x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Transit Vize Ücreti

F. Kale 30/08/19, 10:49
Merhaba annem ve 7 yaşındaki oğlumla tatile çıkacagım Türkiye'den Dubaiye geçip 1 gece konakladıktan sonra oradan Bangkok'a aktarma yapacagız sonrasında dönüşte aynı güzergahtan Türkiye'ye dönüş yapacagız. Dubai transit vize ücreti nedir, 48 saatlik transit vize almamız mı gerekiyor simdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Dubai transit vize 98 saat ve 48 saat olmak üzere iki çeşittir. Her iki vize türünün ücreti birbirlerinden farklıdır. kampanyamız kapsamında Dubai 48 saatlik vize ücreti 50 USD, 96 saatlik vize ücreti 79 USD'dir. Dubai'de 1 gece konaklayacaksanız sizin için 48 saatlik vize yeterli olacaktır. Her iki vize kategorisi için de üç ayaklı uçak rezervasyonu sunmalısınız (Türkiye-Dubai-Tayland).

Uçak rezervasyonlarını taratarak bize e-mail ile iletebilirsiniz, şahsen gelmenize veya kargo ile göndermeniz gerek yoktur. Uçak rezervasyonuna ek olarak pasaportunuzun kişisel bilgileri içeren sayfasını renkli taratarak iletebilirsiniz. 3 ayaklı uçak bileti yalnızca 48 saatlik ve 96 saatlik Dubai transit vizeler için geçerlidir. 48 saatlik vize alan yolcu 48 saati aşmamak kaydıyla, 96 saatlik vize alan yolcu 96 saati aşmamak kaydıyla Dubai'ye giriş yapabilir. 24 saati aşmamak ve Dubai Uluslarasası Havalimanı transit alandan çıkmamak , terminal değişikliği yapmamak şartıyla seyahat eden T.C. vatanaşlarının Dubai transit vize almaya ihtiyaçları yoktur. Ancak 1 gece konaklayacaksanız mutlaka transit vize almalısınız. 


Dubai transit vizeler tek girişlidir. Dönüşte aynı rotadan dönecekseniz transit alandan çıkacaksanız yeni bir transit vize almanız gerekeceğini hatırlatalım.
Dubai transit vizesi hakkında ayrıntılı bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 ulaşınız.Transit vizeleri 24 saat içerisinde sonuçlandırmaktayız. Euroasia GVS  ile yaptığınız Dubai vize başvuruları tam yetkili, resmi firma olan Dubai menşeli Dnata Group'un güvencesi altındadır. 
Saygılarımla,
Evrim

dubai transit vize ücreti

 

E. Dereli 11/09/19, 15:46

Gıda ürünleri ihracatı yapan bir firmayız. Biz 7 kişi Türk pasaportlu 1 kişi Bulgar pasaportu ile Dubai aktarmalı olarak İrlanda’ya uçacağız. Yani transit bir geçişimiz olacak. 1 gece Dubai’de kalacağız, vize gerekir mi gerekirse Dubai transit vize ücreti ne kadar? Teşekkürler

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 11/09/19, 15:47

Merhaba Esat Bey,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 24 saate kadar terminal değişikliği yapılmadığı sürece Dubai için transit vize gerekmemektedir. Aynı durum Bulgar vatandaşları için de geçerlidir. Ancak havalimanından ayrılacak ve Dubai’de 1 gece konaklayacaksanız Dubai transit vize almanız gerekecektir. 48 saatlik Dubai transit vize sizin için yeterli olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 48 saatlik Dubai transit vize ücreti kişi başı 50 USD’dir. 96 saatlik Dubai vize ücreti bilgisini ilgili bağlantıyı ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz. Bulgar vatandaşı olan arkadaşınız vizesini havalimanından kapı vizesi olarak alabilir. E-vize uygulamasından AB vatandaşları muaftır. Başvurunuzu vakit kaybetmeden gerçekleştirmek ve daha fazla bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

 

N. Koçak 30/09/19, 13:26

Türkiye’den Dubai’ye bir seyahate çıkmak istiyorum. Türkiye’den direkt olarak gidebilir miyim yoksa transit vize almam gerekli mi eğer almam gerekiyorsa transit vize almanın şartları nelerdir normal vize aldığım zaman Dubai transit vize için başvurmam da gerekir mi?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 30/09/19, 13:28

Merhaba; Öncelikle Dubai Transit Vize bir ülkeye giderken aktarma yapmak zorunda olduğumuz durumlarda aktarma yapılan ülkenin sınırından geçebilmek amacıyla aldığımız kısa süreli bir vize çeşidi olarak açıklayabiliriz. Ülkeye girişten itibaren 48 saat ve 96 saatlik konaklama hakkınız vardır.48 saatlik vize transit vize olarak tanımlanır. Dubai transit vizesi hiçbir koşulda uzatılamaz Dubai transit vize alan kişi başka ülkeye seyahat etse bile Dubai hava alanına inen yolcular için uygulanan bir vizedir.Havaalanı terminallerinden 48 saatlik transit vize başvurularında transit uçuşlar için üç ayaklı uçak biletinin sunulması gerekir. Transit vize için en uygun fiyatlı vize olan 48 saatlik vize tercih edilmektedir.Üç ayaklı uçak bileti sadece transit uçuşlar için gereklidir.

Dubai 96 saatlik vize için üç ayaklı uçak biletinin sunulmasına gerek yoktur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 24 saati aşmamak şartı ile ve havaalanından dışarıya çıkmamak koşuluyla transit vize almalarına gerek yoktur. Türkiye’den direk Dubai’ye seyahat etmek için transit Vizeye ihtiyaç yoktur.Dubai uluslar arası havaalanı (DXB) Asya, Ortadoğu ve Afrika’ya giden yolcular için köprü görevi görmektedir. Dubai transit vize için gerekli olan bazı evraklar vardır. Pasaportun kişisel bilgileri içeren fotoğraflı ön yüzü renkli taranmış görüntüsü, önlü arkalı nüfus cüzdanı taranmış görüntüsü ve vesikalık fotoğraf renki taranmış görüntüsü istenilen evraklar arasında yer alır.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';