x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 04 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

İngiltere Vize Başvuru, Ankara

İngiltere Vizesi başvurularınız için Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimize ve rehberlerimize; Eskişehir, Yozgat, Çankırı, Afyon, Amasya, Ağrı, Aksaray, Antalya, Ardahan, Bartın, Bayburt, Çorum, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Karabük ve Kayseri illerimizden de ulaşabilir; İngiltere Vizesi hakkında tüm sorularınızı ekibimize yöneltebilirsiniz. 

Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından belirlenmiş ve kamuoyuyla paylaşılmış vize başvuru detaylarını sizler için hazırladığımız ‘İngiltere Vize İşlemleri’ başlığı altında inceleyerek bilgi edinebilir ve başvuru yapmaya karar verdiğinizde vizenizi, Euroasia GVS Ankara rehberliğinde güvenle alabilirsiniz. 

Ankara Başvuru Merkezi ofisimizin hizmet verdiği İngiltere Vizeleri Genel Başlıkları; 

Kısa Süreli:

İngiltere turistik  - Aile Ziyareti - Ticari - Öğrenci - Dil Eğitimi -  Sporcu - Medikal Tedavi(Sağlık) - Transit Vize

Uzun Süreli: 

Oturum - Çalışma - Aile Birleşimi - Girişimci - Akademik Değişim - Eğitim - Ankara Antlaşması olarak belirlenmiştir. Yukarıda sıraladığımız vizelerin aynı zamanda farklı meslek, başarı ve eğitim konusunda ayrıcalıklı alt vize türleri de söz konusudur.  

Her türlü bilgi talebiniz için Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimizle 0312 963 05 08 telefon numaramız aracılığıyla, ankara@eagvs.com mailimizle ya da sitemizde bulunan Canlı Destek servisi ile iletişime geçebilir; danışmanlarımızın yönlendirmeleri ve operasyon ekibimizin desteğiyle güvenli, hızlı ve sizi yormayan İngiltere vize alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere Vizesi Ankara Başvuru Merkezi

Dünyanın en çok başvuru alan vizelerinden biri olan İngiltere Vizesi Ankara’da Başvuru Merkezi olarak İngiltere Büyükelçiliği’ne bağlı İngiltere Konsolosluğu ofislerinden yetkilendirilmiş kurumlar aracılığıyla alınmaktadır. Dünyanın en yoğun turist ve oturma izni çalışmasını yürüten ülkelerinden biri olan İngiltere, vize işlemleri konusunda çok katı kurallara ve sürece sahip. Bu sebeple başvuru yapılmadan önce yerine getirilmesi gereken bir kontrol listenizin olması gerekiyor.

İngiltere Vize İşlemleri

İngiltere Büyükelçiliği ve Konsolosluğu ülkeye yönelik İngiltere vize işlemlerini yetkili seyahat acenteleri rehberliğinde kabul etmektedir. İngiltere seyahatleri için yapılan vize başvuruları İngiltere Konsolosluğu tarafından öngörülen kuralları takiben belirlenen web sitesi ile online olarak yapılmaktadır. 

İngiltere Vizesi başvurusunu gerçekleştirmeden önce gideceğiniz tarihi, hangi vize türü üzerinden başvuru yapabileceğinizi netleştirmeniz gerekir. Başvuruda kullanacağınız kimlik ve pasaportunuzun güncel bilgileri taşımıyor oluşu başvurunuzun sürece girmeden size zaman kaybettirecek bir konu olarak karşınıza çıkabilmektedir.  T.C. kimlik kartlarınızdaki soy isminizin güncellenmemiş olması gibi bilgi farklılıkları başvurunuz için engel oluşturacaktır.  

Başvurunuza herhangi engel oluşturan bir durum yok ise aşağıda belirteceğimiz yönergeleri Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimizle gerek telefonla (0312 963 05 08) gerek canlı destek sistemimizle ulaşarak, kişisel bilgilerinizin de güvende olduğundan emin, kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İngiltere Vizesi işlemleri için uygulanan prosedürlerin karmaşık olması sebebiyle danışmanınıza net ve açık olmanız en önemli detaylardan biridir.

