x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Acil Vize Hattı +90 (212) 963 39 80

A. Gürbüz 26/09/19, 12:49
Merhaba, Katar vatandaşıyım. 10 aydır Türkiye’de yaşıyorum. Burada kendi firmamı kurdum. Dubai’ye iş için seyahat edeceğim. Acil vize gerekiyor, Süre ve evrak prosedürleri hakkında acilen bilgi almam gerek, Dubai acil vize hattı var mı? yardımcı olursanız sevinirim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, 
Dubai acil vize hattımız +90 (212) 963 39 80’dir. Dubai acil vize başvuruları maximum 24 saat içerisinde neticelenmektedir. En az 6 ay geçerli pasaportunuzun fotoğraflı yüzünü ve taahhütname belgesini taratarak Dubai online vize formuna dekont ile birlikte eklemeniz halinde işlemlerinize başlayacağız. 
Saygılarımızla,
Evrim

 

A. Özkan 07/10/19, 10:39

Merhaba daha önceden arkadaşlarımla beraber düzenlediğimiz seyahat için vize başvurusunu geciktirdim acil vize almam gerekli Dubai acil vize nasıl alabilirim en geç bir hafta içinde sonuç almam gerekli en kısa sürede vize almam gerek bunun için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Dubai acil vize hattını aradım cevap alamadım

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/10/19, 10:41

Merhaba,

 Dubai Seyahatiniz de kısa süre de sonuçlanmasını istediğiniz vize başvurunuzun en az 24 saat içinde neticelenmesi için Acil Dubai Vize başvuru seçeneğinden yararlanarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dubai için acil vize Vip Vize olarak adlandırılmaktadır. Dubai Vip Vize, diğer vize türlerine göre farklı olarak ek ücret ödeyerek sahip olunan bir vizedir. Dubai Vip işleminde sizler için sunulan hizmette uygulanan tüm eylemler günlük olarak güncel bir şekilde yapılmaktadır. Dubai Vip/Ekspres vize başvurularınızı haftanın her günü yapabilirsiniz. Yapmış olduğunu Dubai Acil Vize başvurunuz tüm e-vize tiplerini kapsayanlar için 24 saate vize sahibi olabilirsiniz. Dubai Vip Vize başvurunuz için diğer vize başvurularından farklı olarak belirtilen ödenen ücretler dahilinde ek olarak 40 USD ücret talep edilmesidir. Başta bahsettiğimiz Dubai acil vize başvurunuz için uygulamanız ve yapmanız gerekenlere ek olarak Dubai Vip Vize hizmetinden faydalanabilecek vize tipleridir.

Bu vize türleri için Dubai acil vize linkinden ulaşabilirsiniz. Dubai seyahatinizi ne amaçla yapmak istediğinizi ve Dubai (BAE)’ deki konaklayacağınız süreyi de kesin olarak belirterek Dubai Vip Vize hizmetinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Dubai acil vize hattına hafta içi mesai saatlerimiz olan 8.30-18.00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 10.00-14.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver