x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Dubai Vizesi Edirne

Dubai vize başvurusu, Dubai vize ücreti ve Dubai vizesi için gerekli olan belgeler hakkında tüm bilgiler sayfamızda.
Sayfamızın devamında tüm Türkiye’den vize başvurusu alabilen Edirne şubemiz tarafından hazırlanan Dubai vize başvurusu hakkındaki detaylara erişebilirsiniz.

Dubai Vize İstiyor mu?

Dubai Seyahatleri öncesinde Diplomatik (Siyah) , Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahiplerinin Dubai için vize işlemleri yapmaları gerekmezken, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin Dubai vize başvurusu yapmaları gerekir.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vizesi başvurusu tüm aşamaları ile online ilerleyen bir vize türü. Pasaportunuza basılması gerekmeyen Dubai online vizesi, tarafınıza mail ortamında ulaştırılır ve çıktı alınması yeterlidir. Barkotlu ve antetli kağıda basılan Dubai E-Vize, Dubai İstanbul Başkonsolosluğu ya da Dubai Ankara Büyükelçiliği tarafından değil,  Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik bürosu tarafından yetkilendirilmiş kurumlar aracılığı ile hazırlanır. Kurumumuz, yetki sahibi kuruluşlardandır.

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai vize işlemleri aşamasında kolaylık sağlayan kurumumuz, tek bir belge ile Dubai online vizenizi alabilmenizi sağlar.

Pasaportunuzun 2. Sayfasının taratılıp edirne@eagvs.com adresine mail olarak atılması ya da +90 (850) 460 17 69 numaralı telefonumuza Whatsapp ile gönderilmesi Dubai vizesi işlemleri için yetmekte.

Dubai Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Dubai vizesi için gerekli olan pasaportunuzun görüntüsünü bize göndermeniz ve Dubai vize ücretini ödemenizin ardından 48-72 saat içerisinde Dubai online vize başvurunuz sonuçlanır. Dubai e-vizenizi mail olarak aldıktan sonra çıktı alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai vize ücreti tüm giderler dahil olmak üzere 125 USD +Kdv'dir.

Dubai Transit Vize İstiyor Mu?

Dubai Uluslar Arası Havalimanı üzerinden yapacağınız aktarmalı uçuşlarda, terminalden çıkmadan 24 saate kadar Dubai Transit Vizesi almadan havalimanında bekleyebilirsiniz. Terminalden çıkmanızın gerektiği ya da 24 saatten daha fazla aralığa sahip aktarmalı uçuşlarda Dubai Transit Vizesi Almanız Gerekir.
Dubai Transit Vizesi ile 96 saate kadar Dubai’de kalabilir, havalimanı dışında şehri gezebilirsiniz.
Dubai Transit Vizenin çıkış süresi 48-72 Saat arasında olmakla birlikte, sadece pasaport görüntüsü ile evraksız alınabilir.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi Edirne
O. Yılmaz 24/11/18, 19:22 Cevabı Görüntüle
Edirne vize servisinize uğrayarak Dubai vizesi almak istiyorum. Ne evrak getirmem gerekir. Kaç günde çıkar, Dubai vize ücreti dolar olacakmış, dolar mı getirmeliyim? Siz evden yada ofisten Dubai vizesi için evrakları aldırmanız mümkün mü. Böyle servisiniz var mı ? Yardımcı olur musunuz?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';