x
 • Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Dubai vize başvuruları BAE Göçmenlik Ofisi'ne online olarak yalnızca yetkili acenteler ile yapılabilmektedir. Dubai vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla kolayca tamamlayabilirsiniz...

  Devamı
 • Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır!

  Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır!

  Tek evrakla, 48-72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Devamı
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

  Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

  Dubai vizesi e-vizedir. Pasaportunuzu renkli taratarak mail göndermeniz yeterlidir. Dubai vizesi Pasaporta işlenmez.

  Devamı

Dubai vize ücreti 2022 yılı güncel listesini görüntülemek için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Pasaportunuzu taratarak e-mail atın, aynı gün Dubai Vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirelim! Dubai vizenizi 24-36 saat içerisinde alalım!

Dubai vizesi online olarak alınan ve pasaporta basılmayan bir vizedir. Başvurular bireysel olarak yapılamamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar vasıtasıyla Dubai vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services, Emirates-Dnata grup güvencesiyle doğrudan Birleşik Arap Emirlikleri Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü Dubai menşeli başvuru merkezine online sistem üzerinden iletmektedir. Başvurular çoğunlukla 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Dubai vize başvurularınızı  Euroasia GVS olarak aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.  Dubai vizesi için gerekli olan taranmış pasaport fotokopisini yetkililerimize mail yoluyla ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvurunuzu tamamlamaktayız. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde Dubai vize başvurunuzu gerçekleştirmek veya daha detaylı bilgi almak için ikamet bölgenize en yakın şubemizi arayabilirsiniz.

Dubai Vizesi

Dubai vizesi

 

Dubai Vizesi İçin En Çok Sorulan Sorular

Dubai sınırları Covid-19 artışlarından dolayı kapalı mı?

BAE Dubai sınırları seyahatler için açıktır. Gitmeden önce Dubai Elektronik vizesi, PCR testi ve Covid kapsamlı seyahat sağlık sigortası ile giriş yapılabilir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vizeleri resmi tatiller ve hafta tatilleri olmadığı sürece genellikle 3 iş gününde sonuçlanmaktadır.

Schengen vizesi olan kişiler Dubai’ye girebilir mi?

Birleşik Arap Emirlikleri kendi vizesini elektronik olarak evrak ile uğraşmadan alınabilir. Ülkelerine kendi vizeleri ile giriş yapılması gerekmektedir.

Dubai vizesi aldıktan sonra diğer BAE Emirliklerine giriş yapabilir mi?

Tarafımızdan alınan Dubai vizesi aslında Birleşik Arap Emirlikleri vizesi olarak alınmaktadır. Bu vize ile ülkedeki tüm emirliklerde geçerlidir. Bu vize ile tüm emirliklere giriş yapabilir, içeride serbest dolaşım hakkında sahip olabilirsiniz.

Dubai vizesi için hangi aşılar kabul ediliyor?

Dubai seyahat etmek için Aşı zorunluluğu yoktur, PCR testi ile giriş yapabilirsiniz. Gitmeden 48 saat önce PCR testi yaptırıp İngilizce olarak e nabızdan çıktısı alıp seyahat edilebilir. BAE hükümeti varışlarda yine PCR testi yapılacaktır.

Abu Dhabi girişlerde aşı belgesi gösterilmesi gerekmektedir. Aşı kartı gösterilse dahi PCR testi gösterilmesi zorunludur.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) kabul ettiği aşılar kabul edilmektedir.

Başvuru ya da ülkeye girişler için aşı kartı zorunluluğu var mı?

Ülkeye seyahatlerde aşı kartı zorunluluğu yoktur, başvuru yaparken de aynı şekilde aşı kartı gösterilmesi zorunlu değil ancak Abu Dhabi’den ülkeye giriş yapacaklar yolcular için aşı kartı gösterilmesi zorunludur.

Ülkede herhangi bir karantina uygulaması yapılıyor mu?

