x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Randevu

Dikkat! Dubai vize randevu alma işlemi hiçbir kategoriden vize müracaatı için gerekmemektedir. Dubai vizesi için randevu alacağını söyleyen kişilere ve acentelere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Dubai için tüm vize başvuru süreci randevusuz girilebilen online sistem üzerinden tamamlanmaktadır. Ancak Dubai’ye seyahat gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ile Oturumu Türkiye’de olan diğer ülke vatandaşlarının yolculuklarından önce kesinlikle Dubai vizesi başvurusu yapması gerekir.

Bordo (umuma mahsus) pasaport sahipleri kalacakları süreye ve giriş amaçlarına göre kısa süreli (30 gün) tek girişli, kısa süreli (30 gün) çok girişli, uzun süreli (90 gün) tek girişli, uzun süreli (90 gün) çok girişli vizelerinden birine başvuru yapmalıdır. Yeşil (hususi) pasaport, gri (hizmet) pasaport, siyah/kırmızı (diplomatik) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ise 6 ay içerisinde en fazla 90 gün vize almadan ülkede kalma hakkına sahiptir.

Dubai E-Vize Randevu

Dubai e-vize randevu alınmadan yapılan bir işlemdir. Dubai vize başvurunuzu hafta içi, hafta sonu fark etmeksizin sizin adınıza doğrudan BAE Göçmenlik Ofisi birimlerine yapmaktayız. Dubai vizesine online olarak başvuru yapılır. Dubai e-vize randevu işlemi olmadığı için yapılan işlemlerde zaman açısından avantaj sağlar. Birleşik Arap emirlikleri ve Türkiye Cumhuriyeti arasında imzalanan sözleşmeyle yeşil, gri ve siyah pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Dubai seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 gün boyunca konaklama hakkına sahiptir. Ancak daha uzun süreli bir konaklama ihtiyacı olanların buna uygun vize türüne Türkiye’den başvuru yapmaları gerekmektedir.

dubai vize randevu

Umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi T.C. Vatandaşlarının ise Dubai turistik vize randevu başvurusu yapmasına gerek kalmadan online başvuru ile Dubai’de kalacakları süreye ve gidiş amaçlarına uygun başvuruyu seyahatlerinden önce yapmaları gerekir. Ayrıca Dubai’ye yapılan ticari, fuar, iş sözleşmesi gibi seyahatler için de Dubai ticari vize randevu işlemine gerek yoktur ama online başvuruda Dubai turistik vize başvurusu yapılmalıdır. Yeşil, gri, siyah pasaport sahiplerinin ise bu vizeye başvurması gerekmez. Ancak 6 ay içinde 90 günü geçecek olan konaklamalar için bu pasaport sahiplerinin de ayrıca Dubai ticari vize başvurusu yapması gerekir.

Dubai vize randevu alınmadan, online başvuru portalı üzerinden 2-3 iş günü içerisinde alınabilir. Dubai vize prosedürlerini hatasız ve olması gerektiği bir şekilde tamamlayan başvuruyu gerçekleştirecek olan kişinin vize başvurularını olağandışı bir durum söz konusu olmadığı sürece 24-48 saat içerisinde neticeye kavuşturmaktayız.

Başvuru esnasında ortaya çıkacak problemlerden veya aksaklıklardan dolayı başvuru sürecinin uzamasına sebep olur. Vize evraklarınızda eksik bir belge veya evrak olması durumunda ve de yabancı uyruklu vize başvurularının sonuçlanmasında bu süre belirtilen gün ve saatten daha uzun sürebilir.

Resmi tatiller ve bayramlara denk gelen vize başvuruları içinde aynı durum söz konusudur. Konsolosluk birimleri bu süre zamanı ile ilgili net bir bilgi de bulunmamaktadır.

Dubai vize randevu talebinizi seyahat edeceğiniz süreçten 5-7 gün öncesinden yapmanız önceden çıkacak olan problemlerden ötürü şiddetle tavsiye edilmektedir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vize başvuru sahiplerinin en az 6 ay geçerli sayılan ikamet ikamet belgelerini sunması gerekir. Tek girişli Dubai vizesi başvuru sahiplerine Dubai’de 60 gün içerisinde 28 gün, maksimum 30 gün kalış izni vermektedir. Bu konaklama süresi aşıldığı zaman zarfında kişiler için cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.

Başvurularınız sonucunda dubai vizeniz olumlu olursa çıkan vizeniz pasaporta basılmaz. Birleşik Arap Emirlikleri’nin verdiği barkod numarası ile beraber Birleşik Arap Emirlikleri göçmenlik ofisinin antetli kağıdına basılmaktadır. Başvurular incelendikten sonra sonuç e-mail olarak tarafınıza iletilir.

