x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai'ye Vize Gerekiyor Mu

F. Öz 03/09/19, 11:30
Merhaba, Türk vatandaşıyım, Belçika’da yaşıyorum ve oturma iznim var. Kız arkadaşım Belçika vatandaşı. Dubai’nin vize uyguladığı ülkeler neler? Dubai vizesine nereden başvuracağım? Belçika’da olmama rağmen siz benim adıma başvuru yapabiliyor musunuz? AB vatandaşları için veya AB oturumu olan kişiler için Dubai’ye vize gerekiyor mu? Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,
Türkiye Cumhuriyeti Bordo pasaportuna sahipseniz AB oturumunuz olsa dahi Dubai için vize almanız gerekecektir. Dubai vizesi resmi evrak işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmadan alabileceğiniz bir vizedir. Dubai vizesi pasaporta işlenen bir vize değildir, e-vizedir ve e-mail olarak tarafınıza iletilir. Tarafınıza iletilen e-mailin çıktısını alarak pasaportunuzla birlikte ülkeye giriş yapabilirsiniz. 

AB vatandaşları Dubai vizelerini kapı vizesi olarak ülke girişlerinde ücretsiz olarak alabilirler. Kız arkadaşınız Dubai Havalimanında işlemini tamamlayabilir. Siz ise başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla en kısa sürede yapabilirsiniz. 
Temelde 8 adet Dubai vize tipi vardır. Pasaport sahibinin seyahat amacına, ülkede kalış süresine ve ülkeye yapacağı seyahat sayısına göre vize tipi belirlenmekte ve ücret tahsil edilmektedir. Dubai vize tiplerine ve Dubai vize ücreti listesine ilgili bağlantıyı tıklayarak erişebilirsiniz. 

48 saat, 96 saat ve 30 günük tek/çok girişli vizeleri 1 iş günü içerisinde, 90 günlük uzun dönem vizeleri 2-3 iş günü içerisinde olabilecek en hızlı şekilde almaktayız. 
Pasaportunuzun kişisel bilgilerinizi içeren ön sayfasını, nüfus cüzdanınızı ve renkli vesikalık fotoğrafınızı renkli taratarak ask@eagvs.com adresimize mail atınız. 
Dilerseniz Dubai online başvuru formu'nu doldurarak da başvuru talebi oluşturabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Evrim

dubai ye vize gerekiyor mu

Cevap Ver