Birleşik Arap Emirlikleri seyahatleri için karantina uygulaması yoktur ancak kapılarda kendileri yeniden PCR testi yapılmaktadır. Hızlı PCR testlerinin pozitif çıkması durumunda karantina kalınması gerekmektedir.

Başvurular için Covid-19 kapsamlı seyahat sağlık sigortası zorunlu mudur?

Dubai vize başvuruları için seyahat sağlık sigortası zorunlu değil ancak ülkeye girişlerde covid kapsamlı seyahat sağlık sigortası gerekmektedir.

Vize başvurusu sonuçlanmadan Otel-Uçak biletleri alınmalı mı?

Dubai vize başvurusu için satın alınmış otel uçak belgesi istenmemektedir. Vize sonuçlandıktan sonra 2 ay geçerliliği olup 30 gün kalınabilir.

Seyahat ederken kapılarda göstermek için kalacak yer ve dönüş bileti yanınızda olması gerekmektedir.

 

Dubai, Arap Yarımadasındaki Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan 7 emirlikten biridir. Sizler için sayfamızın devamında Dubai vizesi prosedürleri hakkında bilgi içeren bir metin hazırladık. Dubai E-Vize İşlemleriDubai vizesi nasıl alınır, Dubai vize ücreti 2022, Dubai vizesi için gerekli evraklar, 48 saatlik Dubai vizesi, Dubai ekspres vize, 96 saatlik vize, 30 günlük ve 90 günlük Dubai vizeleri ve diğer Dubai vize türlerine dair aradığınız tüm sorulara içeriğimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz. 
Seyahatinizin amacını ve kalış sürenizi bizlerle paylaşarak Euroasia GVS Dubai yetkililerimizden Dubai vizesi için gerekli evraklar 2022 ile ilgili bilgi maili talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda verdiğiniz e-posta adresinize Dubai vize evrak listesi ulaşacaktır.Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin İstanbul, Edirne, Ankara, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Gaziantep ofislerimizin herhangi biri aracılığıyla şahsen gelmenize gerek kalmadan Dubai vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
 Dubai vize ofisi iletişim bilgilerine ilgili bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize İstiyor Mu

Dubai’ye seyahat etmek isteyen kişilerin Dubai vizesine başvurması gerekir. Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri olduğu gibi Dubai’nin de vardır. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri Dubai vize işlemlerine tabidir. E-vizenin Türkiye'den alınması gerekir.  Dubai vizesi online alınan bir vize türüdür, pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına barkodlu olarak basılır.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla,

Dubai Vizesi Tek Evrak, Hızlı İşlem (24-36 Saat)

 • BAE Konsolosluklarının bölge farkı yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin ve hatta dünyanın neresinde ikamet ederseniz edin, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak pasaportunuzun 2. sayfasını scan ederek Dubai e-vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türkiye’den başvuru yapacak yabancı vatandaşların ek olarak T.C. ikamet izni fotokopilerini de sunmaları gerekmektedir. 
 •  Dubai vize başvuruları ortalama 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. BAE Göçmenlik Ofisi'nin yoğun olduğu dönemlerde bu süre 3 iş günübü bulabilmektedir. 
 • Türkiye'den yapılan vize başvurularında en çok tercih edilen Dubai vize türü 30 gün tek veya çok girişli, 90 gün tek veya çok girişli vize ve 48 saatlik kullanım süreli transit vizedir. Euroasia GVS olarak anlaşmamız gereği BAE Göçmenlik Ofisi'nin sunduğu tüm kategorilerden vize başvurusu yapma yetkisine sahibiz. 

dubai vizesi

Dubai Vize Ücreti Listesi

Aşağıdaki ücret listesi Dubai vize ücreti 2022 yılı liste fiyatıdır. Marhaba Servisi ücreti ve Ekspres/VIP vize hizmeti fiyatı seçilecek vize türü bedeline ek olarak tahsil edilir. 30 güne kadar olan standart vizeler 2 iş günü içerisinde 90 günlük vizeler 4 iş günü içerisinde çıkarılır. Aşağıdaki vize ücret listesi yalnızca T.C. vatandaşları için geçerlidir. Dubai Göçmenlik ofisi Suriye, Irak, Bangladeş, Afganistan, Libya vatandaşlarından vize ücretine ek olarak 274 USD teminat bedeli tahsil eder. 

Dubai vize ücretini Dubai e-vize formu üzerinde belirtilen hesap numarasına ad ve soyadınızı belirterek yatırabilir. Yatırdıktan sonra gerekli diğer belgeleri renkli taratarak online form sistemine ekleyebilirsiniz. Formu kaydetmenizle birlikte başvurunuz sistemimize düşmekte başvurunuzu mesai saatimiz içerisinde yaptıysanız aynı gün işleme almaktayız. 

Dubai (BAE) vize müracaatı başvuru sahibi tarafından bireysel olarak yapılamamaktadır. Yalnızca Göçmenlik Ofisi ile anlaşması olan yetkili acenteler ile yapılır. Euroasia GVS olarak Türkiye’de faaliyet gösteren yetkili acentelerden biriyiz. Başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Dubai pasaporta işlenmez, e-vizedir, e-mailinize gönderilir. 

Euroasia GVS ile aldığınız Dubai vizesini tüm havayolu (Emirates, Fly Dubai, THY, Pegasus)  şirketleri ile yapacağınız uçuşlarda kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen 30 günlük Dubai vize ücreti 2022 yılında 117 USD'dir. Dubai vize ücreti 2022 detaylı fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

Dubai vizeleri hakkında ayrıntılı bilgi için merkez ofisimizden +90 (212) 963 39 80 bilgi alabilirsiniz.  

 • 48 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 50 USD
 • 96 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 89 USD
 • Dubai 30 Gün Tek Girişli Vize Ücreti 117USD
 • Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 235 USD
 • Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize Ücreti  245 USD
 • Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize Ücreti  528 USD
 • Dubai Marhaba Karşılama Servisi Ücreti 70 USD
 • Ekspres Dubai Vizesi Ücreti 40 USD
 • Dubai Çok Girişli Cruise Vize Ücreti 125 USD
 • Dubai 14 Günlük Çok Girişli Ticari Liman Vizesi Ücreti 155 USD

Dubai E-Vize

Dubai vize işlemleri e-vize yoluyla online olarak gerçekleşmektedir. Dubai e-vize başvurusu yapılırken pasaporta herhangi bir işlem yapılmaz ama pasaportun yaratılması gerekir. Bunun için belirlenmiş bazı kurallar vardır. Pasaportun resim ve kimlik bilgilerinin olduğu sayfa ve kalan kullanım süresini gösteren sayfa renkli olarak taratılarak tarafımıza iletilmelidir. Online vize başvurusu yapılırken ihtiyaç duyulan vize türüne başvuru yapılmalıdır.

Dubai visa online başvuru yapılarak alınır. Dubai vizesi  2022 yılı başvuruları için yalnızca pasaportunuzun fotoğraflı yüzünü taratarak ask@eagvs.com mail adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. Dubai vize işlemleri ile ilgili sorun yaşamamak için uyulması gereken prosedür gerektiği gibi uygulanmalıdır. Bu sayede vizenizin kabul edilmesi daha olanaklı hale gelir. Bunun dışında Dubai vizesi alacakların öncesinde hangi vize türüne başvuracağına karar vermesi ve buna uygun talepte bulunması gerekir.

dubai e-vize

Dubai Vize Türleri

Dubai'de bulunduğunuz süre boyunca ek ücret karşılığında vize sürenizi uzatabilirsiniz. Dubai vize uzatma işlemi ve ücreti hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Dubai Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi kişiler ile Türkiye'de ikamet eden ama başka bir ülke vatandaşı kişiler Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti için yolculuklarından önce muhakkak Dubai vizesi için başvuru yapmaları gerekir. Yeşil (hususi), Gri (hizmet), pasaportu olanlar ise vize başvurusu yapmadan 180 gün içerisinde toplamda 90 günü geçmeyecek şekilde Dubai (BAE)'de kalabilirler. Bu süreyi aşacak oturum ve çalışma izni gibi seyahat türlerinde ise başvuru doğrudan Dubai'den yapılmaktadır. Bu nedenle uzun süreli vize türleri için ilk aşama olarak 90 gün tek girişli vize alınmalıdır. 

