x
 • Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dubai vize başvuruları BAE Göçmenlik Ofisi'ne online olarak yalnızca yetkili acenteler ile yapılabilmektedir. Dubai vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla kolayca tamamlayabilirsiniz...

  Devamı
 • Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır!

  Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır!

  Tek evrakla, 48-72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Devamı
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

  Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

  Dubai vizesi e-vizedir. Pasaportunuzu renkli taratarak mail göndermeniz yeterlidir. Dubai vizesi Pasaporta işlenmez.

  Devamı

Dubai vize ücreti 2023 yılı güncel listesini görüntülemek için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Pasaportunuzu taratarak e-mail atın, aynı gün Dubai Vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim! Dubai vizenizi 24-36 saat içerisinde alalım!

Dubai vizesi online olarak alınan ve pasaporta basılmayan bir vizedir. Başvurular bireysel olarak yapılamamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar vasıtasıyla Dubai vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services, Emirates-Dnata grup güvencesiyle doğrudan Birleşik Arap Emirlikleri Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü Dubai menşeli başvuru merkezine online sistem üzerinden iletmektedir. Başvurular çoğunlukla 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Dubai vize başvurularınızı  Euroasia GVS olarak aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.  Dubai vizesi için gerekli olan taranmış pasaport fotokopisini yetkililerimize mail yoluyla ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvurunuzu tamamlamaktayız. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde Dubai vize başvurunuzu gerçekleştirmek veya daha detaylı bilgi almak için ikamet bölgenize en yakın şubemizi arayabilirsiniz.

Dubai Vizesi

Dubai vizesi

Dubai, Arap Yarımadasındaki Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirlikten biridir. Sizler için sayfamızın devamında Dubai vizesi prosedürleri hakkında bilgi içeren bir metin hazırladık. Dubai E-Vize İşlemleriDubai vizesi nasıl alınır, Dubai vize ücreti 2023, Dubai vizesi için gerekli evraklar, 48 saatlik Dubai vizesi, Dubai ekspres vize, 96 saatlik vize, 30 günlük ve 90 günlük Dubai vizeleri ve diğer BAE vize türlerine dair aradığınız tüm sorulara içeriğimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz. 

Seyahatinizin amacını ve kalış sürenizi bizlerle paylaşarak Euroasia GVS Dubai yetkililerimizden Dubai vizesi için gerekli evraklar 2023 ile ilgili bilgi maili talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda verdiğiniz e-posta adresinize Dubai vize evrak listesi ulaşacaktır.Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin İstanbul, Edirne, Ankara, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Gaziantep ofislerimizin herhangi biri aracılığıyla şahsen gelmenize gerek kalmadan Dubai vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
 Dubai vize ofisi iletişim bilgilerine ilgili bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize İstiyor mu?

Dubai’ye seyahat etmek isteyen kişilerin Dubai vizesine başvurması gerekir. Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri olduğu gibi Dubai’nin de vardır. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri Dubai vize işlemlerine tabidir. E-vizenin Türkiye'den alınması gerekir.  Dubai vizesi online alınan bir vize türüdür, pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına barkodlu olarak basılır.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla,

Dubai Vizesi Tek Evrak, Hızlı İşlem (24-36 Saat)

 • BAE Konsolosluklarının bölge farkı yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde ikamet ederseniz edin, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak pasaportunuzun 2. sayfasını scan ederek Dubai e-vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türkiye’den başvuru yapacak yabancı vatandaşların ek olarak T.C. ikamet izni fotokopilerini de sunmaları gerekmektedir. 
 •  Dubai vize başvuruları ortalama 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. BAE Göçmenlik Ofisi'nin yoğun olduğu dönemlerde bu süre 3 iş günübü bulabilmektedir. 
 • Türkiye'den yapılan vize başvurularında en çok tercih edilen Dubai vize türü 30 gün tek veya çok girişli, 90 gün tek veya çok girişli vize ve 48 saatlik kullanım süreli transit vizedir. Euroasia GVS olarak anlaşmamız gereği BAE Göçmenlik Ofisi'nin sunduğu tüm kategorilerden vize başvurusu yapma yetkisine sahibiz. 

dubai vizesi

Dubai Vize Ücreti Listesi

Aşağıdaki ücret listesi Dubai vize ücreti 2023 yılı liste fiyatıdır. Marhaba Servisi ücreti ve Ekspres/VIP vize hizmeti fiyatı seçilecek vize türü bedeline ek olarak tahsil edilir. 30 güne kadar olan standart vizeler 2 iş günü içerisinde 90 günlük vizeler 4 iş günü içerisinde çıkarılır. Aşağıdaki vize ücret listesi yalnızca T.C. vatandaşları için geçerlidir. Dubai Göçmenlik ofisi Suriye, Irak, Bangladeş, Afganistan, Libya vatandaşlarından vize ücretine ek olarak 274 USD teminat bedeli tahsil eder. 

