x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vip Vize

Dubai Vip Vize, tüm vize tiplerinde ek ücret bedeli ödeyerek faydalanılan bir hizmettir. Dubai Vip vize hizmetinde vize başvuruları maksimum 24 saat içerisinde neticelendirilmektedir. 
Dubai Vip hizmetinde tüm operasyonlarımızı günlük olarak yapmaktayız. Dubai Vip/Ekspres vize başvurularınızı haftanın her günü Euroasia GVS ayrıcalığıyla yapabilirsiniz. 

Tüm operasyonunuz günlük olarak ilerleyecek ve tüm başvurularınız günlük olarak yapılacaktır.
24 saatte neticelenen Dubai Vip vize hizmetimizden faydalanmanızın yanı sıra Dubai Havaalanında herhangi bir destek ihtiyacı oluştuğunda iş ortaklığı ve Operasyonel ilişki yürüttüğümüz Emirates Group İştiraki Dnata firması havaalanı personelinden7/24 operasyonel destek alabilirsiniz.

Dubai Vip Vize hizmeti kapsamında tüm e-vize tipleri için 24 saatte vizenizi alabilirsiniz. 

dubai vip vize

Dubai Vip Vize Ücreti

Dubai Vip vize/Express vize ücreti seçeceğiniz vize tipi ücretine ek olarak 40 USD hizmet bedeliyle ödenir. Örneğin 30 günlük tek girişli Dubai vize ücreti 105 USD’dir. 24 saatte sonuçlanan Dubai VIP hizmetten faydalanan kişi 105+40 USD ödeyecektir. Tüm kategorilere ait Dubai vize ücretlerinin listesini aşağıdaki bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. 

Dubai Vip Vize Hizmetinden Faydalanılabilecek Vize Tipleri

Dubai Vip vize aşağıdaki tüm e-vize kategorileri için faydalanılabilecek bir hizmettir. Seyahat amacınızı ve Dubai (BAE)’deki kalış sürenizi belirleyerek Dubai Vip vize hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

  • Dubai 30 Gün Tek Girişli Vize 
  • Dubai 90 Gün Çok Girişli Vize 
  • Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize 
  • Dubai 90 Gün Tek Girişli Vize 
  • Dubai 90 Günlük Multi Vize 
  • Dubai 48 Saatlik Transit Vize 
  • Dubai 96 Saatlik Vize
  • Dubai Çok Girişli Cruise Vize 
  • Dubai 14 Günlük Service Vize 
24 saatte sonuçlanan Dubai Vip Vize başvurunuzu aynı gün başlatmak için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Express Vize
U. Öztürk 18/09/19, 13:37 Cevabı Görüntüle
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
Acil Dubai Vizesi
E. U. 16/08/19, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
Dubai Hızlı Vize
Y. Akbayır 27/09/19, 15:12 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Dubai’ye vize almak için ticari vize mi daha hızlı çıkar yoksa turist vize mi? İstanbul içinde en hızlı nasıl halledebilirim?
Dubai Acil Vize Hattı +90 (212) 963 39 80
A. Gürbüz 26/09/19, 12:49 Cevabı Görüntüle
Merhaba,
Katar vatandaşıyım. 10 aydır Türkiye’de yaşıyorum. Burada kendi firmamı kurdum. Dubai’ye iş için seyahat edeceğim. Acil vize gerekiyor, Süre ve evrak prosedürleri hakkında acilen bilgi almam gerek, Dubai acil vize hattı var mı? yardımcı olursanız sevinirim
Dubai VIP Vize Başvuru
C. Dönmez 04/09/19, 12:28 Cevabı Görüntüle
Merhaba acil dubai vip vize almak istiyorum, ücret bilgisi ve hesap numarasını iletir misiniz? Teşekkürler
Ekspres Dubai Vizesi
S. Ceren 04/09/19, 11:16 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben Dubai vizesi almak istiyorum, uçak biletimi önümüzdeki haftaya aldım. Dubai vizesi için gerekli evrak listesi nedir?(turistik amaçlı) , Ekspres Dubai Vizesi diye bir yöntem okudum doğruluğu nedir, standart vizeden farkı nedir, eğer öyleyse ona başvurmak isterim.
İyi çalışmalar dilerim
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';