Dubai vize işlemleri online olarak yapılır ve bu süreçte pasaport üzerinde bir işlem yapılmaz. Ama bunun dışında yapılması gereken bir diğer işlemler şöyledir;

 • Pasaportunuzun resimli ve kimlik bilgilerinin olduğu sayfanın taranmış renkli hali (pasaport seyahat bitim tarihinden en fazla on yıl önce alınmış olmalı ve sayfaları yırtık olmamalı. Deforme olmuş pasaportlar başvuru sırasında sorun çıkarmasa da sınırda pasaport kontrolü yapılırken ülkeye girişinizde izin verilmeme olasılığı var) 
 • Dubai vize başvuru formu (bu formdaki bütün bilgiler eksiksiz ve doğru doldurulmalıdır, aksi halde vize talebiniz reddedilebilir) 
 • Ülkeye giriş için vize talebinde bulunacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi 
 • Dubai visa başvuru sahibin vize işlemleri için yatırdığı para dekontu 
 • Eğer kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilse T.C'den alınan oturum belgesinin renkli taranmış fotokopisi 

Bu işlemler yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanır ve Birleşik Arap Emirlikleri Göçmen Bürosu'nun belirttiği sürede vizenizi alırsınız. Ülkeye giriş yapıldıktan sonra seyahat sürenizi aşmanız durumda para cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Seyahat sürenizin bitiminde vizenizi uzatma olanağı olmadığı için ülkeyi terk etmeniz gerekir. Vize süresi aşımı konusunda BAE başvuru yapılan seyahat acentesine de para cezası keser. Bu nedenle vize süresi bitince ülkeden ayrılacağınıza dair taahhütname belgesi talep etmekteyiz. 

Dubai Turistik Vize İşlemleri

Dubai turistik vize işlemleri yapılmaya başlanmadan önce hangi vize türüne başvuru yapılacağı belirlenmeli ve buna uygun başvuru yapılmalıdır. Turistik vize başvurusu online yapıldığı için önceden randevu almak gerekmez.  Kısa süreli vize almak isteyenler toplam 30 günlük ülkede kalış süresine hak kazanır ve bu süre bitiminde ülkeden ayrılırlar. Bu süreyi aşanlar için 3.000 dolarlık para cezası uygulanmaktadır. Aldığınız vize tek girişli ise ülkeden çıkış yaptıktan sonra vize süreniz dolmasa bile yeni vize almadan tekrar giriş yapamazsınız. Çok girişli vizede ise vize süreniz dolana kadar ülkeye giriş yapabilirsiniz. Uzun süreli vize de ise ülkede 90 gün konaklama hakkınız bulunur ve vize de çok ya da tek girişli olarak verilir. Bununla birlikte Dubai vizesi alsanız da sınır girişinde Dubai polisinin sizi ülkeye almama hakkı bulunmaktadır.

Her ülkenin kendine özgü vize prosedürleri vardır. Dubai vize başvurusunda bulunan kişilerin de Dubai vize şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin Dubai vize çeşitlerine göre hazırlaması gereken birtakım evraklar vardır. Bu evraklar seyahatinizin amacına göre (turistik, ticari, aile ziyareti, transit vb.) şekillenmektedir. Dubai vize başvurularınız için pasaportun resimli sayfasının renkli fotokopisi ve ölçülerine göre çekilmiş 2 tane renkli vesikalık fotoğraf gereklidir. Kullanacağınız vesikalık fotoğrafın güncel olması ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Dubai vize için kullanılan pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.

