x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Acentaları

S. Kavuk 30/09/19, 14:04
Arkadaşlarımla beraber bir yurt dışı gezisi planladık gezi için Dubai’ye gitmeye karar verdik fakat hepimiz aynı iş saatleri içerisinde çalıştığımız ve kimse ilgilenmediği için vize almamıza yardımcı olacak bir Dubai vize acentaları arıyoruz. Acentanın güvenilir olması oldukça önemli ve bir arkadaşımi önerdi sizi. Dubai vize işlemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

Öncelikle sizlere acentemiz hakkında biraz bilgi vermek daha sonra Dubai vizesini almanıza nasıl yardımcı olacağımız konusunda bilgilendirmek isterim. Euroasia Global Visa Services, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman ekip çalışanlarımız ile tüm dünya ülkelerinin vize prosedürleri ile ilgili hizmet sunan bir vize danışmanlık firmasıdır.  Vize sektöründeki olabilecek her ayrıntı, sekiz yıllık tecrübe ile desteklendikten sonra Dubai vize acentaları içerisinde Euroasia Global Visa Services, 2016 yılında tescilli bir marka olarak büyük bir titizlikle kurulmuştur. Şirketimiz Türk ticari kanununa göre kurulmuştur ve tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerini yapmakla yetkilidir.

Euroasia GVS, güven ve memnuniyet odaklı bir yapıya sahiptir ve dünya ülkelerinin vize prosedürlerini hızlı ve pozitif şekilde sonuçlandıracak bilgi ve donanıma sahiptir. Aslına bakıldığında vize başvurunuzu yapmanız gereken yetkili kurum seyahat edilecek ülke büyükelçiliklerin konsolosluk bölümleridir. Diğer yetkili Dubai vize acentaları, başvurularınızı konsolosluklara teslim etmekle yükümlüdür.Başvuran olarak dikkat edilmesi gerek bir diğer konu ise ikamet yerinize göre başvuru merkezini belirlemek olacaktır. Yapacağınız seyahatiniz için aksaklık olduğunda veya başvuracağınız vize hakkında bilgi edinmek isterseniz müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi de sizlere Dubai vizesi hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunmak isterim. Dubai vizesi online olarak alınan ve pasaporta basılmayan bir vize türüdür. Başvurular bireysel olarak yapılamamaktadır. BAE tarafından yetkilendirilen aracı kurumlar sayesinde Dubai Vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvurularınızı Euroasia Global Visa Services olarak aynı gün içerisinden gerçekleştirmekteyiz. Dubai vizesi için gerekli olan taranmış pasaport fotokopisini danışmanlarımıza mail yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır. Evrak ve belgeleriniz tarafımıza ulaştığı andan itibaren başvurunuzu tamamlamaktayız.  

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver