x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Thy Dubai Vizesi

İ. M. 03/10/19, 16:09
Merhaba, ben özel bir şirkette çalışıyorum ve Dubai e-vize uygulaması ile Dubai tatili için vize almak istiyorum. Fakat bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Dubai vizesi alabilmek için önce THY’den biletimi almam gerekiyor mu? Dubai yolculuğum için yapmam gerekenleri ve Thy Dubai vizesi için bana gereken evrakları öğrenebilir miyim? Bana bu konuda yardımcı olup bana dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Dubai vize işlemleri sürecini e-vize uygulamasıyla başlatabilirsiniz. Fakat THY Dubai vizesi uygulamasını kullanabilmek için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olmanız şarttır. Dubai online vize başvurunuzun işleme alınması için ödeme dekontunuzu 15 gün içinde sistemde kullanmanız gerekmektedir. Eğer kullanmazsanız vize başvurunuz işleme alınmayabilir. Ayrıca Dubai vizesi THY başvurunuzu kendi adınıza yaptırmanız gerekmektedir. Her başvuru sahibi vize başvurusunu kendi adına yaptırması gerekir. THY Dubai vizesi için gerekli evraklar seyahat sebebinize bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Seyahat sebebinize uygun vize almanız önemlidir. Vizenizi turistik vize olarak alabilirsiniz. Vize başvurunuzda Dubai prosedürleri gereği fotoğraflı ve kimlik bilgilerinizin bulunduğu pasaportunuz, vize talebinizin reddelilmemesi için eksiksiz olarak doldurulmuş vize başvuru formu, vize talebinde bulunacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi, vize başvuru ücretinin yatırıldığını gösteren bir dekont, eğer vize başvurusunda  bulunacak kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilse Türkiye Cumhuriyetinden alınan oturum belgesinin renkli fotokopisi ile başvurmanız gerekmektedir.

Başvurunuzu seyahatinizden en az 7 gün önce yapmanız ve biletinizi THY’den gidiş dönüş olarak almanız gerekmektedir. Dubai vizesi sizden bu evrakları talep eder. Fakat biz sizlere biletinizi henüz almamış olsanız bile sadece pasaportunuzla vizenizi almanız konusunda yardımcı olabiliriz.

Dubai vizesini tek bir evrakla (pasaport) ve 48 saat içerisinde alabilirsiniz. Dubai vize başvurunuz için daha detaylı bilgilere ulaşıp daha kaliteli ve uzman bir hizmet almak için bizlere belirtilen numaralarımızdan bize (+90 (212) 963 39 80) ulaşabilirsiniz ya da sizlere en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai Vize Servisi İstanbul

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';