Dubai vizesi almak için gerekli olan evrakları mail atmadan önce çağrı merkezlerimizi arayarak vize işlem süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize başvurunuz için bizlere mail yoluyla ulaştıracağınız pasaport ve kimlik bilgilerinin her detayını sunmalısınız. Telefon ile çekilmiş evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Başvuru sahiplerinin Dubai seyahatleri için davetiye sunmaları zorunlu değildir.

dubai turistik vize

Turistik amaçlı seyahatlerde 30 Günlük Tek Girişli Vize başvurusu yapmış olan başvuru sahiplerine 60 gün içinde 28 günlük  bir kalış izni vermektedir. Eğer başvuru sahiplerinin Dubai’de kalış süreleri 28 günü aşarsa ağır ceza yaptırımlarına tabi olabilirler. Hem yapmış olduğunuz seyahat için hem de daha sonraki seyahatleriniz için maddi manevi ağır yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. Lütfen seyahat kalış planlamalarınızı bu bilgiler dahilinde organize edin. Dubai vize başvuruları ve işlem süreci hakkında sormak istediğiniz her soru yu çağrı merkezlerimizi arayarak sorabilir veya help@eagvs.com adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Dubai Yeşil Pasaporta Vize İstiyor Mu

Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için transit vize gerekmektedir. Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu  BAE (Dubai) vizesi hakkında en çok merak edilen sorulardan biridir. Dubai yeşil pasaporta vize istememektedir. Bununla birlikte Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah/Kırmızı) pasaporta sahip olanlar da Dubai’ye vizesiz giriş yapabilmektedir.

Yabancı Pasaport Sahipleri İçin Dubai Vizesi

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vize başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerli ikamet belgelerini sunması gerekir. Tek girişli Dubai vizesi başvuru sahiplerine Dubai’de 60 gün içinde 28 gün kalış izni vermektedir. Bu konaklama süresi aşıldığı takdirde kişiler için cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Böyle bir durumda bir sonraki Dubai vize başvurularınızda maddi manevi yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dubai seyahatinizde böyle bir sorunla uğraşmak istemiyorsanız lütfen seyahat konaklama günlerinizi bu çerçevede gerçekleştirin. Vize başvuru sahipleri (evli olmayan kadın) vize başvuruları için anne ve babasının soyadı bilgilerini sunmak zorundadır.

Euroasia Global Visa Services’in vize danışmanlık hizmeti sunduğu ülkelerden birisi de Dubai’dir. Dubai vize başvuruları, bireysel yapılmayıp Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Euroasia Global Visa Services yetkili başvuru merkezlerinden birisidir. Dubai vize başvuru evraklarınızı mail olarak göndermeniz halinde aynı gün başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Dubai’de kalış sürenize göre kısa süreli olarak Dubai turistik vize, Dubai ticari vize, Dubai transit vize talebinde bulunabilirsiniz.
48 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. Dubai vize başvuru talebi oluşturmak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize prosedürlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren başvuru sahiplerinin vize başvurularını istisnai bir durum olmadığı sürece 24-36 saat içerisinde sonuçlandırmaktayız. Vize evraklarında eksiklik olması durumunda ve yabancı uyruklu vize başvurularının sonuçlanmasında bu süre uzayabilir. Başvurularınız sonucunda Dubai vizeniz olumlu olursa çıkan vizeniz pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirliklerinin verdiği barkod numarasıyla birlikte BAE Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılmaktadır.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vize evraklarınızı e-posta yoluyla bizlere ulaştırın: Dubai seyahatiniz için gerekli olan vize evraklarını şahsen gelmenize gerek kalmadan e-posta yoluyla yetkililerimize ulaştırın. Akıllı telefon ile çekilen evrak görüntüleri başvuru için kabul edilmemektedir. Dubai vizesi için renkli taranmış pasaport görüntüsü yeterlidir. Belgelerinizi taranmış olarak ofis yetkililerimize mail olarak ulaştırmanız durumunda aynı gün sizin adınıza Dubai vize başvuru sürecinizi başlatmaktayız.

