x
Tek evrakla, 48-72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır!

Tek evrakla, 48-72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Devamı
Dubai vize başvuruları BAE Göçmenlik Ofisi'ne online olarak yalnızca yetkili acenteler ile yapılabilmektedir. Dubai vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla kolayca tamamlayabilirsiniz...

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vize başvuruları BAE Göçmenlik Ofisi'ne online olarak yalnızca yetkili acenteler ile yapılabilmektedir. Dubai vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla kolayca tamamlayabilirsiniz...

Devamı
Dubai vizesi e-vizedir. Pasaportunuzu renkli taratarak mail göndermeniz yeterlidir. Dubai vizesi Pasaporta işlenmez.

Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

Dubai vizesi e-vizedir. Pasaportunuzu renkli taratarak mail göndermeniz yeterlidir. Dubai vizesi Pasaporta işlenmez.

Devamı

Pasaportunuzu taratarak e-mail atın, aynı gün Dubai Vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim!

Dubai vizesi online olarak alınan ve pasaporta basılmayan bir vizedir. Başvurular bireysel olarak yapılamamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar vasıtasıyla Dubai vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services, aracı kurumlardan biri olarak Dubai vize başvurularınızı aynı gün içinde gerçekleştirmektedir. Sadece, Dubai vizesi için gerekli olan taranmış pasaport fotokopisini yetkililerimize mail yoluyla ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvurunuzu tamamlamaktayız. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde Dubai vizenizi almak istiyorsanız lütfen vakit kaybetmeden yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Dubai E-Vize İşlemleri

Değerli Ziyaretçimiz Euroasia Global Visa Services’e Hoş Geldiniz, 

Değerli yolcumuz, Dubai Arap Yarımadasındaki Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirlikten biridir. Sizler için sayfamızın devamında Dubai vizesi prosedürleri hakkında bilgi içeren bir metin hazırladık. Dubai vizesi nasıl alınır, Dubai vize ücreti 2019, Dubai vizesi için gerekli evraklar nelerdir gibi sorularınıza içeriğimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz. 
Seyahatinizin amacını ve kalış sürenizi bizlerle paylaşarak Euroasia GVS Dubai yetkililerimizden Dubai vizesi için gerekli evraklar 2019 ile ilgili bilgi maili talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda verdiğiniz e-posta adresinize Dubai vize evrak listesi ulaşacaktır.Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin İstanbul, Edirne, Ankara, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Gaziantep ofislerimizin herhangi biri aracılığıyla şahsen gelmenize gerek kalmadan Dubai vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ofis iletişim bilgileri için tıklayın.

Dubai Vize İstiyor Mu?

Dubai’ye seyahat etmek isteyen kişilerin Dubai vizesine başvurması gerekir. Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri olduğu gibi Dubai’nin de vardır. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri Dubai vize işlemlerine tabi olmaktadır. Dubai vizesi online alınan bir vize türüdür. Dolayısıyla pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına barkodlu olarak basılır.
Euroasia Global Visa Services aracılığıyla,
Dubai Turistik Vizesi
Dubai Ticari Vizesi
Dubai Transit Vizesi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

dubai vizesi

Dubai Vizesi Tek Evrak, Hızlı İşlem (72 Saat)

 • BAE Konsolosluklarının bölge farkı yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin, pasaportunuzun 2. sayfasını scan ederek, vize ücretinizi ödediğine dair dekont ile birlikte e-mail ile iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.
 • Türkiye’den başvuru yapacak yabancı vatandaşların ek olarak T.C. ikamet izni fotokopilerini de sunmaları gerekmektedir. 
 • Dubai vize başvuruları ortalama 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. 
 • Dubai vizeleri çoğunlukla 30 gün tek girişli olarak onaylanmaktadır. Dubai vizeleri istisnai olarak 90 günlük çok girişli olarak da onaylanabilmektedir. 

Birleşik Arap Emirlikleri Vize İşlemleri 

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vize başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerli ikamet belgelerini sunması gerekir. Tek girişli Dubai vizesi başvuru sahiplerine Dubai’de 60 gün içinde 28 gün kalış izni vermektedir. Bu konaklama süresi aşıldığı takdirde kişiler için cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Böyle bir durumda bir sonraki Dubai vize başvurularınızda maddi manevi yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dubai seyahatinizde böyle bir sorunla uğraşmak istemiyorsanız lütfen seyahat konaklama günlerinizi bu çerçevede gerçekleştirin. Dubai için uzun süreli ticari vize yeni bir karar alınıncaya dek şimdilik verilmemektedir. Vize başvuru sahipleri (evli olmayan kadın) vize başvuruları için anne ve babasının soyadı bilgilerini sunmak zorundadır. 

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 • Pasaport: Pasaportunuzun renkli olarak scan edilmiş, 2. sayfa fotokopisi
 • Dekont: Dubai vize başvurularınız için ödeme yaptığınıza dair dekont (Çağrı Merkezi’mize bağlanmanız halinde yetkilimiz sizinle hesap bilgilerini paylaşacaktır.)
 • Yabancı uyruklu olmanız halinde en az 6 ay geçerliliğe sahip renkli scan edilmiş T.C. ikamet tezkereniz.
Euroasia Global Visa Services’in vize danışmanlık hizmeti sunduğu ülkelerden birisi de Dubai’dir. Dubai vize başvuruları, bireysel yapılmayıp Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden birisidir. Dubai vize başvuru evraklarınızı mail olarak göndermeniz halinde aynı gün başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Dubai’de kalış sürenize göre kısa süreli olarak Dubai turistik vize, Dubai ticari vize, Dubai transit vize talebinde bulunabilirsiniz.
72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Dubai vize başvuru talebi oluşturmak için bizi arayınız.

dubai vize işlemleri

 
Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri vardır. Dubai vize başvurusunda bulunan kişilerin de Dubai vize şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin Dubai vize çeşitlerine göre hazırlaması gereken birtakım evraklar vardır. Bu evraklar seyahatinizin amacına göre (turistik, ticari, aile ziyareti, transit vb.) şekillenmektedir. Dubai vize başvurularınız için pasaportun resimli sayfasının renkli fotokopisi ve ölçülerine göre çekilmiş 2 tane renkli vesikalık fotoğraf gereklidir. Kullanacağınız vesikalık fotoğrafın güncel olması ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Dubai vize için kullanılan pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.

Dubai vizesi almak için gerekli olan evrakları mail atmadan önce çağrı merkezlerimizi arayarak vize işlem süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dubai vize başvurunuz için bizlere mail yoluyla ulaştıracağınız pasaport ve kimlik bilgilerinin her detayını sunmalısınız. Telefon ile çekilmiş evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Başvuru sahiplerinin Dubai seyahatleri için davetiye sunmaları zorunlu değildir.

Dubai Vize Ücreti

Dubai vize başvurularınız için kalış sürenize ve seyahat amacınıza göre değişen vize ücretleri vardır. Kısa süreli kalış için vize başvurusu yapan kişiler Dubai’de 60 gün içinde 28 günlük konaklama hakkı kazanır. Dubai’de uzun süreli kalış vizesi talep etmek için yerine getirilmesi gereken koşullar farklıdır. Dubai vize ücreti 2019 hakkında detaylı bilgi almak için lütfen +90 212 963 03 43 numaralı hattı arayabilir ya da help@eagvs.com adresinden sorularınızı bize gönderebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize prosedürlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren başvuru sahiplerinin vize sonuçları yaklaşık 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Vize evraklarında eksiklik olması durumunda ve yabancı uyruklu vize başvurularının sonuçlanmasında bu süre uzayabilir. Başvurularınız sonucunda Dubai vizeniz olumlu olursa çıkan vizeniz pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirliklerinin verdiği barkod numarasıyla birlikte Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılmaktadır.Çıkmış olan Dubai vizesi başvuru sahiplerine 60 gün içinde 28 günlük bir kalış izni vermektedir. Eğer başvuru sahiplerinin Dubai’de kalış süreleri 28 günü aşarsa ağır ceza yaptırımlarına tabi olabilirler. Hem yapmış olduğunuz seyahat için hem de daha sonraki seyahatleriniz için maddi manevi ağır yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. Lütfen seyahat kalış planlamalarınızı bu bilgiler dahilinde organize edin. Dubai vize başvuruları ve işlem süreci hakkında sormak istediğiniz her soruyu çağrı merkezlerimizi arayarak sorabilir veya help@eagvs.com adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vize evraklarınızı e-posta yoluyla bizlere ulaştırın: Dubai seyahatiniz için gerekli olan vize evraklarını şahsen gelmenize gerek kalmadan e-posta yoluyla yetkililerimize ulaştırın. Akıllı telefon ile çekilen evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Dubai vizesi için renkli taranmış pasaport görüntüsü yeterlidir. Belgelerinizi taranmış olarak ofis yetkililerimize mail olarak ulaştırmanız durumunda aynı gün sizin adınıza Dubai vize başvuru sürecinizi başlatmaktayız.

Dubai Vize başvuruların gerçekleştirilmesi: Gerekli olan belgelerinizi Euroasia GVS yetkililerimize mail yoluyla ulaştırdıktan sonra Dubai vize başvuru işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Başvuru sürecinde merak ettiğiniz her konuyu yetkililerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Bizlere ofis iletişim adreslerimizden ya da help@eagvs.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dubai vize başvurularınızı bölge sınırlaması olmadan Türkiye’nin her yerinden evraklarınızı sadece mail yoluyla bizlere göndererek ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz sizleri durumdan haberdar etmekteyiz.

