x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Acil Dubai Vizesi

E. U. 16/08/19, 12:32
Merhabalar acil Dubai vize başvurusunda bulunmak istiyorum iki gün sonra uçuyorum, iş yerinden Dubai’ye gidecek iş arkadaşım rahatsızlandı bu nedenle ben gideceğim. araya hafta sonu gireceği için bugün içinde başvurumu gerçekleştirmenizi istiyorum. Daha evvel de siz yardımcı olmuştunuz Dubai tek giriş için yine aynı şekilde tek girişli 30 günlük vize talebim olacak. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Evren Bey, 

Başvurunuzun 24 saatten kısa bir sürede sonuçlanmasını isterseniz Acil Dubai Vize başvuru hizmetimizden en hızlı şekilde faydalanabilirsiniz. Dubai VIP başvurularının büyük çoğunluğu 10 saat içerisinde neticelenmekle birlikte tüm başvurular en geç 24 saat içerisinde, öncelikli olarak sonuçlandırılmaktadır.  

Euroasia GVS olarak Cuma günleri de Dubai vize başvurusu yapabilmekteyiz. Cuma günleri yapılan başvurular Göçmenlik Ofisi’ne bağlı olarak en geç 24 saat içerisinde neticelenmekle birlikte hafta sonu yapılan ekspres vize başvuruları pazartesi günü onaylanabilmektedir. BAE Göçmenlik Ofisi’ne bağlı olarak bazı durumlarda hafta sonu yapılan başvurular hafta sonu da onaylanabilmektedir. Ancak bu konuda kesin bilgi verememekteyiz. Sizin başvurunuzu herhangi bir sorun yaşamamanız adına bugün mesai saatleri içerisinde yapmanızı öneririz.

Ödeme dekontu, pasaportunuzun fotoğraflı kısmını ve nüfus cüzdanınızı renkli taratarak ask@eagvs.com adresimize iletirseniz Acil Dubai Vizesi başvurunuzu 24 saat içerisinde sonuçlandıracağız.

Acil Dubai Vizesi Ücreti

30 Günlük Tek Girişli Vize Ücreti 105 USD’dir. 24 saatte sonuçlanan ekspres vize hizmet bedeli 40 USD’dir. Her şey dahil toplamda 145 USD, acil Dubai vize için masrafınız bulunmaktadır. Vize başvurularını Emirates Gorup iştirakı Dnata Group güvencesiyle aracısız olarak en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Alacağınız vize yalnızca Emirates Havayolları için geçerli değildir, Dubai’ye uçan tüm hava yolları için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Dubai'ye sık sık gidip geliyorsanız 90 günlük çok girişli vize sizin için daha uygun olabilir. Dubai vize tipleri başlığı altından Dubai vize tiplerinin geçerlilik süreleri ve giriş-çıkış haklarına dair ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. 

Dubai vize başvurunuza dair soru ve görüşlerinizi bizlere +90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan da iletebilirsiniz. Şimdiden iyi yolculuklar dileriz, 

Saygılarımızla,
Evrim N. 

dubai acil vize

 

H. Aslan 04/09/19, 10:05

Dubai aktarmalı Taylan'a uçacağım ancak Dubai'den aktarma yapacağım uçak saati değiştiği transit vize almam gerekiyormuş. 48 saatlik vize işimi görecek üç gün sonra uçuyorum acil dubai vizesi lazım, sitenizdeki Dubai online formu doldurup gönderdim, vize ücretini nereye göndereceğim bilgi verir misiniz

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 04/09/19, 10:24

Merhaba Hüseyin Bey, Dubai hesap numarası bilgileri aşağıdaki gibidir: Banka adı : Yapı Kredi Bankası Döviz cinsi : TL IBAN:TR 39 0006 7010 0000 0046 4121 50 Ödeme kısmına lütfen ad ve soyadınızı yazınız. Dubai 48 saatlik vize ücreti 50 USD TL karşılığıdır. Başvurunuzun aciliyetini belirterek en geç 2 gün içerisinde vizenizi alacağız. Dilerseniz +90 (212) 963 39 80 numaralı ücretsiz hattımızdan güncel kurdan net TL fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Z. Yayla 09/09/19, 10:01

Merhaba, pasaportumun elime ulaşmasını bekliyorum. Perşembe veya Cuma günü adresinizde olur dediler. Cuma günü başvuru yapsam Pazara en geç pazartesiye kadar vizem çıkar mı Pazartesi akşam uçağım var. Acil dönüşünüzü bekliyorum. Pazartesiye kadar kesin çıkacaksa acil Dubai vizesi almak istiyorum

Cevap Ver