Dubai Vize başvuruların gerçekleştirilmesi: Gerekli olan belgelerinizi Euroasia GVS yetkililerimize mail yoluyla ulaştırdıktan sonra Dubai vize başvuru işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Başvuru sürecinde merak ettiğiniz her konuyu yetkililerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Bizlere ofis iletişim adreslerimizden ya da help@eagvs.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dubai vize başvurularınızı bölge sınırlaması olmadan Türkiye’nin her yerinden evraklarınızı sadece mail yoluyla bizlere göndererek ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz sizleri durumdan haberdar etmekteyiz.

Dubai vize

Dubai Vizesi Başvuru Bölgeleri  

Dubai vize başvurularında bölge ayrımı olmadığı gibi başvuru evraklarınızı kargo ile göndermeniz de gerekmemektedir. Pasaportunuzu renkli olarak scan ettirerek bize iletmeniz işlemlerinizi başlatmamız için yeterli olacaktır. Dilerseniz İstanbul merkez ofisimiz veya Ankara ofisimizi ziyaret ederek işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Dubai Vize İşlemleri Ankara

Ankara’da ve ilçelerinde ikamet eden başvuru sahipleri Dubai vize başvurularını Ankara Ofisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Dubai vize başvurularında bölge sınırlaması yoktur. Ankara’dan başvurunuzu gerçekleştirmeniz için Ankara’da ikamet etme zorunluluğunuz yoktur. Vize başvurularınızı tüm ofislerimizden şahsen gelmenize gerek olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak vize işlem süreci hakkında bilgi almak ve başvuru için gerekli olan evrakları mail yoluyla yetkililerimize ulaştırmaktır. Dubai vizesi için gerekli olan pasaport bilgilerini ve 2 adet fotoğrafı taranmış olarak mail atmanız gerekir. Dubai vizesi online alınan bir vizedir yani pasaporta basılmaz. Çıkan vize Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi'nin antetli kağıdına basılır ve üzerinde barkod numarası bulunur. Çok girişli vize talebi ve diğer sorularınız için help@eagvs.com adresinden bizlere yazabilirsiniz.

Dubai Vizesi Ankara

Dubai Vize İşlemleri İstanbul

Dubai vizesine Antalya ve çevre ilçelerden başvuru yapacak olan kişiler Antalya ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirler. Dubai vizesine başvuru için bölge sınırlaması gözetilmemektedir. Türkiye’nin her yerinden vize başvurunuzu evraklarınızı ofis yetkililerimize mail atarak gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize işlemleri için başvuru sahiplerinin şahsen gelmelerine gerek olmadan verdiği bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirmekteyiz. Vize işlem süreci ile bilgi almak için bize telefonla ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan belgeleri tarayıp bizlere mail olarak gönderdikten sonra başvuru sürecinizi başlatmaktayız. Dubai vize başvurusu için kullanacağız fotoğrafın güncel ve arka fonunun beyaz olması gerekir. Başvuru için kullandığınız pasaportun da en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır. Vize başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra Dubai vizeniz sonuçlanır sonuçlanmaz yetkililerimiz sizlere haber vermektedir.

Dubai Vizesi İstanbul

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin Vatandaşları Dikkat!

Irak, Suriye, Bangladeş ve Filistin vatandaşlarını BAE diplomatik olarak tanımamaktadır. Bu nedenle söz konusu ülke vatandaşları için vize başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru sahibi T.C. pasaportuna sahip ancak doğum yeri Irak, Suriye, Filistin ise başvuru süresi uzayabilmektedir ve vizenin onaylanmama ihtimali bulunmaktadır. 