Dubai vize ücretini Dubai e-vize formu üzerinde belirtilen hesap numarasına ad ve soyadınızı belirterek yatırabilir. Yatırdıktan sonra gerekli diğer belgeleri renkli taratarak online form sistemine ekleyebilirsiniz. Formu kaydetmenizle birlikte başvurunuz sistemimize düşmekte başvurunuzu mesai saatimiz içerisinde yaptıysanız aynı gün işleme almaktayız. 

Dubai (BAE) vize müracaatı başvuru sahibi tarafından bireysel olarak yapılamamaktadır. Yalnızca Göçmenlik Ofisi ile anlaşması olan yetkili acenteler ile yapılır. Euroasia GVS olarak Türkiye’de faaliyet gösteren yetkili acentelerden biriyiz. Başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Dubai pasaporta işlenmez, e-vizedir, e-mailinize gönderilir. 

Euroasia GVS ile aldığınız Dubai vizesini tüm havayolu (Emirates, Fly Dubai, THY, Pegasus)  şirketleri ile yapacağınız uçuşlarda kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen 30 günlük Dubai vize ücreti 2023 yılında 117 USD'dir. Dubai vize ücreti 2023 detaylı fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

Dubai vizeleri hakkında ayrıntılı bilgi için merkez ofisimizden +90 (212) 963 39 80 bilgi alabilirsiniz.  

 • 48 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 50 USD
 • 96 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 89 USD
 • Dubai 30 Gün Tek Girişli Vize Ücreti 117USD
 • Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 235 USD
 • Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize Ücreti  245 USD
 • Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize Ücreti  528 USD
 • Dubai Marhaba Karşılama Servisi Ücreti 70 USD
 • Ekspres Dubai Vizesi Ücreti 40 USD
 • Dubai Çok Girişli Cruise Vize Ücreti 125 USD
 • Dubai 14 Günlük Çok Girişli Ticari Liman Vizesi Ücreti 155 USD

Dubai vizesi işlemleri

Dubai E-Vize

Dubai vize işlemleri e-vize yoluyla online olarak gerçekleşmektedir. Dubai e-vize başvurusu yapılırken pasaporta herhangi bir işlem yapılmaz ama pasaportun yaratılması gerekir. Bunun için belirlenmiş bazı kurallar vardır. Pasaportun resim ve kimlik bilgilerinin olduğu sayfa ve kalan kullanım süresini gösteren sayfa renkli olarak taratılarak tarafımıza iletilmelidir. Online vize başvurusu yapılırken ihtiyaç duyulan vize türüne başvuru yapılmalıdır.

Dubai visa online başvuru yapılarak alınır. Dubai vizesi  2023 yılı başvuruları için yalnızca pasaportunuzun fotoğraflı yüzünü taratarak ask@eagvs.com mail adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. Dubai vize işlemleri ile ilgili sorun yaşamamak için uyulması gereken prosedür gerektiği gibi uygulanmalıdır. Bu sayede vizenizin kabul edilmesi daha olanaklı hale gelir. Bunun dışında Dubai vizesi alacakların öncesinde hangi vize türüne başvuracağına karar vermesi ve buna uygun talepte bulunması gerekir.

dubai e-vize

Dubai Vize Türleri

Dubai'de bulunduğunuz süre boyunca ek ücret karşılığında vize sürenizi uzatabilirsiniz. Dubai vize uzatma işlemi ve ücreti hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Dubai Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi kişiler ile Türkiye'de ikamet eden ama başka bir ülke vatandaşı kişiler Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti için yolculuklarından önce muhakkak Dubai vizesi için başvuru yapmaları gerekir. Yeşil (hususi), Gri (hizmet), pasaportu olanlar ise vize başvurusu yapmadan 180 gün içerisinde toplamda 90 günü geçmeyecek şekilde Dubai (BAE)'de kalabilirler. Bu süreyi aşacak oturum ve çalışma izni gibi seyahat türlerinde ise başvuru doğrudan Dubai'den yapılmaktadır. Bu nedenle uzun süreli vize türleri için ilk aşama olarak 90 gün tek girişli vize alınmalıdır. 

