x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Ücreti

2023 yılında Dubai vizesi ne kadar Dubai'ye seyahat planlayaların en çok merak ettiği soruların başında geliyor.  Güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai vize ücreti 127 USD’dir. Kısa süreli kategoride değerlendirilen 48 saatlik ve 96 saatlik Dubai vize fiyatları, 90 günlük/Uzun süreli tek/çok girişli Dubai vize fiyatları detaylarına sayfamızın devamında ulaşabilirsiniz. 

BAE vize ücreti T.C. vatandaşları için sabit olup, her başvuru sahibi için çocuklar ve bebekler de dahil olmak üzere ayrı ayrı vize ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Suriye, Irak, Libya, Bangladeş, Afganistan uyruklu vatandaşlarından sayfamızda yer alan vize ücretine ek olarak Göçmenlik Ofisi talebiyle ek teminat bedeli alınmaktadır. Yabancı vatandaşların Dubai vize fiyatı ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir. 

2-3 iş günü içerisinde mailinize gönderilecek olan elektronik vize Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olan 7 emirliğin (Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn) hepsinde geçerliliği bulunudr, dilediğiniz emirlikten BAE topraklarına elektronik vizenizle giriş yapabilirsiniz. Yalnızca ticari amaçlı gemi seyahatlerinde 14 günlük Servis vizesi denilen liman vizesi temin edilmelidir. Tüm vize türleri hakkında detaylı bilgiyi vize servisimiz BAE departmanı yetkilisinden alınız. 

Dubai vizenizi Euroasia GVS ile tek evrak ile (pasaport), başvuruya gelmeden bulunduğunuz ilden 24 saat içerisinde alabilirsiniz. 

Euroasia GVS ile Dubai vize başvurunuzu Cuma ve Cumartesi günleri de yapabilirsiniz. Pasaport görüntüsünü ve dekontu ilettiğinizde işlemlerinizi aynı gün içerisinde yapmaktayız. Dubai e-vize ücreti bedeli Havale/EFT yoluyla ödenebilmektedir.

24 satte Dubai vizesi ücreti 2023, Dubai Marhaba Servisi ücreti ve diğer tüm kategorilerden uzun ve kısa süreli Dubai vize fiyatları bilgisini sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

dubai vize ücreti

Dubai Havayolları resmi servis sağlayıcısı Dnata Group'un Türkiye yetkili acentesi ile iş sözleşmemiz bulunmaktadır.

Dubai vizesi Abu Dabi başta olmak üzere Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn’den oluşan 7 emirliğin tümünde geçerlidir. Dubai vizenizi dilediğiniz emirlikten ülkeye girişte sorunsuzca kullanabilirsiniz. 

Dubai vize başvuruları başvuru sahibi tarafından bireysel olarak yapılamamaktadır. Dubai pasaporta basılan bir vize değildir. Dubai vizesi, e-vizedir. Dubai vizesi, Dubai Göçmenlik Ofisi resmi sayfasından yalnızca yetkili acenteler tarafından yapılabilmektedir. Euroasia GVS olarak Dubai vize başvurusu konusunda yetkili acentelerden biriyiz.

Dubai Vize Ücreti 2023

Dubai vize ücreti 2023 listesi aşağıdaki gibidir. Dubai vize başvuru ücreti, Birleşik Arap Emirlikleri yetkili vize servis sağlayıcısı (Dnata) talep ettiği vize ücretini ifade ederken, "hizmet bedeli" Euroasia GVS başvuru hizmet bedelini içermektedir. Aşağıdaki listede yer alan kategorilerin tümü Dubai e-vize ücreti bilgisini vermektedir. Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına e-vize kolaylığı tanımaktadır. Dubai turistik vize ücreti ve ticari vize ücreti başvurular aynı kategoriden yapıldığı için değişmemektedir. Dubai vize fiyatlarında belirleyici olan ülkede kalış süreniz ve vize süreniz dahilinde planladığınız seyahat sayınız olacaktır.  

