x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Bulgar Vatandaşlarına Dubai Vizesi

B. Mercan 16/08/19, 13:43
Merhaba ben T.C. vatandaşıyım, Bulgar pasaportuna sahip iş ortağımla birlikte ticari bağlamda Dubai’e 3 günlük bir seyahat planlamaktayız. İlk sorum Bulgar arkadaşıma da Türkiye’den Dubai vizesi alabiliyor muyuz pasaportuyla? Eylül’ün ilk haftası seyahat etmeyi düşünüyoruz. İkinci sorum, sitenizde Dubai vizesinin 24-36 saat gibi çok kısa sürelerde sonuçlandığı yazıyor. Şimdiden başvurursak vizemiz seyahat tarihinde mi başlar yoksa gitmeden iki gün önce mi başvuru yapmamız gerekir? 96 saatlik vize yalnızca transit uçuşlar için mi geçerli onu anlamadım. 96 saatlik vize ile Dubai şehir merkezinde 3 gün geçirmemiz mümkün müdür? Cevabınızı bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Merhaba, öncelikle Bulgar vatandaşları için Dubai vizesi kapı vizesi olarak ülke girişlerinde alabilmektedirler. Dubai (BAE), Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ise elektronik vize uygulamaktadır. Elektronik vize pasaporta işlenen bir vize değildir. E-vize belgesi, e-mail adresinize iletilecektir. Euroasia GVS ayrıcalığıyla 96 saatlik vizenizi iki gün içerisinde alabilirsiniz.

Dubai’de tam 3 gün kalacaksanız 96 saatlik vize sizin için yeterli olacaktır. 96 saatlik vize yalnızca transit Eğer Dubai’ye vardığınızda vize süresini uzatmak isterseniz, Dubai vize uzatma işlemini de yapmaktayız. Dubai vize uzatma işlemini yapma yetkisi olan az sayıda seyahat acentesinden biriyiz. Ek hizmet bedeli ile vize uzatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdiden başvurunuzu gerçekleştirebilir Eylül’ün ilk haftası Dubai’ye seyahat edebilirsiniz. Vizenizin çıktığı günden itibaren 60 gün içerisinde Dubai’ye giriş hakkınız bulunur. 60 gün içerisinde Dubai’ye giriş yaparak 96 saat Dubai’de kalabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

bulgar vatandaşları için dubai vizesi

 

S. Gürsel 02/09/19, 15:16

Merhaba, eşim Bulgar vatandaşı 4 ay oldu evleneli. Ekim'de 3 gün Dubai'ye seyahat etmek istiyoruz, ne gerekiyor, kısa süreli seyahat vizesi bedeli nedir, eşime kapı vizesi alırken evrak isteyecekler mi

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 02/09/19, 15:22

Merhabalar,

Bulgaristan vatandaşları için Dubai vizesi ülke girişlerinde alınabilmektedir. Ülkede maksimum 96 saat kalış yapacaksanız 96 saatlik vize en uygun fiyatlı vizedir. Dubai üzeri transit geçişlerde kullanılan vize türü, Dubai'de maksimum 3 gece konaklayacak yolcular tarafından da uygun fiyatı nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Dubai 96 saatlik vize ücret bedeli 79 USD'dir. 3 günden fazla kalışlar için en uygun fiyatlı vize 30 günlük tek girişli Dubai vizedir, fiyatı 105 USD'dir.

Dubai vizeleri hakkında daha fazla bilgi ve vakit kaybetmeden başvuru sürecenizi başlatmak için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';