Dubai vize işlemleri online olarak yapılır ve bu süreçte pasaport üzerinde bir işlem yapılmaz. Ama bunun dışında yapılması gereken bir diğer işlemler şöyledir;

 • Pasaportunuzun resimli ve kimlik bilgilerinin olduğu sayfanın taranmış renkli hali (pasaport seyahat bitim tarihinden en fazla on yıl önce alınmış olmalı ve sayfaları yırtık olmamalı. Deforme olmuş pasaportlar başvuru sırasında sorun çıkarmasa da sınırda pasaport kontrolü yapılırken ülkeye girişinizde izin verilmeme olasılığı var) 
 • Dubai vize başvuru formu (bu formdaki bütün bilgiler eksiksiz ve doğru doldurulmalıdır, aksi halde vize talebiniz reddedilebilir) 
 • Ülkeye giriş için vize talebinde bulunacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi 
 • Dubai visa başvuru sahibin vize işlemleri için yatırdığı para dekontu 
 • Eğer kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilse T.C'den alınan oturum belgesinin renkli taranmış fotokopisi 

Bu işlemler yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanır ve Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen Bürosu'nun belirttiği sürede vizenizi alırsınız. Ülkeye giriş yapıldıktan sonra seyahat sürenizi aşmanız durumda para cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Seyahat sürenizin bitiminde vizenizi uzatma olanağı olmadığı için ülkeyi terk etmeniz gerekir. Vize süresi aşımı konusunda BAE başvuru yapılan seyahat acentesine de para cezası keser. Bu nedenle vize süresi bitince ülkeden ayrılacağınıza dair taahhütname belgesi talep etmekteyiz. 

Dubai Turistik Vize İşlemleri

Dubai turistik vize işlemleri yapılmaya başlanmadan önce hangi vize türüne başvuru yapılacağı belirlenmeli ve buna uygun başvuru yapılmalıdır. Turistik vize başvurusu online yapıldığı için önceden randevu almak gerekmez.  Kısa süreli vize almak isteyenler toplam 30 günlük ülkede kalış süresine hak kazanır ve bu süre bitiminde ülkeden ayrılırlar. Bu süreyi aşanlar için 3.000 dolarlık para cezası uygulanmaktadır. Aldığınız vize tek girişli ise ülkeden çıkış yaptıktan sonra vize süreniz dolmasa bile yeni vize almadan tekrar giriş yapamazsınız. Çok girişli vizede ise vize süreniz dolana kadar ülkeye giriş yapabilirsiniz. Uzun süreli vize de ise ülkede 90 gün konaklama hakkınız bulunur ve vize de çok ya da tek girişli olarak verilir. Bununla birlikte Dubai vizesi alsanız da sınır girişinde Dubai polisinin sizi ülkeye almama hakkı bulunmaktadır.

Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri vardır. Dubai vize başvurusunda bulunan kişilerin de Dubai vize şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin Dubai vize çeşitlerine göre hazırlaması gereken birtakım evraklar vardır. Bu evraklar seyahatinizin amacına göre (turistik, ticari, aile ziyareti, transit vb.) şekillenmektedir. Dubai vize başvurularınız için pasaportun resimli sayfasının renkli fotokopisi ve ölçülerine göre çekilmiş 2 tane renkli vesikalık fotoğraf gereklidir. Kullanacağınız vesikalık fotoğrafın güncel olması ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Dubai vize için kullanılan pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.

Dubai vizesi almak için gerekli olan evrakları mail atmadan önce çağrı merkezlerimizi arayarak vize işlem süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize başvurunuz için bizlere mail yoluyla ulaştıracağınız pasaport ve kimlik bilgilerinin her detayını sunmalısınız. Telefon ile çekilmiş evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Başvuru sahiplerinin Dubai seyahatleri için davetiye sunmaları zorunlu değildir.

dubai turistik vize

Turistik amaçlı seyahatlerde 30 Günlük Tek Girişli Vize başvurusu yapmış olan başvuru sahiplerine 60 gün içinde 28 günlük  bir kalış izni vermektedir. Eğer başvuru sahiplerinin Dubai’de kalış süreleri 28 günü aşarsa ağır ceza yaptırımlarına tabi olabilirler. Hem yapmış olduğunuz seyahat için hem de daha sonraki seyahatleriniz için maddi manevi ağır yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. Lütfen seyahat kalış planlamalarınızı bu bilgiler dahilinde organize edin. Dubai vize başvuruları ve işlem süreci hakkında sormak istediğiniz her soru yu çağrı merkezlerimizi arayarak sorabilir veya help@eagvs.com adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Dubai Yeşil Pasaporta Vize İstiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için transit vize gerekmektedir. Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu  BAE (Dubai) vizesi hakkında en çok merak edilen sorulardan biridir. Dubai yeşil pasaporta vize istememektedir. Bununla birlikte Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah/Kırmızı) pasaporta sahip olanlar da Dubai’ye vizesiz giriş yapabilmektedir.

Yabancı Pasaport Sahipleri İçin Dubai Vizesi

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vize başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerli ikamet belgelerini sunması gerekir. Tek girişli Dubai vizesi başvuru sahiplerine Dubai’de 60 gün içinde 28 gün kalış izni vermektedir. Bu konaklama süresi aşıldığı takdirde kişiler için cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Böyle bir durumda bir sonraki Dubai vize başvurularınızda maddi manevi yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dubai seyahatinizde böyle bir sorunla uğraşmak istemiyorsanız lütfen seyahat konaklama günlerinizi bu çerçevede gerçekleştirin. Vize başvuru sahipleri (evli olmayan kadın) vize başvuruları için anne ve babasının soyadı bilgilerini sunmak zorundadır.

Euroasia Global Visa Services’in vize danışmanlık hizmeti sunduğu ülkelerden birisi de Dubai’dir. Dubai vize başvuruları, bireysel yapılmayıp Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden birisidir. Dubai vize başvuru evraklarınızı mail olarak göndermeniz halinde aynı gün başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Dubai’de kalış sürenize göre kısa süreli olarak Dubai turistik vize, Dubai ticari vize, Dubai transit vize talebinde bulunabilirsiniz.
48 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Dubai vize başvuru talebi oluşturmak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize prosedürlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren başvuru sahiplerinin vize başvurularını istisnai bir durum olmadığı sürece 24-36 saat içerisinde sonuçlandırmaktayız. Vize evraklarında eksiklik olması durumunda ve yabancı uyruklu vize başvurularının sonuçlanmasında bu süre uzayabilir. Başvurularınız sonucunda Dubai vizeniz olumlu olursa çıkan vizeniz pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirliklerinin verdiği barkod numarasıyla birlikte BAE Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılmaktadır.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vize evraklarınızı e-posta yoluyla bizlere ulaştırın: Dubai seyahatiniz için gerekli olan vize evraklarını şahsen gelmenize gerek kalmadan e-posta yoluyla yetkililerimize ulaştırın. Akıllı telefon ile çekilen evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Dubai vizesi için renkli taranmış pasaport görüntüsü yeterlidir. Belgelerinizi taranmış olarak ofis yetkililerimize mail olarak ulaştırmanız durumunda aynı gün sizin adınıza Dubai vize başvuru sürecinizi başlatmaktayız.

Dubai Vize başvuruların gerçekleştirilmesi: Gerekli olan belgelerinizi Euroasia GVS yetkililerimize mail yoluyla ulaştırdıktan sonra Dubai vize başvuru işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Başvuru sürecinde merak ettiğiniz her konuyu yetkililerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Bizlere ofis iletişim adreslerimizden ya da help@eagvs.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dubai vize başvurularınızı bölge sınırlaması olmadan Türkiye’nin her yerinden evraklarınızı sadece mail yoluyla bizlere göndererek ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz sizleri durumdan haberdar etmekteyiz.

Dubai vize

Dubai Vizesi Başvuru Bölgeleri  

Dubai vize başvurularında bölge ayrımı olmadığı gibi başvuru evraklarınızı kargo ile göndermeniz de gerekmemektedir. Pasaportunuzu renkli olarak scan ettirerek bize iletmeniz işlemlerinizi başlatmamız için yeterli olacaktır. Dilerseniz İstanbul merkez ofisimiz veya Ankara ofisimizi ziyaret ederek işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Dubai Vize İşlemleri Ankara

Ankara’da ve ilçelerinde ikamet eden başvuru sahipleri Dubai vize başvurularını Ankara Ofisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Dubai vize başvurularında bölge sınırlaması yoktur. Ankara’dan başvurunuzu gerçekleştirmeniz için Ankara’da ikamet etme zorunluluğunuz yoktur. Vize başvurularınızı tüm ofislerimizden şahsen gelmenize gerek olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak vize işlem süreci hakkında bilgi almak ve başvuru için gerekli olan evrakları mail yoluyla yetkililerimize ulaştırmaktır. Dubai vizesi için gerekli olan pasaport bilgilerini ve 2 adet fotoğrafı taranmış olarak mail atmanız gerekir. Dubai vizesi online alınan bir vizedir yani pasaporta basılmaz. Çıkan vize Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılır ve üzerinde barkod numarası bulunur. Çok girişli vize talebi ve diğer sorularınız için help@eagvs.com adresinden bizlere yazabilirsiniz.

Dubai Vizesi Ankara

Dubai Vize İşlemleri İstanbul

Dubai vizesine Antalya ve çevre ilçelerden başvuru yapacak olan kişiler Antalya ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirler. Dubai vizesine başvuru için bölge sınırlaması gözetilmemektedir. Türkiye’nin her yerinden vize başvurunuzu evraklarınızı ofis yetkililerimize mail atarak gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize işlemleri için başvuru sahiplerinin şahsen gelmelerine gerek olmadan verdiği bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirmekteyiz. Vize işlem süreci ile bilgi almak için bize telefonla ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan belgeleri tarayıp bizlere mail olarak gönderdikten sonra başvuru sürecinizi başlatmaktayız. Dubai vize başvurusu için kullanacağız fotoğrafın güncel ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Başvuru için kullandığınız pasaportun da en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır. Vize başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz yetkililerimiz sizlere haber vermektedir.

Dubai Vizesi İstanbul

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dikkat!

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır. 

Dubai Vize Başvurularından Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri BAE Göçmenlik Ofisi hizmet vermemektedir. Söz konusu günlere denk gelen vize başvurularında işlem süresi uzayabilmektedir. 
 • Dubai için ücretli konaklama ve uçuş rezervasyonlarınızı vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.
 • Vizeler turistik / ticari maximum 30 gün ziyaretlerde tek girişli olarak kullanılabilir.
 • Dubai vizenizin geçerliliği vize onaylandığı gün itibari ile e-vize üzerinde de belirtildiği gibi 58 gündür. 58 gün içinde yolcu geçerli vizesi ile Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir.
 • Dubai’de kalış süresi ülkeye giriş yaptığınız ilk günden itibaren sayılmaya başlanır.

BAE Vize Türleri

Arap Yarımadası ülkelerinden Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’ni ziyaret etmek istiyor ancak hangi vize türüne başvurmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımız sizin için rehber olabilir. Farklı amaçlarla BAE’ye gitmeyi planlıyorsanız Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ancak ziyaret sebebinize ve ülkede kalacağınız süreye bağlı olarak değişen pek çok BAE vize türleri bulunur.
‘BAE turist vizesini kimler alabilir?’, ‘Birleşik Arap Emirlikleri ticari vizesi başvuru aşamaları nelerdir?’ ve ‘BAE aktarmalı uçuşlarınızda transit vize almanız gerekiyor mu?’ gibi önemli soruların yanıtlarına da yazımından ulaşmanız mümkün. 

Siz de BAE temsilcilerimizden destek alarak Dubai ve diğer emirliklere giriş yapmak için gerekli olan BAE vizenizi pratik ve hızlı bir biçimde alabilirsiniz. Sayfamızda yer vereceğimiz ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni ziyaret eden misafirler tarafından en çok tercih edilen BAE vize çeşitleri şöyle sıralanır:

 • BAE turistik vize
 • BAE ticari vize
 • BAE transit vizesi
 • BAE ziyaretçi vizesi
 • BAE cruise vizesi

BAE Vize Başvurusu

Her geçen gün gelişen ve modernleşen yüzü ile Birleşik Arap Emirlikleri dünyanın cazibe merkezlerinden biri hâline gelmektedir. Hem Türkiye’den hem de dünyadan pek çok turisti ağırlayan bu Arap Yarımadası ülkesi BAE, Dubai ve başkent Abu Dhabi’nin de aralarında bulunduğu 7 ayrı emirlikten meydana gelir. Dubai vize işlemleri de bu kapsamda yürütülür.

İhtişamlı gökdelenleri, altın rengi kumsalları ve lüks otelleri ile dikkat çeken ülkeye giriş yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının BAE vize başvurusu yapması gerekmektedir. BAE vize türleri, ülkede kalınacak süreye ve ülkeye yapılacak giriş çıkış sayısına göre değişiklik gösterir.

BAE Vizesi ile Hangi Emirliklere Giriş Yapılır?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapacağınız seyahatler için edineceğiniz BAE vizesi ülkeye bağlı yedi emirlikte de geçerli olmaktadır. Bu bölgeler arasında:

 • Dubai,
 • Abu Dhabi,
 • Acman,
 • Füceyre,
 • Resü'l Hayme,
 • Şarika,
 • Ümmül Kaymen yer alır.

Emirliğe bağlı tüm bölgelere giriş yapmaya hak kazanmanızı sağlayan, BAE vize başvuruları online sistem üzerinden yürütülmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri, umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ülkeye girişlerde vize talep eden devletler arasında yer alır. BAE vize çeşitleri, ziyaret amacınıza ve ülkede kalacağınız süreye göre farklılık arz eder. Turistik, ticari, ziyaret, gemi yolculuğu ve transit vize türleri arasından dilediğinizi tercih ederek başvuru safhasına adım atabilirsiniz.

Sürelerine Göre BAE Vize Çeşitleri Nelerdir?

Tek girişli ve çok girişli olarak farklılık gösteren BAE vizeleri 30 günlük ve 60 günlük olarak ülkede kalmak istediğiniz süreye göre de belirlenebilir. Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapmak için başvurabileceğiniz BAE vize çeşitleri arasında:

 • BAE 30 gün tek girişli vize,
 • 30 gün çok girişli BAE vizesi,
 • BAE 60 gün tek girişli vize,
 • 60 gün çok girişli BAE vizesi bulunur.

