x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Almak Zor Mu

İ. Coşkun 02/10/19, 14:32
İyi akşamlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım bir grup arkadaşım ile beraber Dubai’ye gezi düzenledik yabancı uyruklu arkadaşlarda var aramızda onlar vizelerini çoktan aldılar Dubai vizesinin Türk vatandaşları için şartları nelerdir ne kadar sürede çıkar alan arkadaşlarımla aynı tarihe denk getirmek istiyorum Dubai vize almak zor mu ?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi


Merhaba;

Dubai vize almak zor değil. Dubai Yabancılar ve İkamet Genel Müdürlüğü dünya ülkeleri içinde en hızlı ve az evrakla vize veren kurumlardan biridir. Bununla birlikte güvenlik önlemleri amacıyla vize süresini geçiren kişiye ve ona vize veren seyahat acentesini para cezası uygulanır. 

Dubai, Yeşil ve Diplomatik pasaportlar haricinde Türk vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır fakat vize alması diğer ülkelere oranla daha kolaydır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Bordo(Umuma Mahsus) pasaportuna sahip kişiler de Dubai’ye gitmek için vize almak zorundadır fakat Yeşil Pasaport sahipleri üç aya kadar vizesiz seyahat edebilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye  Cumhuriyeti Vatandaşları başta olmakla beraber bir çok ülke vatandaşına Dubai e-vize kolaylığı sağlamaktadır. Başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır

Dubai vizesi nasıl alınır? Dubai e-vize başvuru işlemleri başvuru yapılan firmaya bağlı olarak 2-7 iş gününde alınabilir. Euroasia GVS olarak Dubai vizelerini Dubai menşeli yetkili vize servis sağlayıcısı ile iş ortaklığı içerisinde olduğumuz için en hızlı şekilde (2 gün içerisinde) almaktayız.Eğer başvurunuzu konsolosluk binasından yapmak istiyorsanız bazı evraklar hazırlamanız gerekmektedir. Pasaport, nüfus cüzdanı (arkalı önlü olarak renkli taranmış) dekontunuzu eksiksiz olarak hazırlamanız başvurunuz için yeterli olacaktır. Başvuruyu sorunsuz bir şekilde tamamlayan kişilerin vize başvurularını olağandışı bir durum söz konusu olmadığı sürece 24-48 saat içerisinde neticeye kavuşmuş olacaktır. Dubai’ye turistik veya ticari nedenlerle seyahatler için 30 günlük tek veya çok girişli, 90 günlük tek veya çok girişli vize alabilme seçeneği sunulmuştur.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';