 • 48 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 120 USD
 • 96 Saatlik Dubai Transit Vize Ücreti 136 USD
 • Dubai 30 Gün Tek Girişli Vize Ücreti 120 USD
 • Dubai 30 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 320 USD
 • Dubai 60 Gün Tek Girişli Vize Ücreti 190 USD
 • Dubai 60 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 400 USD
 • Dubai 60 Gün Çok Girişli Vize Ücreti 400 USD
 • Dubai Marhaba Karşılama Servisi Ücreti 70-340 USD
 • Ekspres Dubai Vizesi Ücreti 40 USD
 • Dubai Çok Girişli Cruise Vize Ücreti 300 USD
 • Dubai 14 Günlük Çok Girişli Ticari Liman Vizesi Ücreti 175 USD

30 Günlük Dubai Vize Fiyatları

30 günlük Dubai vize fiyatları talep edilen vize giriş çıkış sayısına göre değişmektedir. 

2023 yılı en güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri/ Dubai vize fiyatı 120 USD + KDV'dir. Bu ücret 30 günlük, tek girişli Dubai e-vize için talep edilen ücret bedelidir. Türkiye’de en çok tercih edilen Dubai vize tiplerinden biri Dubai 30 günlük tek girişli vizedir. Başvuru ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Onaylandığı gün itibariyle maksimum 30 gün ülkede kalınabilmektedir. 

Dubai 30 günlük çok girişli vize ücreti toplamda 235 USD'dir. Dubai 30 günlük vize çok girişlidir. Başvuru ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir.  Vize onay tarihinden itibaren 58 gün süresince geçerlidir. Bu vize tipi Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilk giriş yapıldığı gün itibari ile maksimum 30 gün ülkede kalınabilmektedir. 30 gün içerisinde çoklu giriş-çıkış sağlanmaktadır. 

Dubai 48 Saatlik Transit Vize Ücreti

Dubai 48 saatlik transit vize ücreti 110 USD’dir. Dubai 48 saatlik transit vizesi, tek girişli bir vizedir. Dubai transit vize başvurusu 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Dubai transit vizesi, Dubai Havalimanı Terminal 1-2-3’ten yapılan aktarmalı uçuşlar için talep edilen ücrettir. Bu vize tipine başvurabilmek için 3 ayaklı uçak bileti sunulması gerekmektedir (Örn: Türkiye-Dubai-Çin). 

Dubai 48 saatlik transit vizesinin onaylandığı tarihten itibaren 30 gün geçerliliği vardır. 30 gün içerisinde 48 saat kullanım için uygundur.  Birleşik Arap Emirliklerine ilk giriş yaptığı gün itibari ile maximum 48 Saat ülkede kalınabilmektedir.

Dubai 96 Saatlik Vize Ücreti

Dubai 96 saatlik vize ücreti 130 USD'dir. Dubai 96 saatlik vize tek girişlidir. 96 saatlik vize başvurusuna 24-48 saat içerisinde sonuç alınır. Onay tarihinden itibaren 30 gün boyunca geçerliliği bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilk giriş yapıldığı gün itibariyle maksimum 96 saat ülkede kalınabilmektedir. 

Dubai 14 Günlük Servis Vizesi Ücreti

14 günlük servis BAE vize ücreti 175 USD'dir. Dubai 14 günlük servis vizesi tek girişlidir. Bu vize tipi  Dubai’de free zone, limanlara giriş esnasında kullanılmaktadır. Dubai 14 günlük servis vize başvuruları 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Vize onaylandığı tarihten itibaren 14 gün boyunca geçerliliği bulunur. Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilk giriş yapıldığı gün itibariyle maksimum 14 gün ülkede kalınabilmektedir. 

Dubai 60 Günlük Tek Girişli Vize Ücreti

Dubai 60 günlük vize ücreti 180 USD'dir. 60 günlük vize tek girişlidir. Dubai 90 günlük tek girişli vize işlemleri ortalama 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Onay tarihi itibari ile 58 gün içerisinde kullanılabilir. Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilk giriş yapıldığı gün itibari ile maksimum 90 gün ülkede kalınabilmektedir. Dubai 60 günlük tek girişli vize ücreti, Dubai turistik vize ücreti veya ticari vize ücreti yerine geçebilmektedir. Seyahat amacı fark etmeksizin 60 günlük vize alınabilmektedir. 

Dubai 60 Günlük Çok Girişli Vize Ücreti

60 günlük çok girişli BAE vize ücreti 368 USD'dir. 60 günlük çok girişli vize başvurusu 24-48 saat içerisinde neticelenmektedir. Vizenin onaylandığı tarihten itibaren 58 gün boyunca geçerliliği bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirliklerine ilk giriş yaptığı gün itibari ile maximum 60 gün ülkede kalınabilir ve 60 gün içinde çoklu giriş çıkış sağlanır.

