x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Girişte Vize

O. Köse 24/09/19, 14:54
Merhaba, Dubai Havalimanı’nda (DXB) bekleme sürem 20 saat. İstanbul'dan Colombo'ya Dubai aktarmalı uçacağım. Vize gerekiyor mu, gerekiyorsa havalimanında Dubai girişte vize alabilir miyim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Dubai girişte vize almanıza gerek yoktur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız Dubai Havalimanı transit alandan çıkış yapmadığınız sürece  en fazla 24 saatlik  kalış süresi için transit vize almanıza gerek yoktur. Havalimanından çıkış yapacaksanız Dubai transit vize almanız gerekecektir. Dubai transit vizenizi e-vize olarak firmamız aracılığıyla 2 gün içerisinde temin edebilirsiniz. Dubai e-vize ücreti 48 saatlik kategori için 50 USD’dir. Dubai girişte vize/kapı vizesi uygulamasından AB vatandaşları faydalanabilmektedir. T.C. vatandaşları için Dubai Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü e-vize uygulamaktadır.Başvuru hakkında ayrıntılı bilgi için +90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim 

T. Kara 01/10/19, 16:04

Emirates havayoları ile gidiş dönüş dubai aktarmali Bankok'a suçacağım terminal değişikliğim yok 12 saat havaalanında kalacağım Dubai girişte vize almama gerek var mı? Teşekkürler

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 01/10/19, 16:10

Merhaba Tuğba Hanım,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız 24 saate kadar terminal değişikliği yapmadan Dubai Uluslararası Havalimanı'nda bekleyebilirsiniz. BAE, T.C. vatandaşları Dubai girişte vize değil, e-vize uygulamaktadır. Ancak sizin terminal değişikliği yapmadığınız ve transit bekleme alanından çıkmadığınız sürece e-vize almanıza gerek yoktur.

Dubai vize servisi İstanbul,

Evrim

Cevap Ver