x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Servisi

M. Emirgan 20/09/19, 15:13
Kızım ve eşimle birlikte Dubai gezisi planımız var. ne yapmalı vize nasıl uygulanır. Dubai vize servisi sağlayıcısı olarak hizmet bedelinizi ne kadar. Hızlı geri dönüşünüzü bekliyorum
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Dubai vize servisi sağlayıcısı olarak hizmet bedelimiz 20 USD’dir. Tahsillattan geriye kalan ücret Birleşik Arap Emirlikleri Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü  Dubai menşeli yetkili başvuru merkezinin talep ettiği ücrettir. Dubai seyahatinizden 1 hafta önce pasaportunuzun fotoğraflı ön yüzü ve nüfus cüzdanınızın arkalı önlü yüzünü renkli taratarak Dubai online vize formuna eklemenizle birlikte işlemlerinize başlayacağız. Dubai vize servisi başvuru ve bilgi hattı: +90 (212) 963 39 80
Saygılarımızla,
Evrim

dubai vize servisi

Ö. Özen 01/10/19, 15:02

İyi günler, Eşim ve ben balayı tatilimiz için Dubai'ye gitmek istiyoruz. Sayfanızı internet aracılığı ile bulduk ancak acenteniz ile birlikte vize almak istiyoruz. Bizlere Dubai vize servisi ile ilgili bilgi verebilir misiniz.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 01/10/19, 15:03

Hoşgeldiniz, EAGVS Dubai vize servisi olarak sizlerin kaliteli bir hizmet alabilmesi için sürekli çalışan bir acenteyiz. Acentemiz vize başvuru süreciniz boyunda sizlerin yanında olur ve vizenizde gerekli her aşamada sizlere eşlik eder. Dubai vize, BAE İkamet Genel Müdürlüğü e-vize başvuru portalından gerçekleştirilen bir vize başvurusudur.

Dubai Online Vize başvurunuzda sizlerden istenilen her şeyi acente olarak sizlere iletiriz ve hazırlığınız boyunca sizlere yardımcı oluruz. Sizlerin mutluluğu bizim için en önemli detaydır başvuru süreçlerinizde, vize alımlarınızda sizleri rahat ettirmek ve süreci kolaya indirgemek bizim amacımız. Dubai seyahatiniz için acentemiz ile birlikte vize başvurunuzu gerçekleştirmeniz vize başvurunuz boyunca herhangi bir sıkıntı çıkmaması için sizlerin yanında olmamız demektir.

Acentemiz yıllardır vize uzmanlığı yapan ve uzman danışmanlara sahip olan bir firmadır. Vizenizi kolayca alabilmeniz ve seyahatinize en rahat şekilde çıkabilmeniz için en iyi şekilde çalışmaya büyük özen gösterir. Euroasia Global Visa Services acentemize ulaşarak Dubai vize başvurunuzu bizimle birlikte gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilir uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için internet sitemizde bulunan numaralardan bizi arayabilirsiniz veya Web adreslerimiz içerisinden bizlere mail atabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

dubai vize ücreti

Cevap Ver