Bu vize türlerinden sizin ziyaret programınıza en uygun olanını belirleyerek başvuru işlemlerinize başlamanız olumlu bir süreç geçirmeniz açısından önemlidir. BAE vize çeşidini ve en uygun başvuru türünü belirledikten sonra internet üzerinden Birleşik Arap Emirlikleri vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. BAE vize başvuru işlemleri konsolosluk tarafından belirtilen internet sitesi üzerinden e-vize başvurusu biçiminde yapılmaktadır. (Dubai vize işlemleri de aynı kapsam dahilindedir.)

BAE vizesi için gerekli evrakları eksiksiz olarak temin edip, BAE vize başvuru formunu doldurarak başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri vize ücretini ödedikten sonra ise BAE vize başvurunuzun sonuçlanmasını beklemek üzere işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

BAE Online Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Pratik bir biçimde internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz Birleşik Arap Emirlikleri vizesi için talep edilen evrak sayısı da oldukça azdır. Başvurunuza geçmeden önce hazır etmeniz gereken online BAE vizesi için başvuru evrakları ise şunlardır;

 • Pasaport: Renkli ve okunaklı olarak kimlik bilgileri olan bölümü taranmış ve geçerlilik süresi uygun olan bir pasaport.
 • 1 adet biyometrik fotoğraf.
 • Nüfus cüzdanınızın ön ve arka yüzünün renkli olarak taratılmış örneği.
 • Birleşik Arap Emirlikleri vize harç ücreti dekontu.
 • Yabancı pasaport sahipleri için renkli olarak taranmış Türkiye Cumhuriyeti oturum izni belgesi.

Başvurunuz öncesi en güncel, Dubai vizesi ve BAE vize evraklar listesini EAGVS uzmanlarından talep ederek işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.

BAE Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Başvuru sırasında önemli noktalarda birisi online olarak evrakları sisteme yüklemeniz gerektiği için sizden istenen belgeleri okunaklı ve net bir biçimde renkli olarak taratmış olmanızdır. Okunaklı olmayan ve eksik belgeler Dubai vizesi reddine neden olabileceği için başvuru sırasında bu hususa özen göstermeniz tavsiye edilir.

Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru işlemleri ortalama 2 ila 5 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak dönemsel yoğunluklar ve hafta sonu tatilleri gibi durumları hesaba katarak başvuru tarihinizi planlamanız oldukça önemlidir. Online bir vize türü olduğu için BAE vize sonucunuz, başvuru formunda belirttiğiniz mail adresine gönderilir. Kağıda basılı olarak pasaportunuzda bulunmaz. Bu nedenle sizin vizenin çıktısını alarak seyahatiniz boyunca yanınızda taşımanız gerekir. Dilerseniz şimdi ziyaret amacınıza uygun olarak başvuru yapabileceğiniz Birleşik Arap Emirlikleri vize türlerinin detaylarını inceleyelim.

BAE Turistik Vize

Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yaparak ülkede dolaşım hakkı elde etmenizi sağlayan BAE vize türleri arasından en çok tercih edilenlerden birisi BAE turistik vizesidir. Bu ülkeye turistik bir gezi amacıyla, alışveriş yapmak için, kültürel bir seyahat amacıyla ya da tatil yapmak için gitmeyi planlıyorsanız Birleşik Arap Emirlikleri turistik vizesi almanız gerekmektedir.

Ülkede kalacağınız süreye bağlı olarak 30 günlük veya 60 günlük BAE vize türleri arasından dilediğinizi seçerek başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Yine ülkeye kaç kere giriş yapmak istiyorsanız ona uygun vize çeşidini seçmeniz de önemli bir noktadır. Tek girişli veya çok girişli BAE vizelerinden sizin için ideal olanına karar vererek ülke topraklarına giriş yapmanızı sağlayan vizeyi alabilirsiniz. 30 günlük tek girişli BAE turistik vizesi ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne bir seferlik giriş yaparak 60 gün içerisinde 30 güne kadar konaklayabilirsiniz.

Çok girişli vizeyi talep ederseniz bu 30 gün içerisinde ülkeye birden fazla kere giriş yapmanız mümkün olur. Ziyaret süreniz 30 günü aşarsa tercih edebileceğiniz vize türü olan tek girişli 60 günlük BAE turistik vizesi ile de ülkede 2 ay dolaşım hakkı kazanabilirsiniz. Bu vize türünün de çok girişli alternatifine başvuru yapma olanağınız bulunur. BAE turistik vizesi için gerekli belgeleri düzenledikten sonra başvuru formunu doldurup, vize başvuru ücretini de yatırarak ülkeye turist olarak giriş yapma imkânı elde edebilirsiniz. 

BAE Ticari Vize

Her geçen gün büyüyen ekonomisi ve zengin ticari olanakları ile dikkat çeken Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı yedi emirliğe ticari amaçlı bir ziyaret planlıyorsanız BAE ticari vizesi için işlem yapmalısınız. Peki kimler BAE ticari vizesi almalıdır? Ülkede bir fuara, konferansa veya ticari etkinliğe katılacaksanız bu vize türüne sahip olabilirsiniz. 

Yine iş toplantılarınız, mesleki çalışmalarınız, pazar araştırmalarınız ve iş gezileriniz için de Birleşik Arap Emirlikleri ticari vizesi alarak ülkeye giriş yapabilirsiniz. BAE ticari vizesine başvuru yapmadan önce ülkede kaç gün kalacağınızı ve vize süreniz dâhilinde ülkeye kaç kere girmek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bu adımları belirledikten sonra sizin için uygun olan BAE ticari vize türleri arasından dilediğinizi seçerek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yoğun iş temponuzun arasında vize başvuru formu doldurma, evrak tarama gibi işlemlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız BAE ekibimizin uzman temsilcilerine gerekli belgeleri göndererek tüm BAE ticari vize başvuru işlemlerini sizin adınıza yürütmelerini sağlayabilirsiniz. BAE iş vizesi alarak ülkede tek veya çok girişli olarak 30 gün ile 60 gün arasında konaklama olanağı elde etmeniz mümkün olur. BAE ticari vize başvuruları ortalama 3 ila 7 gün arasında sonuçlanmaktadır. 

BAE Transit Vize

Aktarmalı uçak yolculuklarınız sırasında Birleşik Arap Emirlikleri üzerinden transit geçiş yapmanız gerekiyorsa BAE transit vizesi edinmeniz beklenir. Üç ayaklı bir uçak biletiniz varsa ve aktarma istasyonunuz BAE havalimanlarından birisi ise bu vizeye ihtiyaç duyabilirsiniz. BAE transit vizesine sahip olarak ilgili havaalanına giriş yapabilir, ülke topraklarında yalnızca 96 saate kadar dolaşabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai, uluslararası hava trafiğinin merkezleri hâline geldiği için bu ülke üzerinden çok sayıda aktarmalı uçak yolculuğu gerçekleşir. Online olarak yapılan BAE transit vize başvurularında standart BAE vize evraklarına ek olarak üç ayaklı uçak biletinizi de ibraz etmeniz şarttır. Ortalama 72 saat içerisinde nihayetlendirilen transit BAE vize başvuru sonucu mail adresinize online olarak tebliğ edilir.

Aktarmalı uçak biletinizin tarihine uygun bir sürede transit vize başvurusunda bulunmanız olumsuz bir durum yaşamamanız açısından oldukça önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı yedi emirlikte de geçerliliği bulunan BAE transit vizesi ile ülke havalimanlarında en fazla 96 saate kadar dolaşım hakkı elde edebilirsiniz. Aktarma sırasında ülkede geçireceğiniz süre 24 saati aşmıyorsa transit Birleşik Arap Emirlikleri vizesi almanıza gerek kalmaz.

Kısa sürede sonuçlanan BAE vize türleri arasında yer alan transit vize için başvurunuzu yapmadan önce BAE konsolosluklarının tatil günlerinin cuma ve cumartesi olduğunu unutmadan gerekli adımları atmalısınız. Bu süreler içerisinde yapılan başvurular ilk iş gününde işleme alınacağı için uçuşunuzda bir aksamama yaşamamak adına BAE transit vize başvurusu için en doğru zamanı belirlemeniz tavsiye edilir.

BAE Ziyaretçi Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapabileceğiniz vize türlerinden bir diğeri de BAE ziyaretçi vizesidir. Ülkede ikamet eden bir aile üyenizi, akrabanızı veya yakınınızı ziyaret etmek istiyorsanız ve seyahat süreniz 30 veya 60 günü aşmayacaksa Birleşik Arap Emirlikleri aile ziyareti vizesi için başvuru yapabilirsiniz.

Size uygun vize türünü ve ülkede kalmak istediğiniz süreyi belirledikten sonra statünüze uygun BAE vizesi evrak listesini de hazır ederek başvuru aşamasına geçebilirsiniz. BAE ziyaretçi vizesi online başvuru formunu eksiksiz, hatasız ve doğru bilgilerle doldurmanızın hemen ardından ilgili belgeleri okunaklı bir biçimde sisteme yüklemeniz gerekir. 

Son olarak BAE akraba ziyareti vizesi harç ücretini yatırdığınızı gösteren dekontu da ilgili adımda paylaşarak başvuru sonucunuzu beklemeye başlayabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri ziyaretçi vizesi başvuruları ortalama 2 ila 5 gün içerisinde sonuçlandırılarak tarafınıza bildirilir. Bu vize türüne başvururken dikkat etmeniz gereken nokta ülkede kaç gün kalmayı planladığınız ve ülkeye çoklu mu yoksa tek giriş mi yapmak istediğinize karar vermiş olmanızdır. 