Yabancılar İçin Dubai Vize Ücreti 

Türkiye’de ikamet eden yabancılar için Dubai vize ücreti 170 USD’dir. Türkiye’de ikamet eden Rusya, Özbekistan, Kırgizistan, Türkiye, Suriye, Katar vatandaşları başta olmak üzere yabancı vatandaşlar Dubai vizelerini Euroasia GVS ile alabilirler. 

Dubai Vize Ücreti Nasıl Ödenir

Dubai vize fiyatları güncel kurdan TL karşılığını banka havalesi/EFT olarak ödeyebilirsiniz. Dilerseniz ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın Euroasia GVS şubesinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvurunuz vize ücretini ödemenize istinaden işleme alınmaktadır. Dubai vize bedeli alınmamış başvuru işleme alınmamaktadır. Dubai vize başvurunuz Dubai Göçmenlik Ofisi Sistemine yapıldıktan sonra hiçbir koşulda ücret iadesi yapılamamaktadır. 

Dubai Vize Ücretini Yatırırken Dikkat

Dubai vize başvuruları Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği’nden veya İstanbul Başkonsolosluğu’ndan gerçekleştirilmemektedir. Yalnızca BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü ‘nün resmi olarak yetkilendirmiş olduğu Dubai menşeli şirketlerin Türkiye iş ortakları ile alınabilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri merkezli vize sağlayıcı garantörlerin kotasıyla yapılabilmektedir. Yalnızca BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü yetki belgesi olmayan hiçbir şirket, Birleşik Arap Emirlikleri vizesi başvurularını işleme alamamaktadır. 

Euroasia GVS olarak garantörümüz  BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü tek yetkili servis sağlayıcısı Dnata Group'tur. Vize başvuruları Dnata Group'un Türkiye iştirakına iletilmektedir. 

Ziyaret etmekte olduğunuz sayfamızda bulunan Dubai vize ücreti listesine yapılacak tüm masraflar dahildir. BAE İkamet ve Yabancılar Genel Müdürlüğü harcı ve Başvurunuz işleme alındıktan sonra ya da vizeniz onaylandıktan sonra hiçbir gizli ücret tarafınızdan tahsil edilmeyecektir. Dubai Uluslararası Havalimanına iniş yaptığınızda sizden vize ile ilgili herhangi bir vergi talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. 

Dubai vize fiyatları seyahat amacınıza göre belirlenmektedir. Seyahat amacınıza uygun tüm Dubai vize tiplerini 24-48 içerisinde neticelendirmekteyiz. Dubai vize başvuru sürecinizi vakit kaybetmeden başlatmak ve detaylı bilgi için +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımıza bağlanınız.
Türkiye'nin neresinde ikamet ederseniz edin pasaportunuzu renkli taratıp mail olarak bize iletirseniz işlemlerinize başlamaktayız. Pasaportunuzun görüntüsünü ask@eagvs.com e-mail adresimize iletebilirsiniz. 

dubai vize ücreti

 