1 günde dubai vizesi

Dubai Vizesi Başvuru Bölgeleri  

Dubai vize başvurularında bölge ayrımı olmadığı gibi başvuru evraklarınızı kargo ile göndermeniz de gerekmemektedir. Pasaportunuzu renkli olarak scan ettirerek bize iletmeniz işlemlerinizi başlatmamız için yeterli olacaktır. Dilerseniz İstanbul merkez ofisimiz veya Ankara ofisimizi ziyaret ederek işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Dubai Vize İşlemleri Ankara

Ankara’da ve ilçelerinde ikamet eden başvuru sahipleri Dubai vize başvurularını Ankara Ofisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Dubai vize başvurularında bölge sınırlaması yoktur. Ankara’dan başvurunuzu gerçekleştirmeniz için Ankara’da ikamet etme zorunluluğunuz yoktur. Vize başvurularınızı tüm ofislerimizden şahsen gelmenize gerek olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak vize işlem süreci hakkında bilgi almak ve başvuru için gerekli olan evrakları mail yoluyla yetkililerimize ulaştırmaktır. Dubai vizesi için gerekli olan pasaport bilgilerini ve 2 adet fotoğrafı taranmış olarak mail atmanız gerekir. Dubai vizesi online alınan bir vizedir yani pasaporta basılmaz. Çıkan vize Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılır ve üzerinde barkod numarası bulunur. Çok girişli vize talebi ve diğer sorularınız için help@eagvs.com adresinden bizlere yazabilirsiniz.

Dubai Vize İşlemleri İstanbul

Dubai vizesine Antalya ve çevre ilçelerden başvuru yapacak olan kişiler Antalya ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirler. Dubai vizesine başvuru için bölge sınırlaması gözetilmemektedir. Türkiye’nin her yerinden vize başvurunuzu evraklarınızı ofis yetkililerimize mail atarak gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize işlemleri için başvuru sahiplerinin şahsen gelmelerine gerek olmadan verdiği bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirmekteyiz. Vize işlem süreci ile bilgi almak için bize telefonla ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan belgeleri tarayıp bizlere mail olarak gönderdikten sonra başvuru sürecinizi başlatmaktayız. Dubai vize başvurusu için kullanacağız fotoğrafın güncel ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Başvuru için kullandığınız pasaportun da en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır. Vize başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz yetkililerimiz sizlere haber vermektedir.


Irak, Suriye ve Filistin Vatandaşları Dikkat!

Irak, Suriye ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır. 

UYARILAR

 • Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri BAE Göçmenlik Ofisi hizmet vermemektedir. Söz konusu günlere denk gelen vize başvurularında işlem süresi uzayabilmektedir. 
 • Dubai için ücretli konaklama ve uçuş rezervasyonlarınızı vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.
 • Vizeler turistik / ticari maximum 30 gün ziyaretlerde tek girişli olarak kullanılabilir.
 • Dubai vizenizin geçerliliği vize onaylandığı gün itibari ile e-vize üzerinde de belirtildiği gibi 58 gündür. 58 gün içinde yolcu geçerli vizesi ile Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir.
 • Dubai’de kalış süresi ülkeye giriş yaptığınız ilk günden itibaren sayılmaya başlanır.

dubai vize işlemleri

 

daha fazla göster

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cevabı Görüntüle
e. nur zeybek 11/12/18, 09:29
dubai ve abu dhabi ye işim gereği sık sık seyahat eden birisiyim. dubai vizelerim hep tek girişli oluyor. çok girişli dubai vizesi alamıyor muyuz? hep tek girişli vize mi alabiliyoruz. Schengen vizesi gibi Dubai-Abu Dhabi vizelerini de 1 yıllık, 2 yıllık çok girişli olacak şekilde alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor. davetiye belgesi yada fuara katılım belgesi sunabilirim. uzun süreli çok girişli dubai vizesi konusunda bilgilerinizi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
O. Yılmaz 24/11/18, 19:22
Edirne vize servisinize uğrayarak Dubai vizesi almak istiyorum. Ne evrak getirmem gerekir. Kaç günde çıkar, Dubai vize ücreti dolar olacakmış, dolar mı getirmeliyim? Siz evden yada ofisten Dubai vizesi için evrakları aldırmanız mümkün mü. Böyle servisiniz var mı ? Yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
D. ersin 18/11/18, 12:31
“Dubai vize ücreti” ne kadar. Bubai vize ücreti ofisinize gelip mi odemem gerekli. E vize olduğu için mail ile mi yollayacaksınız. Odemeyi havale ve eft dışında bir odeme şekliniz var mı. Biz yabancı yatırımcı bir kurumsal şirketiz. Müşterlerimiz dubaideki ofisimize ziyaret için 5-8 gün arasında kalmak şartı ile yolluyoruz. Ancak kendilerinden herhangi bir evrak alamayız. (Şirket, banka hesabı vs) tüm vize masraflarını biz odeyeceğiz. Odemeyi herkesin kendisi mi yapöiması gerekli
Misafirlerimizden bir Lübnan vatandaşı. Lubnan/ beyrut vatandaşı. Lubnanan vatandaşına Dubai vizesi alabilirmiyiz
Cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES