x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Ücreti

2024 yılında Dubai vizesi ne kadar Dubai'ye seyahat planlayaların en çok merak ettiği soruların başında geliyor.  Güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai vize ücreti 127 USD’dir. Kısa süreli kategoride değerlendirilen 48 saatlik ve 96 saatlik Dubai vize fiyatları, 90 günlük/Uzun süreli tek/çok girişli Dubai vize fiyatları detaylarına sayfamızın devamında ulaşabilirsiniz. 

BAE vize ücreti T.C. vatandaşları için sabit olup, her başvuru sahibi için çocuklar ve bebekler de dahil olmak üzere ayrı ayrı vize ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Suriye, Irak, Libya, Bangladeş, Afganistan uyruklu vatandaşlarından sayfamızda yer alan vize ücretine ek olarak Göçmenlik Ofisi talebiyle ek teminat bedeli alınmaktadır. Yabancı vatandaşların Dubai vize fiyatı ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir. 

2-3 iş günü içerisinde mailinize gönderilecek olan elektronik vize Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olan 7 emirliğin (Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn) hepsinde geçerliliği bulunudr, dilediğiniz emirlikten BAE topraklarına elektronik vizenizle giriş yapabilirsiniz. Yalnızca ticari amaçlı gemi seyahatlerinde 14 günlük Servis vizesi denilen liman vizesi temin edilmelidir. Tüm vize türleri hakkında detaylı bilgiyi vize servisimiz BAE departmanı yetkilisinden alınız. 

Dubai vizenizi Euroasia GVS ile tek evrak ile (pasaport), başvuruya gelmeden bulunduğunuz ilden 24 saat içerisinde alabilirsiniz. 

Euroasia GVS ile Dubai vize başvurunuzu Cuma ve Cumartesi günleri de yapabilirsiniz. Pasaport görüntüsünü ve dekontu ilettiğinizde işlemlerinizi aynı gün içerisinde yapmaktayız. Dubai e-vize ücreti bedeli Havale/EFT yoluyla ödenebilmektedir.

24 satte Dubai vizesi ücreti 2024, Dubai Marhaba Servisi ücreti ve diğer tüm kategorilerden uzun ve kısa süreli Dubai vize fiyatları bilgisini sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

dubai vize ücreti

Dubai Havayolları resmi servis sağlayıcısı Dnata Group'un Türkiye yetkili acentesi ile iş sözleşmemiz bulunmaktadır.

Dubai vizesi Abu Dabi başta olmak üzere Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn’den oluşan 7 emirliğin tümünde geçerlidir. Dubai vizenizi dilediğiniz emirlikten ülkeye girişte sorunsuzca kullanabilirsiniz. 

Dubai vize başvuruları başvuru sahibi tarafından bireysel olarak yapılamamaktadır. Dubai pasaporta basılan bir vize değildir. Dubai vizesi, e-vizedir. Dubai vizesi, Dubai Göçmenlik Ofisi resmi sayfasından yalnızca yetkili acenteler tarafından yapılabilmektedir. Euroasia GVS olarak Dubai vize başvurusu konusunda yetkili acentelerden biriyiz.

Dubai Vize Ücreti 2024

Dubai vize ücreti 2024 listesi aşağıdaki gibidir. Dubai vize başvuru ücreti, Birleşik Arap Emirlikleri yetkili vize servis sağlayıcısı (Dnata) talep ettiği vize ücretini ifade ederken, "hizmet bedeli" Euroasia GVS başvuru hizmet bedelini içermektedir. Aşağıdaki listede yer alan kategorilerin tümü Dubai e-vize ücreti bilgisini vermektedir. Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına e-vize kolaylığı tanımaktadır. Dubai turistik vize ücreti ve ticari vize ücreti başvurular aynı kategoriden yapıldığı için değişmemektedir. Dubai vize fiyatlarında belirleyici olan ülkede kalış süreniz ve vize süreniz dahilinde planladığınız seyahat sayınız olacaktır.  

  • Dubai 30 Gün Tek Girişli Vize Ücreti 140 USD
  • Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 340 USD
  • Dubai 60 Gün Tek Girişli Vize Ücreti  220 USD
  • Dubai 60 Gün Çok Girişli Vize Ücreti  420 USD
  • Dubai Marhaba Karşılama Servisi Ücreti 70-340 USD

30 Günlük Dubai Vize Fiyatları

30 günlük Dubai vize fiyatları talep edilen vize giriş çıkış sayısına göre değişmektedir. 

2024 yılı en güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/ Dubai vize fiyatı 140 USD + KDV'dir. Bu ücret 30 günlük, tek girişli Dubai e-vize için talep edilen ücret bedelidir. Türkiye’de en çok tercih edilen Dubai vize tiplerinden biri Dubai 30 günlük tek girişli vizedir. Başvuru ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Onaylandığı gün itibariyle maksimum 30 gün ülkede kalınabilmektedir. 

Dubai 30 günlük çok girişli vize ücreti toplamda 340 USD'dir. Dubai 30 günlük vize çok girişlidir. Başvuru ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir.  Vize onay tarihinden itibaren 58 gün süresince geçerlidir. Bu vize tipi Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilk giriş yapıldığı gün itibari ile maksimum 30 gün ülkede kalınabilmektedir. 30 gün içerisinde çoklu giriş-çıkış sağlanmaktadır. 

Dubai Vize Ücreti Nasıl Ödenir

Dubai vize fiyatları güncel kurdan TL karşılığını banka havalesi/EFT olarak ödeyebilirsiniz. Dilerseniz ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın Euroasia GVS şubesinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvurunuz vize ücretini ödemenize istinaden işleme alınmaktadır. Dubai vize bedeli alınmamış başvuru işleme alınmamaktadır. Dubai vize başvurunuz Dubai Göçmenlik Ofisi Sistemine yapıldıktan sonra hiçbir koşulda ücret iadesi yapılamamaktadır. 

Dubai Vize Ücretini Yatırırken Dikkat

Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği’nden veya İstanbul Başkonsolosluğu’ndan gerçekleştirilmemektedir. Yalnızca BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü ‘nün resmi olarak yetkilendirmiş olduğu Dubai menşeli şirketlerin Türkiye iş ortakları ile alınabilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli vize sağlayıcı garantörlerin kotasıyla yapılabilmektedir. Yalnızca BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü yetki belgesi olmayan hiçbir şirket, Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvurularını işleme alamamaktadır. 

Euroasia GVS olarak garantörümüz  BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü tek yetkili servis sağlayıcısı Dnata Group'tur. Vize başvuruları Dnata Group'un Türkiye iştirakına iletilmektedir. 

Ziyaret etmekte olduğunuz sayfamızda bulunan Dubai vize ücreti listesine yapılacak tüm masraflar dahildir. BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü harcı ve Başvurunuz işleme alındıktan sonra ya da vizeniz onaylandıktan sonra hiçbir gizli ücret tarafınızdan tahsil edilmeyecektir. Dubai Uluslararası Havalimanına iniş yaptığınızda sizden vize ile ilgili herhangi bir vergi talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. 

Dubai vize fiyatları seyahat amacınıza göre belirlenmektedir. Seyahat amacınıza uygun tüm Dubai vize tiplerini 24-48 içerisinde neticelendirmekteyiz. Dubai vize başvuru sürecinizi vakit kaybetmeden başlatmak ve detaylı bilgi için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımıza bağlanınız.
Türkiye'nin neresinde ikamet ederseniz edin pasaportunuzu renkli taratıp mail olarak bize iletirseniz işlemlerinize başlamaktayız. Pasaportunuzun görüntüsünü ask@eagvs.com e-mail adresimize iletebilirsiniz. 

dubai vize ücreti

 

