x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize

M. Kaya 10/10/19, 12:02
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Dubai seyahatinde sizlerin tamamlaması gereken evraklar bulunmaktadır. Hazırlamanız gereken evrakları hatasız ve eksiksiz olarak temin ettikten sonra belgelerinizi bizlere e-mail yoluyla bizlere göndermeniz gerekmektedir. Tamamlamış olduğunuz  Dubai vize için gerekli evrakları bizlere ulaştırmak için şahsen gelmenize gerek kalmadan e-posta yolu ile güvenli bir şekilde bizlere iletebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır, akıllı telefonunuz ile çekmiş olduğunuz evraklarınız kabul görmemektedir.

Dubai vize için gerekli olan evrak renkli taranmış pasaportunuz dur. Taahhütname ile birlikte renkli, taranmış olarak pasaport görüntüsünü yetkili çalışanlarımıza ilettiğiniz andan itibaren aynı gün içerisinde sizin adınıza vize Dubai başvuru süreciniz başlamış olacaktır. Bunların yanı sıra başvuru sürecini etkileyecek olan pasaportunuz ve niçin seyahat ettiğinizdir.Dubai’ ye gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz için en uygun olan seyahat nedeninizi ve yolculuk için kullanacağınız pasaport türünü başvuru esnasında belirtmeniz gereklidir.  

Saygılarımızla,

Euroasia GVS İstanbul

Cevap Ver