x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize

M. Kaya 10/10/19, 12:02
İyi günler ben 2014 tarihinde Dubai’ye seyahat etmek için Dubai vize başvurusu yapmıştım fakat olumsuz yönde sonuçlandı. Dubai’ye gitmek çok istiyorum tekrar vize başvurusu yapmak istiyorum fakat bu sefer başvuruda dikkat etmem gereken hususlara önem vereceğim bunlar hakkında birkaç bilgi verirseniz sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Dubai seyahatinde sizlerin tamamlaması gereken evraklar bulunmaktadır. Hazırlamanız gereken evrakları hatasız ve eksiksiz olarak temin ettikten sonra belgelerinizi bizlere e-mail yoluyla bizlere göndermeniz gerekmektedir. Tamamlamış olduğunuz  Dubai vize için gerekli evrakları bizlere ulaştırmak için şahsen gelmenize gerek kalmadan e-posta yolu ile güvenli bir şekilde bizlere iletebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır, akıllı telefonunuz ile çekmiş olduğunuz evraklarınız kabul görmemektedir.

Dubai vize için gerekli olan evrak renkli taranmış pasaportunuz dur. Taahhütname ile birlikte renkli, taranmış olarak pasaport görüntüsünü yetkili çalışanlarımıza ilettiğiniz andan itibaren aynı gün içerisinde sizin adınıza vize Dubai başvuru süreciniz başlamış olacaktır. Bunların yanı sıra başvuru sürecini etkileyecek olan pasaportunuz ve niçin seyahat ettiğinizdir.Dubai’ ye gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz için en uygun olan seyahat nedeninizi ve yolculuk için kullanacağınız pasaport türünü başvuru esnasında belirtmeniz gereklidir.  

Saygılarımızla,

Euroasia GVS İstanbul

G.H 12/10/23, 16:49

Dubai de düzenlenen fuar ziyaretinde bulunak istiyoruz. Şirket yöneticimiz ve satış danışmanlarımız seyahat edecektir. Dubai vize başvurusu yapmak istiyoruz. Dubai vizesi için hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor. Fuar giriş biletlerimiz var hangi vize türüne başvuru yapmamız gerekiyor. Sizinle başvuru yapabilir miyiz?

 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/10/23, 12:17

Dubai’ye seyahat etmek isteyen Bordo pasaport sahipleri Dubai vizesi başvurusu yapmaları gerekmektedir. Dubai vize başvurusu yapmak için seyahatiniz fuar ziyareti olarak yapmak istemeniz durumunda vize başvurunuzu Dubai turistik vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Dubai vizesi Türk vatandaşları ve Türkiye ‘de oturumu olan yabancı pasaport sahipleri Dubai vizesini online ortamında Dubai göçmenlik bürosundan onaylı vize ile seyahat edebilirler.

Dubai vizesi başvurusu için kişilerden fazla bir evrak talep edilmemektedir. Dubai vizesi için seyahat süreniz boyunca dönüş tarihinizden en az 6 ay geçerli pasaport görseli ve yabancı pasaport sahibi ise oturum kart ön ve arka yüzü ile başvuru yapabilirsiniz. Dubai vizenizi tüm havayolu şirketleri ile uçuş yapabilirsiniz. Euro Asıa Global Vısa Service aracılığı ile yapacağınız vize başvurusunda sizden otel, uçak rezervasyonu veya şirket evrakları talep edilmemektedir. Dubai için vize başvurusu yaparken seyahatten en erken 2 ay öncesinde başvuru yapabilirsiniz. Dubai vizenizin geçerliliği 2 ay olup ülkeye giriş yaptıktan sonra en fazla 30 gün kalabilirsiniz. Dubai de fazla kalmanız durumunda Dubai göçmenlik bürosu tarafından 3000 dolar cezai işleminiz olacak ve bir sonraki seyahatleriniz için red edilme durumu olacaktır. Bu sebepten vize sürenizi aşmamanız ve vizenizi doğru kullanmanızı tavsiye ederiz.

Dubai vize başvurusu yapmak için Euroa Asia Global Service şubelerimizi arayarak vize başvurunuzu şahsen gelmenize gerek olmadan online olarak başvuru yapabilir ve vizeniz çıkınca size mail ortamında teslim alabilirsiniz

Cevap Ver