x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Express Vize

U. Öztürk 18/09/19, 13:37
GITEX fuarına katılmak için en fazla 1 hafta süreli Dubai Express vize istiyorum. Dubai Express vize 2 günde çıkar mı? Şu anda çalışıyorum fakat sigortam yatmıyor. Vize için destekleyici evraklar getirsem mesela gidiş - dönüş biletini ve fuar biletini göstersem vize alma şansım ne olur? Cep telefonum şu an arızalı lütfen sadece mail ile iletişime geçiniz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Uğur Bey, 
Dubai Express vize maksimum 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Dubai express/vip vize başvurunuzda pasaportunuzun ön yüzünü ve nüfus cüzdanınızın arkalı önlü yüzünü taratarak ask@eagvs.com mail adresimize iletmeniz yeterli olacaktır. Dubai Göçmenlik Ofisi Türkiye vatandaşlarına e-vize kolaylığı sağlamaktadır. Bu ayrıcalıkla Türkiye vatandaşları pasaport ve nüfus cüzdanı ile başvuru yapabilmektedir. İş evraklarınızı sunmanıza gerek yoktur. Gidiş ve dönüş biletinizi veya fuar katılım belgenizi sunmanıza gerek yoktur. 

Turistik veya fuar gibi ticari/iş geliştirme amaçlı Dubai seyahatlerinde minimum 1 ay süreli vize alınabilmektedir. Dubai için 1 hafta süreli vize yoktur. Evraklarınızı mail atarsanız vizenizi (Dubai Göçmenlik Ofisi güvenlik kontrolüne takılmadığı sürece) 1 günde alırız.

Dubai express vize hakkında ayrıntılı bilgi için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. 
Saygılarımızla, 
Evrim

Cevap Ver