Dubai Turistik Vize Randevu

Dubai turist vize randevu prosedürü bulunmadığı gibi başvuranın şahsen başvuru merkezinde bulunmasına da gerek yoktur. Pasaport ve nüfus cüzdanının önlü arkalı renkli taranmış görüntüsü Dubai vize başvurularında yeterli olacaktır. Turistik vize başvuruları, 30 gün tek girişli, 30 gün çok girişli, 90 gün tek girişli, 90 gün çok girişli ve gemi turu (cruise) vizesi olarak alınabilmektedir. 

Dubai Ticari Vize Randevu 

Dubai ticari vize randevu prosedürü yoktur. Başvuru sahibinin başvuruda şahsen bulunması gerekmez. Tüm başvurular online olarak Dubai Göçmenlik Ofisine online sistem üzerinden yapılmaktadır. Dubai ticari vize ve turistik vize başvuru ayrımı yoktur, başvurular aynı kategoriden yapılır. Dubai vizelerinde temelde 8 tip vize çeşidi bulunur. Bunların her biri için turistik veya ticari amaçlı vize başvurusu yapılabilir. Dubai vize tipleri ve vize fiyatlarını Dubai vize ücreti sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Dubai ticari vize başvuruları başvuru sahibine Dubai’de çalışma izni hakkı tanımaz. Dubai fuar katılımı için ek olarak katılım belgesini sunmanızı da öneririz. Fuar katılımı için dilediğiniz kategoriden başvurunuzu yapabilirsiniz. Dubai 2023 Dünya Fuarı'na ev sahipliği yapacak, binlerce iş insanı fuar tarihlerinde Dubai akın edecek. Dubai Expo 2023 için vizenizi Euroasia GVS ayrıcalığıyla en geç 2 iş günü içerisinde alabilirsiniz  

Dubai Vize Randevu İstanbul

Dubai vize randevu İstanbul ilinden başvuru yapacak olan T.C Vatandaşlarının ve Türkiye’de oturum izni olan başka ülke vatandaşlarının beklemeden online olarak başvuru yapmalarını olanaklı kılar. Ancak başvuru işleminin yapılacak seyahatin başlamasına en az 7 gün kala yapılması gerekir. Yapılan başvuruda gerekli evrakların eksiksiz hazırlanması gerekir. Evrak hazırlığında yapılacak eksik yada yanlışlıkta vize talebi reddedilebilir.

Dubai vize başvurularında bölge ayrımı yoktur. Yalnızca Türkiye değil, dünyanın her bölgesinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai vizelerini 24-36 saat içerisinde alıyoruz. Ayrıntılı bilgiyi Dubai vizesi İstanbul ofisimizden alabilirsiniz. 

Dubai Vize Randevu Ankara

Dubai vize randevu Ankara ilinden başvuru yapılırken de ihtiyaç olmayan bir işlemdir. Dubai vize randevu gereği olmamasının sebebi başvuruların online olarak alınmasıdır. Dubai seyahati planlayan ve Ankara ilinde oturan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye için oturum izni olan diğer ülke vatandaşlarının da seyahatlerine en az 7 gün kala başvuru işlemlerini yapmalıdır. Dubai vize başvurusu geç yapıldığı durumda vize alma süreci aksayabilir ve planladığınız seyahatiniz iptal olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için hem zamanında başvuru yapmalı hemde evraklarınızın eksiksiz olduğuna dikkat etmelisiniz.  

Dubai vize başvurularında bölge ayrımı yoktur. Yalnızca Türkiye değil, dünyanın her bölgesinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai vizelerini 24-36 saat içerisinde alıyoruz.  Ankara'da ikamet ediyorsanız ayrıntılı bilgiyi Dubai vizesi Ankara ofisimizden alabilirsiniz. 

dubai vize ücreti

Dubai Vize Randevu Edirne

Edirne ve tüm Türkiye’den Dubai vize başvurularında randevusuz işlem gerçekleştirilmektedir. Dubai vize randevu Edirne’den alınmamaktadır. Dubai vizesi pasaporta işlenmez, başvuru online olarak yapılır ve vize e-vize olarak beyan ettiğiniz e-mail adresinize gönderilir. Dubai vize sahibi, Vize kağıdının çıktısı alarak pasaportu ile birlikte tüm seyahati boyunca yanında bulundurmakla yükümlüdür. 
Edirne’de ikamet ediyorsanız başvurunuzu web sitemizde bulunan online formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai vizeleri 48 saatlik transit, 96 saatlik transit, 30 günlük tek giriş, 30 günlük çok giriş, 90 günlük tek giriş, 90 günlük çok girişli ve Cruise vize veya liman vizesi olarak bilinen 14 günlük servis vizesi olarak alınabilmektedir. Transit vizeler, cruise vize ve 30 günlük vizeler 2 iş günü içerisinde, 90 günlük vizeler 3-4 iş günü içerisinde çıkmaktadır. 

