x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Randevu Nasıl Alınır

V. Baran 19/09/19, 13:59
selam Suriye vatandaşı Türkiye'de iş ve ikameti mevcut Dubai'ye seyahet etmek istiyor ne tür belgeler lazım? Dubai vize randevu nasıl alınıyor
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Dubai vize randevu sistemiyle çalışmamaktadır. Dubai (BAE) Göçmenlik Ofisi Türkiye vatandaşlarına e-vize kolaylığı sağlamaktadır. Vize başvurunuzu Dubai e-vize formu sayfasından gerekli belgeleri sisteme yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz.Suriye vatandaşları için Dubai vize başvurularından vize ücretine ek olarak Göçmenlik Ofisi tarafından 274 USD talep edilmektedir. Söz konusu koşulları sağlayan Suriye vatandaşları kısa süreli Dubai vize başvurularını vize servisimiz ile gerçekleştirebilirler. İletişim bilgilerimiz için aşağıdaki linke tıklayınız.

Saygılarımızla,

Evrim

N. Korkmaz 07/10/19, 16:55

Merhabalar yapacağım Dubai seyahati için size bir soru sormak istiyorum araştırdım ama pek bir bilgi edinemedim. Yaklaşık 3 hafta sonra Dubai’ ye gideceğim biletim konaklayacağım otel bile hazır sadece vize alma işlemim kaldı Dubai vizesi randevu istiyor mu? Birkaç sitede istiyor diye okudum emin olamadım cevaplar mısınız ?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/10/19, 16:58

Merhaba; Dubai vize randevu alma işlemi herhangi bir seçenekten yapacağınız vize başvuru müracaatı için gerekli olan bir işlem değildir. Sizi bir konuda uyarmak isterim. Dubai vizesi için randevu teklif eden acente ve web sitelerine karşı temkinli olmanızı tavsiye ederim. Dubai için yapacağınız bütün vize başvuru süreçleri randevu gerektirmeden girilebilen online sistem üzerinden tamamlanmaktadır. Yalnız Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye’de Oturum belgesi bulunan diğer ülke vatandaşlarının Dubai için gerçekleştirecekleri seyahat için mutlaka vize başvurusunda bulunmaları gereklidir.Bir diğer Dubai vize randevu sistemi üzerinden bahsedeceğimiz konu Dubai e-vize randevudur. Dubai e-vize randevu alınmadan yapılan bir vize işlemidir. Dubai vize başvurunuzu hafta içi, hafta sonu fark etmeksizin sizin şahsına doğrudan BAE Göçmenlik Ofisi birimlerine yapmaktayız. Dubai vizesine online olarak başvuru yapılır. Dubai e-vize randevu işlemi olmadığı için yapılan işlemlerde zaman açısından oldukça avantaj sağlayan bir seçenektir.

Saygılarımızla,

Evrim

H. Sönmez 07/10/19, 17:10

İyi akşamlar benim için çok acil olan bi durum söz konusu Dubai’ ye 3 gün içerisinde vize başvuru yapmam gerekiyor ve bu hafta içinde de orada olmam gerek. Dubai vize kaç günde çıkar? En kısa sürede almam gerekiyor ama cevaplarken lütfen bu hususa dikkat edin benim için çok önemli.

S. Yıldırım 23/10/19, 14:07

Dubai’ye üniversite arkadaşımın daveti üzerine gitmeye karar verdim. Başvuru aşamasında Dubai vize randevu istiyor mu? Arkadaşımın davet belgesi göndermesine gerek var mı? Başvurudan önce randevu yapmalı mıyım bu konu ile ilgili net bilgiye ulaşamadım açıklarsanız sevinirim.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 23/10/19, 14:08

Merhaba; Dubai vize randevu sistemi hiçbir prosedürde bulunmamaktadır. Dubai içi tüm vize başvuruları online üzerinden randevusuz gerçekleştirilen bir işlemdir. Dubai’ye seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve oturumu Türkiye’de olan yabancı uyruklu vatandaşların Dubai vize başvurusunda bulunması zorunludur. Bordo (umuma mahsus) pasaport sahipleri konaklayacakları süreye ve giriş amaçlarına göre kısa süreli tek girişli, kısa süreli çok girişli, uzun süreli tek girişli, uzun süreli çok girişli vizelerinden birine başvuru yapmalıdır.

Yeşil (hususi) pasaport, gri (hizmet) pasaport, siyah/kırmızı (diplomatik) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ise 6 ay içerisinde en fazla 90 gün vize almadan ülkede seyahat etme ve konaklama hakkına sahiptir. Dubai vize randevu Ankara ilinden başvuru gerçekleştirilirken de ihtiyaç duyulmayan bir işlemdir. Dubai vize randevu işleminin olmamasının sebebi başvuruların online olarak yapılmasıdır. Dubai seyahati planlayan ve Ankara ilinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye için oturum izni olan yabancı uyruklu vatandaşların da seyahatlerine en az 7 gün kala başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gereklidir.

Dubai vize başvurusu geç yapıldığı zaman vize alma sürecinde olumsuz durumla karşılaşılır ve planladığınız seyahatiniz reddedilebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için hem zamanında başvuru yapmalı hemde evraklarınızın eksiksiz ve hatasız olarak hazırlayarak kontrol ettikten sonra teslim etmenizi öneririz. Ankara'da yaşıyorsanız Dubai vize hakkında ayrıntılı bilgiler edinmek isterseniz web sayfamız olan Euroasia Global Visa Services sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ya da iletişim bilgilerini kullanarak danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';