Dubai Vize Başvurularından Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri BAE Göçmenlik Ofisi hizmet vermemektedir. Söz konusu günlere denk gelen vize başvurularında işlem süresi uzayabilmektedir. 
 • Dubai için ücretli konaklama ve uçuş rezervasyonlarınızı vizeniz onaylandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Onaylanan vize üzerinde belirtilen tarihlerde Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir ve ülkede en fazla 30 gün kalabilirsiniz.
 • Vizeler turistik / ticari maximum 30 gün ziyaretlerde tek girişli olarak kullanılabilir.
 • Dubai vizenizin geçerliliği vize onaylandığı gün itibari ile e-vize üzerinde de belirtildiği gibi 58 gündür. 58 gün içinde yolcu geçerli vizesi ile Birleşik Arap Emirliklerine giriş yapabilir.
 • Dubai’de kalış süresi ülkeye giriş yaptığınız ilk günden itibaren sayılmaya başlanır.

Dubai vize iletişim

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi 2020
H. Üzüm 28/08/19, 10:25 Cevabı Görüntüle
Merhaba 2020 yılı Ocak ayında Dubai’de gerçekleştirilecek sektörel fuara İstanbul’da faaliyet gösteren mimarlık şirketimizin tüm çalışanları olarak (yaklaşık 30 kişi) katılacağız. 30 gün tek girişli vize yeterli olacak. Toplu vize başvurularında fiyatta indirim uyguluyor musunuz? Ticari vize başvurularında da tek evrak yeterli oluyor mu? İletmiş olduğum mail adresine toplu fiyat bilgisi ve evrak listesi iletmenizi rica edeceğim. İyi çalışmalar.
90 Günlük Dubai Vizesi
M. K. 09/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Şirketimizde Satış direktörü olarak çalışan Bassam Bey acilen 90 günlük Dubai vizesi almak istiyoruz. Değerli geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır
V. Baran 19/09/19, 13:59 Cevabı Görüntüle
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
Dubai Vize Kaç Günde Çıkar
F. M. 03/09/19, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Express Vize
U. Öztürk 18/09/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
Dubai Vize
M. Kaya 10/10/19, 12:02 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
Acil Dubai Vizesi
E. U. 16/08/19, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
Dubai Kapı Vizesi
T. Zeka 10/09/19, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kasım ayında eşimle beraber Dubai gezisine katılacağız. Ben Türk vatandaşıyım eşim hem Türk hem de Bulgar vatandaşı. Eşim Bulgar pasaportuyla seyahat ederse vize almasına gerek var mı? Dubai kapı vizesi uygulaması var mı? Türk vatandaşları da kapıdan vize alabiliyor mu? Dubai havalimanında eşimin pasaportunu göstermemiz yeterli mi? Kapıda sorun yaşamama adına yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim
Dubai e-vize 2020
F. T. 04/09/19, 14:03 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Sayın Yetkili,
Öncelikle sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
Irak vatandaşı ve Irak pasaportu sahibi olan Şirket sahibimiz Türkiye de Çalışma izni (Mavi Kart) ile ikamet etmektedir.
Kendisi Dubai için 2020 Nisan ayına kadar kullanabileceği vize almak istemektedir.Nisanda EXPO 2020'yi sergi alanını da ziyaret etmek istemektedir.
Sitenizdeki dubai e-vize başvuru bölümünden yapacağımız başvuru ile bizlere yardımcı olabilecek misiniz? Kolay Gelsin...
6 Aylık Dubai Vizesi
A. Taşkıran 27/08/19, 11:15 Cevabı Görüntüle
sayın yetkili iyi çalışmalar ben plastik ambalaj fabrikasında müdür olarak çalışıyorum. Dubai’deki şirketten proje bazlı teklif aldım. 6 aylık dubai vizesi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Dubai’de yatırım yaparsam uzun süreli vize alabilir miyim? Teşekkürle
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!
  Dubai Para Birimi

  Dubai para birimi Emirlik Dirhemi’dir. AED veya Dhs diye yazılır. Dubai para birimi olan Dirhem ABD doları...

  Devamını Oku
 • Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!
  Dubai'de Görmeniz Gereken 6 Yer

  Burj Khalifa’dan Palm Jumeirah’a Dubai’de yapılması gerekenleri makalemizde derledik. Dubai bir gezginin olmazsa olmazlarından. Rekorlar ...

  Devamını Oku
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni