x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Ekspres Dubai Vizesi

S. Ceren 04/09/19, 11:16
Selamlar, ben Dubai vizesi almak istiyorum, uçak biletimi önümüzdeki haftaya aldım. Dubai vizesi için gerekli evrak listesi nedir?(turistik amaçlı) , Ekspres Dubai Vizesi diye bir yöntem okudum doğruluğu nedir, standart vizeden farkı nedir, eğer öyleyse ona başvurmak isterim. İyi çalışmalar dilerim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Selda Hanım,

Dubai Ekspres Vizenin farkı 24 saat içerisinde kesin olarak çıkmasıdır. Dubai ekspres vizeyi uçuş seferi 2-3 gün sonra olan yolcularımız tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sizin uçuşunuza bir hafta varsa standart vize başvuru da yapabilirsiniz. Temelde 8 tip Dubai vize çeşidi vardır. Turistik amaçlı seyahatlerde transit vizeden sonra en uygun fiyatlı vize olması sebebiyle 30 günlük tek girişli Dubai vizesi tercih edilmektedir. Vize türleri ve Dubai vize fiyatları listesine ilgili sayfamızı ziyaret ederek erişebilirsiniz. Ekspres dubai vize hizmet ücreti seçeceğiniz vize ücretine ek olarak 40 USD'dir.

Vize başvuruları hakkında ücretsiz bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver