x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Kaç Günde Çıkar

F. M. 03/09/19, 12:47
Merhaba ben İran vatandaşıyım, 5 senedir İstanbul’da ikamet ediyorum. Doktora yapıyorum. Aynı zamanda bir otomotiv şirketinde web developer olarak çalışıyorum. Türkiye’de resmi çalışma iznim var. Önümüzdeki ay Dubai’de yapılacak bir konferansa katılarak bildiri sunmak istiyorum. Dubai vizesi kaç günde çıkar, gerekli belgeler nelerdir, maliyeti hakkında bilgi verir misiniz. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Farhad Bey,

Türkiye’de çalışma izni olan İran vatandaşları için başvuru yapmaktayız. Pasaportunuzun kişisel bilgilerinizi içeren fotoğraflı ön sayfasıyla birlikte, çalışma izninizi, ikamet izninizi, ikamet izninizi ve vesikalık fotoğrafınızı renkli taratarak ask@eagvs.com mail adresimize iletebilirsiniz. Seyahatinizden 7-10 gün önce belgelerinizi göndermeniz yeterli olacaktır. T.C. vatandaşları için başvuru değerlendirme süresi 1-3 iş günüdür. Yabancı pasaport sahipleri için bu süre birkaç gün daha uzayabilmekle birlikte 1 haftayı geçmemektedir. 

Türkiye’de çalışma izni olan İran vatandaşları için standart prosedürden işlem yapılmaktadır. Bununla birlikte Suriye, Irak, Libya, Bangladeş vatandaşlarından vize ücretine ek olarak Dubai Göçmenlik Ofisi tarafından 274 USD talep edilmektedir. Dubai vize fiyatları listesine ilgili sayfayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Evrim 

dubai vize kaç günde çıkar

dubai vizesi kaç günde çıkar

A. Ayaz 17/09/19, 10:37

Dubai'ye ticari bağlamda bir kaç kişi ile bir haftalık turistik seyahat planlıyoruz.Bunu da 2019 Ekim'in birinci haftasında düşünüyoruz. Bununla ilgili hızlı bir şekilde vize nasıl alabiliriz. Dubai vize kaç günde çıkar? 2019 yılı fiyatı nedir? Cevabınızı bekliyorum.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 17/09/19, 10:42

Merhaba Sn. Ayaz,

Ticari seyahatiniz için en uygun fiyatlı standart vize olan 30 günlük tek girişli Dubai vizenizi alabilirsiniz. 30 günlük tek girişli Dubai vizenizi Dubai Göçmenlik ofisine akredite Dnata Group firmasıyla iş ortaklığı yaptığımız için ek hizmet bedeli ödemeden mümkün olan en kısa sürede 48 saat içerisinde alabilirsiniz. En uygun fiyatlı tek girişli 30 gün gün geçerliliği olan vizenin ücreti 105 USD'dir. Vize ücreti güncel döviz kurundan TL karşılığı olarak tahsil edilir. 

Pasaportunuzun fotoğraflı yüzünü ve nüfus cüzdanınızın arka ve ön yüzünü renkli scan ederek Dubai online vize formu'na ekleyiniz. 

Saygılarımızla, 

Evrim

E. Çetin 30/09/19, 13:38

Merhaba Dubai’ye seyahat etmek istiyorum fakat yoğun bir iş programım var vize başvuru mu konsolosluğa gitmeden kısa bir sürede kolayca alabilir miyim? Dubai vize kaç günde çıkar, 3 günde çıkmış olur mu? Eğer alabiliyorsam hangi işlemleri gerçekleştirmek gerekir, bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 30/09/19, 13:40

Merhaba; Dubai standart vize başvuruları ortalama 2-3 iş günü içerisinde neticelenmektedir. Vip başvurularının sonuçlanma süresi maksimum 1 iş günüdür. Vize başvurunuzu dilerseniz online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dubai e vize pasaport ve nüfüs cüzdanı görüntüsü ile iki gün içerisinde kolaylıkla alınan bir vizedir. Gerçekleştireceğiniz başvuru online portal üzerinden yapıldığı için başvuru yapan kişinin bizzat başvuru merkezine gitmesine gerek duyulmaz. E- vizeler pasaporta işlenmemekte. Başvuru yapan kişinin e-mail adresine barkodlu olarak iletilen vizenin çıktısı alınır ve seyahat süresince barkodlu vize kağıdını pasaportu ile birlikte yanında bulundurması zorunludur. Dubai online vize başvuru sürecini gerçekleştirmeden önce Dubai’ye yapacağı seyahat amacının net bir şekilde belirlenmesi başvurunun da en uygun kategoriden yapılması gerekmektedir. Havaalanı üzerinden transit aktarma yapacak olan yolcuların 48 saatlik veya 96 saatlik vize seçeneklerinden turistik veya ticari amaç ile Dubai’ye seyahat edeceklerin 30 günlük veya 90 günlük vize kategorilerinden başvuru yapması gerekmektedir bu önem taşıyan bir bölümdür.

Dubai online vize başvurusunda herhangi bir yanlış evrak ve bilgi beyanı ile karşılaşıldığı süre zarfında direkt olarak başvurunuz reddedilmek de ve cezai bir yaptırım uygulanması söz konusudur. Vize süresi aşıldığı takdirde başvuru yapan kişinin ve vizenin çıkardığı seyahat acentesine para cezası verilir. Bu sebeplerden dolayı Dubai e- vize başvuru bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz vize süreniz sona ermeden mutlaka Birleşik Arap Emirlikleri topraklarından ayrılmış olmanız gerekmektedir bu oldukça önemli bir husustur. Sevgili Dubai yolcularımız online vize başvurunuz için doldurmanız gereken form için Dubai vizesi online vize başvuru formu linkine tıklayarak başvuru formuna erişim sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

H. Bereket 07/10/19, 17:16

İyi akşamlar benim için çok acil olan bi durum söz konusu Dubai’ ye 3 gün içerisinde vize başvuru yapmam gerekiyor ve bu hafta içinde de orada olmam gerek. Dubai vizesi kaç günde çıkar? En kısa sürede almam gerekiyor ama cevaplarken lütfen bu hususa dikkat edin benim için çok önemli.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/10/19, 17:17

Merhaba;

Öncelikle bizlere yönlendirilen sorular arasında oldukça rastladığımız sorulardan birisi Dubai vize kaç günde çıkar olmaktadır. Bunun için sizlere ayrıntılı ve gerekli bilgileri kısa açıklayarak belirtmek isterim. Dubai vize başvurusunda bulunan bireylerin başvurularını gerçekleştirmeleri için tamamlaması gereken evraklar bulunmaktadır. Bu istenilen evrakları eksiksiz olarak tamamladıklarından emin olmaları gerekmektedir. Herhangi bir hata ve aksaklık ile karşı karşıya gelmediği sürece vize başvuruları 24-36 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Ekspres Dubai vize başvuruları maksimum 24 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Tamamlamış olduğunuz belgeler arasında olumsuz bir durumla karşılaşıldığında veya yabancı uyruklu vatandaşlar için bu belirttiğimiz süre zarfı biraz esnek olabilir. Başvurmuş olduğunuz Dubai vizeniz herhangi bir durumda aksiliğe uğramadan istediğiniz gibi olumlu sonuçlandığı zaman sahip olduğunuz pasaportunuza basılmaz. Birleşik Arap Emirlikleri’nin verdiği barkod numarasıyla birlikte Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi’nin antetli kağıdına basılmaktadır.

Dubai Vize Servisi İstanbul,

Evrim

F. Kaplan 22/10/19, 11:01

Merhaba. İyi çalışmalar dilerim. Ben Dubai’ye gitmek istiyorum balayı için düğünüm de 1 ay sonra düğünden sonra 5 gün izin kullanacağım. Dubai vizesi için başvuruyu ne zaman yapsam bu tarihe denk gelir bir de Dubai vizesi kaç günde çıkar? Dubai vize ücreti nedir

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 22/10/19, 11:02

Merhaba; Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait 7 eyaletten birisidir. Yeşil pasaport sahibi yolcularımız Dubai’ye 3 aya kadar vizesiz seyahat etme hakkına sahiptirler. Fakat Bordo pasaport sahipleri BAE/Dubai topraklarına giriş yapmaları için Türkiye'den vize başvurusunda bulunması gerekir. Dubai vize kaç günde çıkar sorunuzun yanıtı olarak ortalama 2-3 Dubai iş günüdür diyebiliriz.. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri BAE resmi tatil günleri olduğu için hizmet verilememektedir. Ancak vip başvurularda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri başvurular işleme alınabilmektedir.

Dubai vize çıkış süreniz Dubai’ye gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için uygun olan vize türüne ve vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra vize çıkış süresi Dubai seyahatiniz için vize başvurusunda tamamlamanız gereken belgelere göre de değişiklik göstermektedir. Bu belgeler; pasaport (kişisel bilgilerin bulunduğu kısımda fotoğraf bulunan yerin renkli olarak taratılarak eklenmesi gerekir), nüfus cüzdanı (arkalı önlü renkli taratılmalı), dekont ve son olarak Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların sahip olduğu oturum izni. Bunlara bağlı kalarak vize süreniz herhangi eksik belge ya da seyahtinize göre seçmiş olduğunuz vize türü ya da süreci hakkında olumsuz bir durum meydana gelmediği sürece 24-72 saat içerisinde neticelenmiş olur. Eğer teslim etmiş olduğunuz belgeler arasında eksik evrak ve belgelere rastlanırsa ya da yapacağınız vize başvurunuz yapacak olduğunuz seyahate uygun değilse Dubai vize başvurunuz reddedilmektedir. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişmek isterseniz Euroasia global Visa Services web sayfamızı ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerini kullanarak danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Acentemiz aracılığı ile yapacak olduğunuz işlemleriniz güvenli bir şekilde ilerlemektedir.

30 günlük tek girişli Dubai vize ücreti güncel fiyatı 115 USD'dir. 

Saygılarımızla,

Evrim

H. Erdem 28/10/19, 13:25

Merhaba, Arkadaşımın düğünü için Dubaiye gitmem gerekiyor daha önceden alınmış bir vizem yok Dubai'de çok uzun süre kalmayacağım ancak düğün bir dahaki ay içerisinde ve vizemin hemen çıkması gerekiyor şimdi başvuru yapsam vizemin çıkması ne kadar sürer acaba?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/10/19, 13:26

Merhaba, Dubai vize başvurusu oldukça zahmetsiz olan online başvuru ile gerçekleştirilmektedir. Dubai'ye gitmek için vize randevusu almanız gerekmemektedir. Vize başvurunuz da pasaportunuz önemlidir. Daha önce vize almış veya almamış olmanız Dubai vize başvurunuzu ve vize almanızı etkilememektedir, Dubai'ye girebilmeniz için vize almanız pasaportunuza bağlı olarak gerçeklidir. Vize başvurunuzda ülkeye gidiş nedeniniz gerekli olan prosedürlerde değişime neden olmaz. Vize başvurunuzu online ortamdan form doldurarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Formunuzu seyahat nedeninize uygun bir biçimde kimliğiniz, pasaportunuz ve banka dekontunuz taranmış olarak doldurduktan sonra mail ile bizlere ulaştırırsınız.

Dubai online vize formu

Vize servisimiz Dubai online vize başvurunuzu sizler için gerçekleştirir. Vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren çıkış süresini etkileyecek durum ülkede ne kadar kalacağınız olacaktır. Dubai vize kaç günde çıkar sorusu en çok karşılaştığımız sorulardan biridir. Genel olarak kısa süreli tek girişli vizelerin çıkış süresi ortalama 48 saattir, Cuma, Cumartesi ve Pazar başvurular işleme alınmaz, BAE'nin resmi tatil günleridir. Ancak Dubai Konsolosluğunun yoğunluk durumları, tatil günleri ya da başvurunuzda oluşabilecek olağanüstü aksi durumlar vize çıkış sürenizde değişime neden olabilir vizeniz belirtilen tarihin ilerisinde bir günde çıkabilir bu nedenle Dubai vize başvurunuzu planladığınız tarihten en az bir hafta önce gerçekleştirmeniz sizler için daha uygun ve garantili olacaktır. Emirates güvencesi ile Dubai'ye gidebilmek için Türkiye'deki yetkili acentelerden olan vize merkezimize telefon numaralarımızdan ve web adresimiz üzerinden ulaşabilir Dubai vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver