x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Dubai Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia GVS Tekirdağ Şubesi Sayfasına Hoş Geldiniz,
 
Dubai Vizesi için Tekirdağ'ın Merkez, Çorlu, Çerkezköy, Şarköy, Ergene, Hayrabolu, Saray gibi ilçelerinden veya Edirne, Kırklareli, Çanakkale gibi çevre illerinden yetkililerimizle iletişime geçerek gerekli tüm bilgiyi alabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai Seyahati İçin Vize Gerekli mi, Tekirdağ

Dubai seyahatiniz için vize almanız gerekmektedir. Dubai'nin vize başvurusu konusunda bir takım şartları bulunduğu için Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube sayfamızı 2023 yılı Dubai vizesi şartlarına uygun olarak hazırladık.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır, Tekirdağ

Dubai Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ülkerinden birisidir,  bunun için başvuru işlemlerinin BAE tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Euroasia GVS de bu merkezlerden birisir. Gerekli belge ve dökümanlarınızın bize ulaştığı gün içerisinde başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde başlatıyoruz. 

Gerekli Evrakların Hazırlanması

Dubai  vizesi başvurusu için, tarafınızca bir takım belge ve dökümanların hazırlanması gerekmektedir. Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak gerekli olan belge ve dökümanları sizler için listeledik:

• Pasaport : Dubai vizesi pasaporta basılmadığı için pasaportunuzun renkli olarak taranmış , 2.sayfa fotokopisi yeterlidir.
• Banka Dekontu : Dubai vize başvurularınız için ödeme yapıldığına  dair banka dekontu. 
• Türkiye Cumhuriyeti İkamet Tezkeresi  :  Yabancı uyruklu olmanız dahilinde, en az 6 ay geçerliliğe sahip, renkli taraması yapılmış İkamet Tezkeresi.
• Pasaportunuzun renkli fotokopisi ölçütlerine göre çıkartılmış 2 adet vesikalık fotoğraf.
Yukarıda listelenmiş evrakların hazırlanmasıyla birlikte, Euroasia GVS Tekirdağ Şubemizle iletişime geçerek, belgelerinizi bizlere mail olarak iletebilirsiniz. Belgelerinizi bizlere ulaştırdığınız gün içerisinde başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar, Tekirdağ

Dubai vizesi başvurularınızın ücretlendirilmesinde konaklama süreniz ve seyahat amacınız çok önemlidir.  2023 yılı dubai Vize ücretleri hakkında detaylı bilgiyi +90 (850) 460 17 83 numaralı Tekirdağ şubemizi arayarak alabilirsiniz.
 
Tek girişli Dubai Vizesi başvuru sahiplerine  Dubai' de 60 gün içerisinde 28 gün konaklama izni verilmektedir.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

Dubai vizesi başvuru sahiplerinin, Dubai vize prosedürlerine uygun gerekli belge ve dökümanları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri taktirde, vize sonuçları yaklaşık 3 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Yetkililerimizin de sizlere yardımca olacağı bu süreçte vizenizi Euroasia GVS Tekirdağ farkı ile teslim alabilirsiniz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';