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vize Masrafları
R. Ceylan 24/09/19, 14:02 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Polonya’da üniversite okuyorum. İki yıldır buradayım. T.C. vatandaşıyım, Dubai’ye gideceğim. Dubai vizesinin e-vize olduğunu sayfanızdan öğrendim. E-posta olarak alınabildiği yazıyor, Polonya’da ikamet etsem de başvurumu firmanız ile gerçekleştirebilir miyim? Dubai vize masrafı nedir, ödemeyi nasıl yapacağım?
Dubai Vize Başvuru Ücreti
A. Öktem 24/09/19, 13:55 Cevabı Görüntüle
merhaba, Ekim ayında 4 günlük Dubai gezisine gitmeyi düşünüyorum vize ne kadar sürede çıkıyor ve ben öğrenciyim hesabıma düzenli gelen bir para yok, masraflarımı ailem karşılayacak, Dubai vize başvuru ücreti ne kadar? Teşekkürler
Dubai Vize Ücreti 2020
D. Solgun 20/09/19, 11:28 Cevabı Görüntüle
Bolu’da öğrenciyim. Önümüzdeki ay okuldan iki arkadaşımla birlikte video kurgu projesi için Dubai’ye gideceğiz. Dubai vizesi için gerekli evrak bilgisi ve Dubai vize ücreti 2020 yılı güncel TL karşılıklarını öğrenebilir miyim?
Dubai Vizesi Ne Kadar
M. Temiz 17/09/19, 12:10 Cevabı Görüntüle
İyi günler Ben 1,5 yıldır Dubai şehrinde işçi vizesiyle çalışmaktayım. Erkek kardeşim Bolu’da öğrenci. Okulu açılmadan benim yanıma gelecek 5 günlüğüne gezmeye. Vizesini nasıl alırız? En uygun fiyatlı Dubai vizesi ne kadar? Bu konularda bilgi verebilir misiniz?
Dubai Vize Bedeli
E. Aslan 17/09/19, 11:19 Cevabı Görüntüle
İki devlet memuru arkadaş ay sonunda Dubai’ye seyahat etmek istiyoruz. Henüz yeşil pasaportumuz yok. Dubai vizesi için gerekli evraklar nedir? Vize bedeli ne kadar? Nasıl tahsil edilir? Randevuyu nasıl alacağız?
Dubai Ziyaret Vize Ücreti
M. Bal 11/09/19, 14:52 Cevabı Görüntüle
Dubai’de dayımın oğlu işletme sahibi. 2 yıldır Dubai’de yaşıyor. Akrabamı ziyarete gideceğim sorunsuz seyahat icin vize almam gerekir mi davetiye gerekli mi, ne kadar teminat göstermek gerekir, dubai ziyaret vize ücreti kaç tl, teşekkürler
Yabancılar İçin Dubai Vize Ücreti
S. İ. 09/09/19, 11:38 Cevabı Görüntüle
Merhaba Katar vatandaşı olan çalışma arkadaşımız Perşembe günü Dubai'ye seyahat edecek. Yabancı vatandaşlar için Dubai vize ücreti ne kadar ve ne kadar sürede çıkar, fark alınıyor mu? Teşekkürler
Dubai Turistik Vize Ücreti
T. Eser 03/09/19, 18:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba,
Dubai vize başvurularının yalnızca danışmanlık şirketleriyle yapılabildiğini biliyorum. Turistik vize başvurumu bir danışmanlık şirketi ile anlaşarak yürütmek istiyorum. Dubai turistik vize ücreti nedir? İşe gireli 2 ay oldu, bu başvurum için sıkıntı arz eder mi? Danışmanlık süreci ve iş durumu hakkında hem ayrıntılı ücretlendirme bilgisi hem de izlememiz gereken yol hakkında bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Dubai Vize Fiyatları
E. Akın 02/09/19, 17:51 Cevabı Görüntüle
Dubai 90 günlük çok girişli vize almak istiyorum, Dubai vize fiyatları listenize göre 600 USD karşılığında ek masrafsız bu vizeyi alabiliyor muyum? Uzun süreli çok girişli vize için yalnızca pasaport yeterli olacak mı, yazılım şirketinde çalışıyorum, Kasım'a kadar Dubai'ye birden fazla kez seyahat etmem gerekecek. İlk seyahatimde Dubai aktarmalı olarak Dublin'e geçeceğim, daha sonraki seyahatlerim ise 1-2 günlük olacak, 90 günlük çok girişli vize işimi görür mü
Dubai Vize Ücreti 2020
D. ersin 18/11/18, 12:31 Cevabı Görüntüle
“Dubai vize ücreti” ne kadar. Bubai vize ücreti ofisinize gelip mi odemem gerekli. E vize olduğu için mail ile mi yollayacaksınız. Odemeyi havale ve eft dışında bir odeme şekliniz var mı.

Biz yabancı yatırımcı bir kurumsal şirketiz. Müşterilerimiz dubaideki ofisimize ziyaret için 5-8 gün arasında kalmak şartı ile yolluyoruz. Ancak kendilerinden herhangi bir evrak alamayız. (Şirket, banka hesabı vs) tüm vize masraflarını biz odeyeceğiz. Odemeyi herkesin kendisi mi yapöiması gerekli
Misafirlerimizden bir Lübnan vatandaşı. Lubnan/ beyrut vatandaşı. Lubnanan vatandaşına Dubai vizesi alabilirmiyiz
Cavaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Çalışma Vizesi
Cruise Vize
Öğrenci Vizesi
Oturum İzni