Dubai Vize Randevu Antalya 

Antalya ve tüm Türkiye’den Dubai vize müracaatları randevusuz olarak yapılır. Dubai vize randevu Antalya’dan alınmamaktadır. Vize randevusuz olarak online başvuru süreci eksiksiz tamamlandığında alunabilmektedir.Dubai vizesi pasaporta işlenmez, müracaat online başvuru formu doldurularak  yapılır ve Dubai vize e-vize olarak beyan ettiğiniz e-mail adresinize gönderilir. Vizesi çıkan kişi, vize kağıdının çıktısını alarak pasaportu ile birlikte tüm seyahati boyunca yanında bulundurmakla ve vize süresi dolmadan ülkeyi (BAE) terk etmekle yükümlüdür. Vize süresi aralığında ülkeyi terk etmeyen kişiye ve vizesini aldığı seyahat acentesine Dubai (BAE) Göçmenlik Ofisi tarafından cezai yaptırım uygulanır. Bu nedenle Dubai vize süreniz dolmadan ülkeden ayrılmanız gerektiğini aksi takdirde büyük meblağlarla cezai yaptırım uygulanacağını ve bir daha ülkeye seyahat edemeyeceğinizi, bu konuda özellikle dikkatli olmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Dubai vize başvurunuzu güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşınız. 

dubai vize randevu

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vize Kaç Günde Çıkar
F. M. 03/09/19, 12:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır
V. Baran 19/09/19, 13:59 Cevabı Görüntüle
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
Dubai Vize Almak Zor Mu
İ. Coşkun 02/10/19, 14:32 Cevabı Görüntüle
İyi akşamlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım bir grup arkadaşım ile beraber Dubai’ye gezi düzenledik yabancı uyruklu arkadaşlarda var aramızda onlar vizelerini çoktan aldılar Dubai vizesinin Türk vatandaşları için şartları nelerdir ne kadar sürede çıkar alan arkadaşlarımla aynı tarihe denk getirmek istiyorum Dubai vize almak zor mu ?
Dubai Vize Kaç Günde Çıkar 2020
D. Özsu 01/10/19, 14:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Türkiyede yaşıyorum ve memurluktan emekliyim Dubai'ye gitmek istiyorum ancak vize başvurumda yapmam gerekenleri güncel fiyatları ve Dubai vizesinin ne kadar sürede çıktığını bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz?
Dubai Vize Acentaları
S. Kavuk 30/09/19, 14:04 Cevabı Görüntüle
Arkadaşlarımla beraber bir yurt dışı gezisi planladık gezi için Dubai’ye gitmeye karar verdik fakat hepimiz aynı iş saatleri içerisinde çalıştığımız ve kimse ilgilenmediği için vize almamıza yardımcı olacak bir Dubai vize acentaları arıyoruz. Acentanın güvenilir olması oldukça önemli ve bir arkadaşımi önerdi sizi. Dubai vize işlemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Dubai Vize Vfs
R.C. 27/09/19, 13:55 Cevabı Görüntüle
Merhaba... Ben öğrenciyim ve yabancıyım. Katar vatandaşıyım, 22 yaşındayım... Ailem Ekimde Türkiye ye ziyarat edecekler ve burada birkaç gün birlikte kalıp Dubai’ye seyahat edeceğiz. Nasıl vize elde edeceğiz? Daha önce Fransa vizemi Vfsden almıştım. Dubai vize Vfs’den mi alınıyor?
Dubai Vize Almak Kolay Mı
Y. Yalçınkaya 25/09/19, 13:32 Cevabı Görüntüle
Gıda şirketimizin 3 çalışanını Dubai’ye Tarım fuarına göndermek istiyoruz. Fuar süresini kapsayacak 4 günlük iş gezisi için vize talebinde bulunacağız. Dubai vize almak kolay mı, hangi evraklar gerekiyor?
Dubai Vize Servisi
M. Emirgan 20/09/19, 15:13 Cevabı Görüntüle
Kızım ve eşimle birlikte Dubai gezisi planımız var. ne yapmalı vize nasıl uygulanır. Dubai vize servisi sağlayıcısı olarak hizmet bedelinizi ne kadar. Hızlı geri dönüşünüzü bekliyorum
Dubai Visa
Orozobek 23/07/19, 11:50 Cevabı Görüntüle
I am a Kirghizistan citizen, I am a student in Trabzon in Turkey. I am currently working in a hotel in Antalya Kemer. My brother lives in Dubai and sent me an invitation. I want a one-month visa with multiple entries. How is the appointment process? We need an online visa to Dubai. I guess Dubai uses the online visa. We need to send the passport with cargo, is visa printed to passport? If the visa printed in passport, how do we enter the country? I would appreciate it if you could help me. I'll be happy if you inform me with phone call.
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';