x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 16

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

İngiltere Vize Başvuru, Trabzon

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia’ya hoş geldiniz!

Euroasia GVS ile İngiltere vizesine Trabzon’dan başvurabilirsiniz. Trabzon’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vizesi başvurularınızı kolayca tamamlayabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu web sayfasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Trabzon İngiltere vize başvurusu işlemlerinde, başvuru sahibinin ikametine göre değişen başvuru merkezi uygulaması yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet eden kişiler, belirlenmiş 7 merkez olan İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir’den İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler. Trabzon'dan İngiltere vizesine başvuru yapmak isteyenler için en yakın merkez, Ankara'da bulunmaktadır.

İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (462) 215 60 14 ya da trabzon@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

Trabzon’da İngiltere konsolosluğu var mı?

Trabzon'da İngiltere konsolosluğu bulunmamaktadır, en yakın vize başvuru merkezi Ankara'da bulunmaktadır.

Trabzon’dan yapılan İngiltere vize başvurularına başvuru sahibi şahsen gelmeli mi?

Başvurunun ilk etabında evraklarınızı tarafımıza kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız dosyanızı tamamlayıp başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak bir randevu tarihi belirleyecekler. Belirlenmiş randevu tarihinde seçeceğiniz ile (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ya da İzmir) şahsen gelerek yalnızca parmak izi ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Daha önce İngiltere vizesi almış kişiler başvuruya şahsen gelmeli mi?

Evet, İngiltere her başvuruda, başvuru sahibinin şahsen merkezde olmasını istemekte, parmak izi ve fotoğraf işlemlerini tekrar gerçekleştirmektedir.

Trabzon İngiltere vize işlemlerinde mülakat oluyor mu?

Hayır, başvuru esnasında şahsen bulunmanız gerekmekte, evraklarınız taratıldıktan sonra parmak izi ve fotoğraf çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yalnızca evraklarınızla ilgili soru sorulabilir, herhangi bir mülakat gerçekleşmez.

Trabzon İngiltere vize işlemlerine çocukların gelmesi gerekli mi?

Evet, İngiltere her başvuru sahibini şahsen görmek istemektedir. Çocuklarda parmak izi işlemi yapılmıyor olsa da fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


ingiltere vizesi trabzon 1

Trabzon İngiltere vizesi 2023 ücreti ne kadar?

Trabzon İngiltere vizesi 2023 ücreti konsolosluk tarafından belirlenmiş olup 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl seçeneklerine göre değişmektedir. İngiltere vize fiyatları, konsolosluk bedeli ile Euroasia GVS hizmet bedelini içermekte, seyahatin amacına ve vizenin uzunluğuna göre belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri 2023 tablosunda 6 aylık İngiltere turistik vize başvurusu tüm ücretler dahil biçimde yaklaşık olarak 200 dolardır. Başvurunun gerçekleşeceği şehre, başvurunun şekline ve kalınacak süreye göre ücretler değişmektedir, ayrıntılı bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Trabzon İngiltere vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

İngiltere vize için gerekli evraklar, cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. İngiltere vize için gerekli belgeler 2023 yılında seyahat amacınıza göre şekillenmekte olup; turistik, ticari, ziyaret ve dil eğitimi başvuru seçenekleri üzerinden oluşmaktadır. Durumunuza uygun İngiltere vize evrak listesi, bize mail ya da telefon üzerinden ulaştığınızda hazırlanıp tarafınıza mail olarak iletilmekte ve uzmanlarımız tüm süreç boyunca danışmanlığını sunmaya devam etmektedir.
Turistik İngiltere vize için gerekli belgeler

  • Pasaport
  • Kimlik Fotokopisi
  • Tam Vukuatlı Nüfus Aile Kayıt Örneği
  • Son 3 aya ait şahsi banka hesap dökümü
  • Çalışan kişiler için şirket evrakları: (İzin dilekçesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, sicil gazetesi, SGK işe giriş belgesi, SGK tescil dökümü ve son 3 aya ait maaş bordrosu)
  • Emekli iseniz emeklilik belgesi
  • Eğer yaptıysanız uçak ve otel rezervasyonu

İngiltere vize gerekli evraklar listesinin genel bir liste olduğunu unutmayınız, her başvuru kişinin durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hazırlamanız gereken esas liste ortaya çıkacak, başvuru bu şekilde yapılacaktır. İngiltere vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Trabzon İngiltere vizesine online başvuru yapılabilir mi?

Evet, başvurunuzun ilk kısmını Euroasia GVS aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Şahsen gelmenize ya da kargo yollamanıza gerek olmaksızın size yollayacağımız bilgi formunu doldurup pasaport görüntünüzle birlikte bizlere mail üzerinden ulaştırdığınızda online başvurunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Tüm başvuru merkezlerinin çalışma günleri, başvuru seçenekleri ve özel hizmetleri için tablomuzu inceleyiniz:

ingiltere vizesi trabzon 2

Trabzon İngiltere vizesi başvuru merkezinin çalışma saatleri nedir?

Trabzon için en yakın merkez Ankara'da bulunmaktadır. Ankara ofisi hafta içi her gün 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Trabzon’dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim?

Ankara İngiltere vize başvuru merkezinden Prime Time (Erken saat), Priority (5 Günde İngiltere Vizesi) ve Super Priority (24 Saatte İngiltere Vizesi) hizmetleri alınabilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen sayfamızı inceleyiniz. Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen bize telefon numaramızdan ulaşınız.

Trabzon İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir.

Trabzon İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır?

Trabzon'dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız için öncelikli vize servislerinden yararlanabileceğinizi de hatırlatırız.

İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (462) 215 60 14 ya da trabzon@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

ingiltere vizesi trabzon 3

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vizesi Trabzon
O.M. 11/05/20, 15:24 Cevabı Görüntüle
İyi günler, İngiltere vizesi Trabzon dan başvuru yapmak istiyorum buradan başvuru olur mu? Ben şirket sahibiyim bir iş ortağımı iş görüşmesi için ziyarete gideceğim davetiye göndermesi gerekiyor mu? Sorunsuz bir şekilde vize almam için nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';