BAE Cruise Vizesi

Her türlü turistik faaliyetin büyük bir gelişim gösterdiği Birleşik Arap Emirlikleri, cruise gemileri ile yapılan deniz yolculuklarına da ev sahipliği yapar. Özellikle Dubai emirliği bu yönde en öne çıkan bölgelerdendir. Rotasında Dubai’nin de yer aldığı bir cruise turuna katılmayı düşünüyorsanız Birleşik Arap Emirlikleri cruise vizesi almanız gerekmektedir.

Online olarak e-vize başvuru adımlarını takip ederek sahip olabileceğiniz bu vize türü ile ülkede 30 gün dolaşım hakkı kazanabilirsiniz. BAE cruise vizesi yalnızca seyahat rotasında Dubai veya Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı emirlikler bulunan turlar veya kalkış noktası BAE olan geziler için geçerlidir. Ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde sonuçlanan BAE gemi turu vizesi başvurularında katılacağınız cruise turuna dair tüm belgeleri de ibraz etmeniz gerekmektedir.

Uzatılabilen BAE vize türleri arasında yer alan Birleşik Arap Emirlikleri gemi turu vizesi çok girişli BAE vize çeşitlerindendir. Dubai cruise vizesi ücreti ve diğer BAE vize türleri hakkında aklınıza takılan her soruyu iletişim kanalları üzerinden ulaşarak iletebilir, size en yakın ofisimizi bizzat ziyaret edebilirsiniz.

Dubai vize iletişim

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi 2020
H. Üzüm 28/08/19, 10:25 Cevabı Görüntüle
Merhaba 2020 yılı Ocak ayında Dubai’de gerçekleştirilecek sektörel fuara İstanbul’da faaliyet gösteren mimarlık şirketimizin tüm çalışanları olarak (yaklaşık 30 kişi) katılacağız. 30 gün tek girişli vize yeterli olacak. Toplu vize başvurularında fiyatta indirim uyguluyor musunuz? Ticari vize başvurularında da tek evrak yeterli oluyor mu? İletmiş olduğum mail adresine toplu fiyat bilgisi ve evrak listesi iletmenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar.
90 Günlük Dubai Vizesi
M. K. 09/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Şirketimizde Satış direktörü olarak çalışan Bassam Bey acilen 90 günlük Dubai vizesi almak istiyoruz. Değerli geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır
V. Baran 19/09/19, 13:59 Cevabı Görüntüle
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
Dubai Vize Kaç Günde Çıkar
F. M. 03/09/19, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Express Vize
U. Öztürk 18/09/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
Dubai Vize
M. Kaya 10/10/19, 12:02 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
Acil Dubai Vizesi
E. U. 16/08/19, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
Dubai Kapı Vizesi
T. Zeka 10/09/19, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kasım ayında eşimle beraber Dubai gezisine katılacağız. Ben Türk vatandaşıyım eşim hem Türk hem de Bulgar vatandaşı. Eşim Bulgar pasaportuyla seyahat ederse vize almasına gerek var mı? Dubai kapı vizesi uygulaması var mı? Türk vatandaşları da kapıdan vize alabiliyor mu? Dubai havalimanında eşimin pasaportunu göstermemiz yeterli mi? Kapıda sorun yaşamama adına yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim
Dubai e-vize 2020
F. T. 04/09/19, 14:03 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Sayın Yetkili,
Öncelikle sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
Irak vatandaşı ve Irak pasaportu sahibi olan Şirket sahibimiz Türkiye de Çalışma izni (Mavi Kart) ile ikamet etmektedir.
Kendisi Dubai için 2020 Nisan ayına kadar kullanabileceği vize almak istemektedir.Nisanda EXPO 2020'yi sergi alanını da ziyaret etmek istemektedir.
Sitenizdeki dubai e-vize başvuru bölümünden yapacağımız başvuru ile bizlere yardımcı olabilecek misiniz? Kolay Gelsin...
6 Aylık Dubai Vizesi
A. Taşkıran 27/08/19, 11:15 Cevabı Görüntüle
sayın yetkili iyi çalışmalar ben plastik ambalaj fabrikasında müdür olarak çalışıyorum. Dubai’deki şirketten proje bazlı teklif aldım. 6 aylık dubai vizesi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Dubai’de yatırım yaparsam uzun süreli vize alabilir miyim? Teşekkürle
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!
  Dubai Para Birimi

  Dubai para birimi Emirlik Dirhemi’dir. AED veya Dhs diye yazılır. Dubai para birimi olan Dirhem ABD doları...

  Devamını Oku
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!
  Dubai'de Görmeniz Gereken 6 Yer

  Burj Khalifa’dan Palm Jumeirah’a Dubai’de yapılması gerekenleri makalemizde derledik. Dubai bir gezginin olmazsa olmazlarından. Rekorlar ...

  Devamını Oku
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES