x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Hızlı Vize

Y. Akbayır 27/09/19, 15:12
İyi günler, Dubai’ye vize almak için ticari vize mi daha hızlı çıkar yoksa turist vize mi? İstanbul içinde en hızlı nasıl halledebilirim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Yasin Bey,
Dubai turistik vize başvuruları da Dubai ticari vize başvuruları da aynı kategoriden yapıldığı için aynı sürede sonuçlanmaktadır. Standart Turistik ve ticari vizeler ortalama 2-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.Dubai hızlı vize başvuruları en geç 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Merkez ofisimiz Ulus, Etiler’de bulunmaktadır. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvuruları online olarak yapıldığı için başvuruda şahsen bulunmanıza gerek yoktur. E-posta ile pasaport görüntüsünü ve size ileteceğimiz taahhütnameyi imzalayarak ask@eagvs.com adresimize  göndermeniz yeterlidir. 

Dubai vize işlemleri hakkında ücretsiz bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Evrim

S. Çevik 10/10/19, 14:35

Merhaba daha önce bir çok kez Dubai’ye seyahat ettim erkek kardeşim ve eşi orada yaşıyor. Kardeşimin rahatsızlığından dolayı Dubai hızlı vize alıp onun yanında olmam gerek daha önce bu işlerle hep o ilgilenirdi nasıl alınacağı hakkında bir bilgim yok. Lütfen yardımcı olur musunuz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 10/10/19, 14:36

Merhaba, İlk olarak Dubai hızlı vize diğer tüm vize çeşitlerine göre farklı olarak ek ücret ödeyerek faydalanılan bir vize çeşididir. Dubai vize süresi yaklaşık 24 saat olarak belirlenmiştir. Dubai hızlı vize işleminde tüm uygulanması gereken prosedürler günlük olarak yapılmaktadır. Dubai hızlı vize başvurunuzda yapmış olduğunuz bütün operasyon günlük olarak devam eder ve günlük olarak sonuçlanır. Dubai vize dahilinde tüm e-vize hizmetinden yararlanarak vize işlemlerini gerçekleştirebilir ve 24 saat içerisinde vize sahibi olabilirsiniz. Bunların yanı sıra Dubai hızlı/vip vize ücreti hakkında ufak bir bilgilendirmede bulunmak isterim. Dubai hızlı vize ücreti yapacağınız seyahate uygun olacak şekilde vize tipi ücretine ek olarak 40 USD hizmet bedeli olarak ödenir.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';