x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Pegasus Dubai Vize

C. Kara 03/10/19, 16:16
İyi günler, biz arkadaşlarımla birlikte kasım ayında Dubai’ye gitmeyi planlıyoruz. Hepimiz öğrenciyiz ve bir kaç günlük bir tatil düşünüyoruz. Pegasus ile uçaçağız. Pegasus Dubai vize hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Şartları nelerdir öğrenebilir miyiz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Pegasus firması Birleşik Arap Emirliklerinin sağladığı havayolu firmalarından birisidir. Pegasus firması aracılığı ile vize alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin hepsi vizelerini kendi adlarına almak zorundadırlar. Pegasus Dubai Vize başvurusunda bulunacak kişiler, firmanın istediği evrakları eksiksiz ve hatasız doldurmak zorundadır. Pegasus firması bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için doldurduğunuz evrakları kontrol etmenizde fayda vardır.

Pegasus Dubai Vizesi için gerekli evraklar ve koşullar; ailece yapılacak başvurularda her kişi için ayrı ayrı doldurulmuş başvuru formu, başvuru yapacak kişinin pasaportunun ve fotoğrafının renkli taranmış çıktısı ayrıca pasaportunuzun sayfalarının yıpranmamış ve en az 6 aylık bir kullanım süresinin olması önemlidir, Pegasus firmasından aldığınız biletin fotokopisi, başvuru ödemenizi yaptığınızı gösteren bir dekont. Bu belgeleri eksiksiz tamamladığınız takdirde vize başvurunuzu Pegasus Dubai firmasıyla kolaylıkla yapabilir ve vizenizi alabilirsiniz.

THY, Pegasus, Fly Dubai gibi Havayolu şirketlerinden alınan vize başvurularında söz konusu havayolu şirketine ait gidiş dönüş uçak bileti satın almış olmak gerekmektedir. Henüz uçak bileti almadıysanız ve evrak prosedürlerine ayıracak zamanınız yoksa Euroasia GVS ile başvurunuzu gerçekleştiebilirsiniz. Vize servisimiz yetkilileri Dubai Uluslararası Havalimanı resmi vize servisi sağlayıcısı olan Dnata Group ile yürütttüğü iş birliği neticesinde en hızlı şekilde (2 gün içerisinde) Dubai vizelerinizi tek evraklar (pasaport) alabilmektedir. 

Bilgi ve başvuru için: +90 (212) 963 39 80

Euroasia Dubai Vize Servisi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';