai vizesi alma zorunlulukları olmadan Dubai’ye giriş yapabilirler. Bununla birlikte Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) vize işlemlerinden muaftır.

Dubai Vizesi Başvuru İşlemleri, Ankara

Başvuru süreci, hemen hemen her ülkede olduğu gibi hangi kategori üzerinden vize başvurusu yapacağınıza karar vermekle başlar. EAGVS Ankara Şubemiz aracılığıyla sizlere Dubai Turistik Vizesi, Dubai Ticari Vizesi, Dubai Transit Vizesi kategorilerinden yapacağınız başvurularınızda hizmet vermekteyiz. Başvuru kategorileriyle ilgili merak ettiğiniz detaylara ve gerekli belgelere ilgilendiğiniz kategori üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Dubai vizesi, kalacağınız süreye göre de değişebilir.

  • 30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında bir sefer için ülkeye giriş ve en fazla 30 gün kalış sağlar.  
  • 30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında 2 ay süresi zarfında 30 gün için çok girişli olarak kullanım sağlar.
  • 90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında bir sefer ülkeye giriş yapmak ve en fazla 90 gün ülke içerisinde kalmak için kullanılır. Bu vize tipiyle başvuran ziyaretçilerin 1 ay bekleme süreci mevcuttur.
  • 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler dahilinde 90 gün içinde çoklu giriş sağlar.

Dubai vizesi için gerekli evraklar belirtildiği üzere kategorilere göre değişmektedir. Uzmanlarımız eşliğinde başvuruda bulunacağınız kategoriyi belirledikten sonra, sıra belgeleri hazırlamaya gelir. Dubai vizesi başvurusu online olarak yapıldığından hazırlanan belgeler tarayıcı ile bilgisayar ortamına atıldıktan sonra başvuru dosyası olarak derlenmesi gerekir. EAGVS Ankara şubesi olarak bu işlemleri sizinle birlikte yürütür ve ihtiyacınız olan bilgileri sizlere sağlarız. Evrakları hazırlarken Dubai online vize başvuru formunu doldurarak sisteme kaydetmeniz gerekir. Başvurunuzun işleme alınabilmesi için başvuru harcı ve danışmanlık ücretinin ödenmesi gerekir. Bu işlemi ister şubemize gelerek, ister havale/EFT yoluyla halledebilirsiniz. Daha sonrasında başvuru süreci başlar ve sonucu başvuru sahibinin e-posta adresine gönderilir.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar? Ankara

Dubai vizesinin ücreti, başvuracağınız kategoriye göre değişiklik gösterebilir. En güncel ve doğru bilgiyi almak için yukarıda belirtilen numaradan Ankara şubemize ulaşabilirsiniz. Şubemizden alacağınız fiyata danışmanlık ücreti ve vize harcı dahildir.

Dubai Vizesi Başvurusu Ne Zaman Kararlaştırılır? Ankara

Dubai vizesi başvurusu, gerekli belgeler ve vize başvuru formu sisteme yüklenerek başvuru süreci başlatıldıktan sonra genellikle 72 saat içinde sonuçlanır. Yapılan başvuru Dubai Konsolosluğu tarafından incelenerek karara bağlanır. Karar süreci konsolosluk yoğunluğu veya tatil günleri sebebiyle uzayabilir.

Dubai Vizesi İle İlgili Önemli Bazı Bilgiler, Ankara

  1. Dubai vizesi için başvurunuzu seyahat tarihinizden en az 10 gün önceden yapmanız gerekir.
  2. Dubai Konsolosluğu, Dubai vizesi ile ülkeye seyahat eden kişileri Dubai Uluslararası Havalimanı’nda göz taramasından geçirir.
  3. Dubai vizesi başvurunuz onaylandığı takdirde vizeniz size e-posta aracılığıyla ulaştırılır.
  4. Dubai vizesi ikamet edilen bölge fark etmeden sadece online olarak yapılır.
  5. Dubai vizesi alabilmeniz için, pasaportunuzun seyahat dönüş tarihi itibariyle 6 ay geçerli olması gereklidir.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle  +90 (312) 963 05 25 numaralı telefonumuzdan veya ankara@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi Ankara
L. Dağ 07/10/19, 14:35 Cevabı Görüntüle
Merhabalar sayfanızı vize başvurusu ile ilgili bilgi ararken rast geldim. Ankara’da yaşıyorum. Dubai’ye gitmek için vize almak istiyorum ve bunun için bir acente ile anlaşmayı düşünüyorum. Ankaradan sizin acenteniz aracılığı ile başvuru yapmam mümkün mü? Dubai vizesi için Ankara’dan başvuru yapabilir miyim ? Prosedürler neler, bu süreçte benim birebir görüşme yapmam gerekir mi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.
Dubai Vize İşlemleri Bolu
D. Z. 11/09/19, 14:54 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Ekim ayında Dubai'de gerçekleştirilecek olan GITEX fuarına, firmamın temsilcisi olarak katılmak istiyorum. Bu konuda vize başvuru formunu nereye ne şekilde iletmem gereklidir? Bolu’da ikamet ediyorum. Dubai vize işlemleri Bolu’dan nasıl yürütülüyor? Varsa fazladan sunmam belgeler nelerdir? Teşekkürler.
Dubai Vize İşlemleri Ankara
S. Tekin 15/08/19, 15:51 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben ve arkadaşım Dubai'ye tatil için gitmek istiyoruz. İkimiz de Ankara'da yaşıyoruz ama arkadaşım Avrupa Birliği vatandaşı ve burada çalışıyor. Dubai vize işlemleri Ankara için yapılırken nereden müracaat edilmeli? Bir de arkadaşımın Türkiye'den Ankara Dubai vizesi başvurusu yapması olanaklı mı? Dubai vizesi Ankara işlemi yapılırken parmak izi vermek için Dubai Konsolosluğuna mı gitmemiz gerekli? Son soru olarak ben çalışmaya yeni başladım. Bu evraklarla vize almam mümkün mü? Şimdiden yanıtınız için teşekkür ederim.
Dubai Vizesi Eskişehir
A. Erdoğan 15/08/19, 14:35 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Eskişehir’de yaşıyorum ve Dubai'de yaşayan kızımı ziyarete gitmek istiyorum. Kızım Alman vatandaşı ve Dubai'de hem oturma hem de çalışma izni var ve orada bir firmada çalışıyor. Bu konuda 2 tane merak ettiğim şey var. İlk olarak Eskişehir Dubai vizesi başvurusu yapılan bir yer mi yoksa başka bir yerden mi başvuru yapmalıyım? İkincisi kızım bana davet mektubu gönderirse vize almadan gidebilir miyim? Bunun dışında bir de Dubai vize işlemleri Eskişehir için nasıl yapılmalı? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.


EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';