x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

90 Günlük Dubai Vizesi

M. K. 09/09/19, 12:10
Merhabalar Şirketimizde Satış direktörü olarak çalışan Bassam Bey acilen 90 günlük Dubai vizesi almak istiyoruz. Değerli geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Murat Bey,

Bassam Bey’in vize başvurusunu Euroasia GVS ile en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurunuzu hızla gerçekleştirebilmemiz için başvuru sahibinin en az 6 ay geçerli Türkiye çalışma iznine ve pasaportunun kimlik bilgilerini içeren yüzünün renkli taranmış görüntüsüne ihtiyacımız olacak. Bir de başvuru sahibinin milliyeti neresi? Dubai Göçmenlik Ofisi Suriye, Irak, Bangladeş, Libya ve Afganistan vatandaşlarından Dubai vize ücretine ek olarak 274 USD ek teminat bedeli talep etmekte ve söz konusu ülke vatandaşlarının vize başvuruları başvuru koşullarını sağlasa dahi kimi zaman reddedilebilmektedir. 


90 günlük Dubai vizesi başvurularını ortalama 3 iş günü içerisinde almaktayız. Dubai vize başvurularınıza dair detaylı bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı ücretsiz danışmanlık hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';