x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 61

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Dubai Vize Başvuru, Antalya

Merhaba sayın ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi aracılığıyla sizler için hazırladığımız Dubai vize işlemleri süreci ile bilgiler veren sayfamıza hoş geldiniz. Aklınıza takılan sorular için bizlerle iletişime geçiniz. 

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Antalya

Dubai vizesi, pasaporta basılmayan, online olarak alınan bir vize türüdür. Dubai vizesi başvuruları bireysel olarak değil yetkili aracı kurumlar vasıtasıyla yapılır. Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi olarak yetkili aracı kurumlardan biri olan bizler, Dubai vizesi başvuru sürecinde sizlerin yanınızdayız.

Dubai Vizesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler, Antalya

 • Dubai vizesi başvurusu planlanan gezi tarihinden en az 10 gün önce yapılmalıdır. Böylece başvuru onayı gecikirse seyahatle ilgili sıkıntı yaşanmasının önüne geçilir.
 • Dubai vizesi ile ülkeye giriş yapan tüm kişilerin Dubai Uluslararası Havalimanı’nda göz taramasından geçirilmesi zorunludur.
 • Başvurunuz onaylanırsa Dubai vizeniz size e-posta olarak bir barkod şeklinde gönderilir.
 • Dubai vizesi bulunulan şehir fark etmeden sadece internet üzerinden aracı kuruluşlar vasıtasıyla yapılır.
 • Dubai vizesi başvurunuzun onay alabilmesi için, sahip olduğunuz pasaportun seyahatten döndüğünüz tarihten itibaren 6 ay daha geçerliliğini sürdürüyor olması gereklidir.

Dubai Vizesi Kimler İçin Gereklidir? Antalya 

Dubai vizesi, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahipleri için alınması zorunlu bir vizedir. Dubai vizesi, bazı durumlarda zorunlu kılınmaz. Avrupa Birliği vatandaşları, vize almadan ülkeye giriş yapma hakkına sahiptirler. Bunun yanı sıra Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahipleri de 180 gün içinde 90 günü aşmayan Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) seyahatlerinde vizesi almaktan muaf tutulurlar.
Bahsedeceğimiz bir diğer husus ise yabancı uyruklu kişilerin vize işlemlerinde ne yapmaları gerektiğidir. Yabancı uyruklu bireyler, Türkiye’de oturum iznine sahiplerse ve vize başvurusundan önce Türkiye’de 90 gün boyunca kesintisiz olarak bulunmuşlarsa Dubai vizesi işlemlerinde Türkiye vatandaşlarıyla aynı süreçten geçerler. Bunun dışında Türkiye oturum izinleri olsa dahi Türkiye’den başvuru yapamayacak bazı ülke vatandaşları vardır. Bu ülkeler, Suriye, Filistin, İsrail ve Afganistan’dır. Bu ülkeler dışında kalan tüm Orta Doğu ülkeleri vatandaşları eğer Türkiye oturum izinleri varsa Dubai vizesi başvurularını Türkiye üzerinden yapabilirler. 

Dubai Vizesi Başvuru İşlemleri, Antalya

EAGVS Antalya Şubesi sizlere 

 • Dubai Turistik Vizesi
 • Dubai Ticari Vizesi
 • Dubai Transit Vizesi kategorilerinden yapacağınız başvurularda hizmet verir. Dubai vizesi ülkede geçireceğiniz süreye göre farklılaşır. Bu süreler, 30 gün içinde tek girişli kısa dönem, 30 gün içinde çok girişli kısa dönem, 90 gün içinde tek girişli uzun dönem ve 90 gün içinde çok girişli uzun dönem olarak ayrılır.

