x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 71

Eposta

konya@eagvs.com

Dubai Vize Başvuru, Konya

Değerli ziyaretçimiz,

Euroasia GVS Konya Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Dubai vizesi Konya  başvurularınız için sizlere danışmanlık ve başvuru hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Birleşik Arap Emirlikleri adı altında alınan Dubai vizesi için gerekli bilgilere sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezlerimizi arayarak da detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Konya’dan yapacağınız Dubai vize başvuruları için temsilcilerimizden gerekli evrak bilgisi talep edebilir sonrasında başvuru için nasıl bir planlama yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

30 güne kadar tek girişli, 90 gün tek girişli ve 90 gün çok girişli olmak üzere 3 vize türüne başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır. 30 gün çok girişli vize başvuruları yeni güncellemeler gelene kadar yapılamamaktadır. 
Karaman, Merkez, Beyşehir, Taşkent, Kulu ve Selçuklu gibi Konya ilçelerinden ya da Aksaray, Afyonkarahisar, Isparta, Niğde, Eskişehir gibi çevre illerden ikamet eden yolcularımız vize başvuru işlemleri için Konya çağrı merkezimizi arayabilirler.

Dubai vize başvuru işlemleri için bölge ayrımı bulunmamaktadır. Dolayısıyla başvuru sahipleri bizlere her şehirden çağrı merkezimiz üzerinden ulaşarak kolayca başvuru desteği alabilirler.

Konya’dan Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vizeleri elektronik ortamda alınmaktadır. Seyahat edecek yolcularımız Konya ve çevre şehirlerden bize telefonla ulaşarak gerekli evrakları sadece mail yoluyla tarafımıza ulaştırabilir. 

Tarafımıza ulaşan pasaport ve kimlik fotokopileri ile vize başvurularınızı tamamlayabilmekte ve sonucu geldiğinde sizlere mail yoluyla iletmekteyiz. Dubai vizesi ile tüm Birleşik Arap Emirliklerini ziyaret edebilirsiniz. ( Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Fujairah, Ras Al Khaimah, Ajman, Umm Al-Quwain).Dubai vizesine sahip 18 yaş altı çocuklar mutlaka ebeveynlerinden biri ile seyahat etmek zorundadır. 

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Konya

Dubai vize başvuruları için yolcularımızın şahsen bulunma ve parmak izi verme gibi zorunlulukları yoktur. Mail yolu ile evraklarını renkli olarak taratıp bizlere ulaştırdıktan sonra işlemleri başlatılmış olur. 

Dubai vizesi için tarafımıza gönderilmesi gereken evraklar şunlardır; renkli olarak taratılmış pasaportun resimli sayfası (en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır), taratılmış nüfus cüzdanı, kişi yabancı uyruklu ise Türkiye’den alınan oturum belgesinin taratılmış hali mail ile bize ulaştırılmalıdır. Belgelerin hepsinin renkli ve okunaklı bir şekilde taratılması gereklidir.

Evraklar bize ulaştığında başvuru işlemlerinizi başlatmaktayız. Prosedürler ve süreç hakkında sormak istediğiniz sorular için çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Konya’dan Yapılan Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 2 iş günüdür. Her kişinin dosyası ayrı ayrı incelenir ve bu süreler başvuru yapılan dosyaya göre değişiklik gösterebilir. 

Ek ödeme karşılığında Başvuruların 3 ile 12 saat içinde sonuçlanması talebine bulunabilirsiniz. Seyahatiniz için hızlı sonuç almak istiyorsanız temsilcilerimizle durumunuzu görüşüp hızlı sonuç almanın mümkün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. 
Dubai vize başvurularınıza dair detaylı bilgiye her zaman çağrı merkezlerimiz üzerinden bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi konya@eagvs.com adresinden bize ulaştırınız

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';