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vize Masrafları
R. Ceylan 24/09/19, 14:02 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Polonya’da üniversite okuyorum. İki yıldır buradayım. T.C. vatandaşıyım, Dubai’ye gideceğim. Dubai vizesinin e-vize olduğunu sayfanızdan öğrendim. E-posta olarak alınabildiği yazıyor, Polonya’da ikamet etsem de başvurumu firmanız ile gerçekleştirebilir miyim? Dubai vize masrafı nedir, ödemeyi nasıl yapacağım?
Dubai Vize Başvuru Ücreti
A. Öktem 24/09/19, 13:55 Cevabı Görüntüle
merhaba, Ekim ayında 4 günlük Dubai gezisine gitmeyi düşünüyorum vize ne kadar sürede çıkıyor ve ben öğrenciyim hesabıma düzenli gelen bir para yok, masraflarımı ailem karşılayacak, Dubai vize başvuru ücreti ne kadar? Teşekkürler
Dubai Vize Ücreti 2020
D. Solgun 20/09/19, 11:28 Cevabı Görüntüle
Bolu’da öğrenciyim. Önümüzdeki ay okuldan iki arkadaşımla birlikte video kurgu projesi için Dubai’ye gideceğiz. Dubai vizesi için gerekli evrak bilgisi ve Dubai vize ücreti 2020 yılı güncel TL karşılıklarını öğrenebilir miyim?
Dubai Vizesi Ne Kadar
M. Temiz 17/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
İyi günler Ben 1,5 yıldır Dubai şehrinde işçi vizesiyle çalışmaktayım. Erkek kardeşim Bolu’da öğrenci. Okulu açılmadan benim yanıma gelecek 5 günlüğüne gezmeye. Vizesini nasıl alırız? En uygun fiyatlı Dubai vizesi ne kadar? Bu konularda bilgi verebilir misiniz?
Dubai Vize Bedeli
E. Aslan 17/09/19, 11:19 Cevabı Görüntüle
İki devlet memuru arkadaş ay sonunda Dubai’ye seyahat etmek istiyoruz. Henüz yeşil pasaportumuz yok. Dubai vizesi için gerekli evraklar nedir? Vize bedeli ne kadar? Nasıl tahsil edilir? Randevuyu nasıl alacağız?
Dubai Ziyaret Vize Ücreti
M. Bal 11/09/19, 14:52 Cevabı Görüntüle
Dubai’de dayımın oğlu işletme sahibi. 2 yıldır Dubai’de yaşıyor. Akrabamı ziyarete gideceğim sorunsuz seyahat icin vize almam gerekir mi davetiye gerekli mi, ne kadar teminat göstermek gerekir, dubai ziyaret vize ücreti kaç tl, teşekkürler
Yabancılar İçin Dubai Vize Ücreti
S. İ. 09/09/19, 11:38 Cevabı Görüntüle
Merhaba Katar vatandaşı olan çalışma arkadaşımız Perşembe günü Dubai'ye seyahat edecek. Yabancı vatandaşlar için Dubai vize ücreti ne kadar ve ne kadar sürede çıkar, fark alınıyor mu? Teşekkürler
Dubai Turistik Vize Ücreti
T. Eser 03/09/19, 18:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba,
Dubai vize başvurularının yalnızca danışmanlık şirketleriyle yapılabildiğini biliyorum. Turistik vize başvurumu bir danışmanlık şirketi ile anlaşarak yürütmek istiyorum. Dubai turistik vize ücreti nedir? İşe gireli 2 ay oldu, bu başvurum için sıkıntı arz eder mi? Danışmanlık süreci ve iş durumu hakkında hem ayrıntılı ücretlendirme bilgisi hem de izlememiz gereken yol hakkında bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Dubai Vize Fiyatları
E. Akın 02/09/19, 17:51 Cevabı Görüntüle
Dubai 90 günlük çok girişli vize almak istiyorum, Dubai vize fiyatları listenize göre 600 USD karşılığında ek masrafsız bu vizeyi alabiliyor muyum? Uzun süreli çok girişli vize için yalnızca pasaport yeterli olacak mı, yazılım şirketinde çalışıyorum, Kasım'a kadar Dubai'ye birden fazla kez seyahat etmem gerekecek. İlk seyahatimde Dubai aktarmalı olarak Dublin'e geçeceğim, daha sonraki seyahatlerim ise 1-2 günlük olacak, 90 günlük çok girişli vize işimi görür mü
Dubai Vize Ücreti 2020
D. ersin 18/11/18, 12:31 Cevabı Görüntüle
“Dubai vize ücreti” ne kadar. Bubai vize ücreti ofisinize gelip mi odemem gerekli. E vize olduğu için mail ile mi yollayacaksınız. Odemeyi havale ve eft dışında bir odeme şekliniz var mı.

Biz yabancı yatırımcı bir kurumsal şirketiz. Müşterilerimiz dubaideki ofisimize ziyaret için 5-8 gün arasında kalmak şartı ile yolluyoruz. Ancak kendilerinden herhangi bir evrak alamayız. (Şirket, banka hesabı vs) tüm vize masraflarını biz odeyeceğiz. Odemeyi herkesin kendisi mi yapöiması gerekli
Misafirlerimizden bir Lübnan vatandaşı. Lubnan/ beyrut vatandaşı. Lubnanan vatandaşına Dubai vizesi alabilirmiyiz
Cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';