Dubai Vizesi Başvuru Adımları 

 • Başvuru kategorinizin belirlenmesi: Başvuru süreci hangi vize kategorisinden başvuracağınızı belirlemekle başlar. Danışmanlarımız eşliğinde hangi kategoriden başvurmanız gerektiği belirlenir. Başvuru kategorisinin doğru belirlenmesi, istenen belgeler açısından önemlidir.
 • Belgelerin Hazırlanması: Dubai vizesi online başvuru yapılan bir vize türü olduğundan gerekli belgeler bilgisayar üzerinden hazırlanır. Bilgisayar ile hazırlayacağınız belgeleri ve taranmış pasaport fotokopisini bizlere ilettikten sonra yetkilimiz sizin için uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlar. Başvurunuzun reddedilmemesi için belgelerin dikkatle incelenmesi ve dosyalanması çok önemlidir. EAGVS Antalya şubesi olarak uzun süredir onaylanan başvuru dosyaları hazırlayan uzmanlarımız bu konuda titizlikle çalışır.
 • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvuru dosyanızın sisteme yüklenerek başvuru inceleme ve onay sürecinin başlatılabilmesi için sizden istenen ücreti ödemeniz gereklidir. Bu ücreti isterseniz ofisimize şahsen gelerek elden, isterseniz de yetkilimiz tarafından belirtilen banka hesabına havale veya EFT yoluyla ödeyebilirsiniz.
 • Başvuru Süreci ve Başvurunun Sonuçlanması: Başvurunuz sisteme yüklendikten sonra konsolosluk yetkilileri tarafından incelemeye alınır. İnceleme süresi genellikle en fazla 3 gün sürer. Başvurunuz karara bağlandıktan sonra vizeniz bir barkod şeklinde hazırlanır ve belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar? Antalya

Dubai vizesi başvuru ücreti ülkede geçireceğiniz süreye, ülkeye yapacağınız giriş çıkış sayısına ve seyahat kategorinize göre değişmektedir. Dubai vizesi başvuru ücretine danışmanlık hizmeti, işlem ücretleri ve konsolosluk tarafından istenen harç dahildir. En güncel fiyatı Euroasia Global Visa Services Antalya şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar? Antalya

Dubai vizesi başvuruları online olarak incelemeye alındığından genellikle kısa süre içinde sonuçlanır. Bu süre 1-3 iş günüdür. Tabii bazı koşullara bağlı olarak bu süre uzayabilir. Süreci uzatabilecek bazı durumlar eksik belge veya yanlış hazırlanmış belgelerin düzeltilmesi, konsolosluktaki başvuru çokluğundan kaynaklı yoğunluklar veya resmi tatiller olabilir. Bu süreyi uzatmamak ve kolaylıkla vizenizi alabilmeniz için EAGVS Antalya şubesi belgelerinizi özenle inceler ve eksik evrakla karşılaşmamanızı sağlar.

Dubai Vizesi Başvurusunda Şahsen Bulunmam Gerekir mi? Antalya

Dubai Konsolosluğu vize başvurularını internet üzerinden alır. Dolayısıyla başvuru sahiplerini mülakata çağırmaz. Bu sebeple Dubai vizesi başvurularınızda şahsen bulunmanız gerekmemektedir. Dubai vize başvurusu süreciniz ve Dubai seyahatiniz boyunca şahsen gerçekleştireceğiniz tek uygulama göz taraması uygulamasıdır. Göz taraması, Dubai’ye giriş yapıldıktan sonra Dubai Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilen zorunlu bir uygulamadır.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (242) 255 01 61 numaralı telefonumuzdan veya antalya@eagvs.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dubai ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Dubai Vizesi Antalya
D. Yıldırım 15/08/19, 17:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Antalya'daki yaşıyorum ve eşimle birlikte bir ay sonra Dubai'ye gitmek istiyorum. Dubai vizesi Antalya ilinden alınıyor mu, buradan başvuru yapabiliyor muyuz? Bu konuda birçok farklı bilgi var ve bu yüzden kafam karıştı. Başvuru işlemleri için Birleşik Arap Emirlikleri'ne mi başvuru yapılıyor yoksa Dubai için ayrıca müracaat yeri var mı? Bu konuda nereden detaylı bilgi alabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';