x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Nasıl Alınır

Dubai vizesi nasıl alınır; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan 7 emirlikten biridir. Yeşil pasaport sahipleri Dubai’ye ve diğer emirliklere 3 aya kadar vizesiz seyahat hakkına sahipken, Bordo pasaport sahipleri bölgeye vizesiz giriş yapamaz. Bölgenin en önemli kültür, ticaret ve turizm merkezlerinden biri olan Dubai, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da aralarında bulunduğu pek çok ülkeye e-vize kolaylığı sağlamaktadır. Turistik ve ticari amaçlı seyahatler için 30 günlük tek veya çok girişli, 90 günlük tek veya çok girişli vize alınabilmektedir.

Dubai Transit vize Nasıl Alınır

Transit seyahatler için ise 48 saatlik ve 96 saatlik vize alınabilmektedir. 24 saate kadar olan aktarma sürelerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai Uluslararası Havalimanı (DXB) transit alandan çıkış yapmadıkları sürece vize almalarına gerek yoktur. Transit aktarma süresi içinde Dubai’yi gezmek isteyen veya terminal değişikliği yapması gerekenlerin vize alması gerekir. 48 saatlik vize Dubai’de maksimum 48 saat kalış hakkı, 96 saatlik vize maksimum 96 saat kalış hakkı tanır. Her iki vize başvurusu için de standart belgelere ek olarak 3 ayaklı uçak rezervasyonu belgeleri istenir. 
Dubai vizesi süresini geçiren ziyaretçilere BAE Göçmenlik Ofisi tarafından 3.000 USD ceza uygulanır. Bununla birlikte başvuru yapılan seyahat acentesine de para cezası uygulanır. Bu nedenle yolcularımızdan taahhütname talep etmekteyiz. 

dubai vizesi nasıl alınır

Dubai vize randevu alınmasına gerek yoktur. Başvurular yetkili acenteler veya havayolu şirketleri tarafından işleme alınır. Euroasia GVS olarak başvuruları Emirates Group iştirakı Dnata Group güvencesiyle almaktayız. Euroasia GVS’den alınan vizeler yalnızca Emirates için değil; tüm havayolu şirketleri ile gerçekleştirilen uçuşlar için geçerlidir.  

Dubai Vize Kaç Günde Çıkar

Dubai vize kaç günde çıkar Dubai seyahati planlayanların en merak ettiği sorulardan biridir. Dubai vize başvurusu sonuçlanma süresi BAE Yabancılar ve İkamet Müdürlüğü inisiyatifine ve başvuru yapılan seyahat acentesine göre değişir. Dubai Uluslararası Havalimanı resmi servis sağlayıcısı ile başvuruları aldığımız için firmamıza yapılan başvurular en hızlı şekilde (ortalama 2 gün içerisinde) sonuçlanmaktadır. 

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vize
M. Kaya 10/10/19, 12:02 Cevabı Görüntüle
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
Dubai e-vize 2020
F. T. 04/09/19, 14:03 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Sayın Yetkili,
Öncelikle sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
Irak vatandaşı ve Irak pasaportu sahibi olan Şirket sahibimiz Türkiye de Çalışma izni (Mavi Kart) ile ikamet etmektedir.
Kendisi Dubai için 2020 Nisan ayına kadar kullanabileceği vize almak istemektedir.Nisanda EXPO 2020'yi sergi alanını da ziyaret etmek istemektedir.
Sitenizdeki dubai e-vize başvuru bölümünden yapacağımız başvuru ile bizlere yardımcı olabilecek misiniz? Kolay Gelsin...
Vize Dubai
E. Gözde 19/09/19, 12:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba Vize Dubai için kalış gün sayısı ücreti değiştirmiyor sanırım ancak bizim şirket yetkilinin için Dubai vize işlemlerini başlatmak istiyoruz. Dubai vize kaç günde çıkar
Dubai'ye Vize Gerekiyor Mu
F. Öz 03/09/19, 11:30 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Türk vatandaşıyım, Belçika’da yaşıyorum ve oturma iznim var. Kız arkadaşım Belçika vatandaşı. Dubai’nin vize uyguladığı ülkeler neler? Dubai vizesine nereden başvuracağım? Belçika’da olmama rağmen siz benim adıma başvuru yapabiliyor musunuz? AB vatandaşları için veya AB oturumu olan kişiler için Dubai’ye vize gerekiyor mu? Teşekkürler.
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';