İngiltere vizesi Ankara’da nereden alınır?

İngiltere Vize Başvuru, Ankara ’da İngiltere Büyükelçiliği’ne bağlı Konsolosluk başvuruları ile alınmaktadır. Büyükelçilik hafta içi her gün 09.00 - 17.00 saatleri arasında konsolosluk hizmeti vermektedir. Türkiye ve İngiltere’ye tabi olan resmi tatil günlerinde hizmet vermemekte ve başvuru kabul etmemektedir. Güncel diplomatik süreçler, mücbir sebepler ya da terör, afet ve benzeri durumlar başvuru yapmadan önce göz önünde bulundurulmalıdır. 

İngiltere;  Ankara, Eskişehir, Yozgat, Çankırı, Afyon, Amasya, Ağrı, Aksaray, Antalya, Ardahan, Bartın, Bayburt, Çorum, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Karabük ve Kayseri illerimiz için başvuru noktasını Ankara ili olarak belirlemiştir. Ankara dışında olup vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru merkezimiz aracılığıyla; biometrik parmak iziniz var ve istisnai bir durum olmaz ise memleket konforunu yitirmeden, Ankara’ya defalarca gelip, gitme zahmetine katlanmadan vize başvurusunu yapabilir ve hatta vize onayını takiben pasaportunu tercih ettiği şekilde (kargo, kurye, ofisten şahsen) alabilir.

İngiltere vizesi Ankara’da nereden alınır? Sorunuzun tam cevabı İngiltere Konsolosluğu değildir. Konsolosluk aşırı yığılma nedeniyle karmaşadan uzak durmak adına şahsen başvuru almamaktadır. Uluslararası bir kurum olarak karar verici olsa da İngiltere’ye yönelik vize başvuruları yetkili seyahat acenteleri rehberliğinde kabul edilmektedir. İngiltere vizesi türü ne olursa olsun ilk başvuruyu online olarak almakta ve randevuda ise kişiyi şahsen görmek istemektedir.

İngiltere vizesi Ankara’da nasıl alınır?

İngiltere vizesi başvurusu mutlaka bir yetkili kurum tarafından alınması gerekmektedir. İngiltere vizesi başvurularınız, Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimiz ve uzmanlarımız aracılığıyla online olarak yapılmaktadır. İlk iletişime geçmenizi takiben başlayacak süreç boyunca danışmanlarımız, her konuda size açık, net ve yönergesine uygun İngiltere vize başvurunuzu en uygun şartlarda Ankara’da bulunan İngiltere Konsolosluğu’na yapacak ve vize alımınızın onaylanmasına değin her türlü konuda size destek verecektir. Karşınıza çıkan spesifik durumlara, sizi yavaşlatan prosedürlere çözüm bulacak süreci en hafif yorgunlukla atlatmanızı sağlayacaklardır. Mühim olan sizin doğru bilgi ve netlikle danışmanınıza verdiğiniz beyandır. 

Euroasia GVS İngiltere Vizesi, Ankara Başvuru ofisimiz, İngiltere vizesi Ankara’da nasıl alınır? Sorunuza için kısa bir yönerge sunar; 

  • 0312 963 05 08 - arayın ya da sitemizde bulunan Online Destek birimimize iletişim bilgilerinizi yönlendirin.
  • Sizinle iletişime geçen danışmanınızın sorduğu sorulara net ve açık bilginizi verin.
  • Danışmanınızın bilgi mailinde belirttiği evrakları hazırlayın.
  • Evrakları ofisimize kurye, kargo ya da şahsen ulaştırın.

Onaylamış olduğunuz randevu tarih ve saatinde Ankara Konsolosluğu’nda şahsen bulunarak biometrik verilerinizi kayıt ettirin.
Danışmanınızı arayarak başvurunuzun durumu hakkında bilgi edinin ve pasaportunuzu teslim alın.

İngiltere Vizesi TLS Ankara

İngiltere Vizesi TLS Ankara, İngiltere Konsolosluğu’nun randevu sürecini yöneten anlaşmalı yetkili kurumdur. İngiltere, vize başvuru işlemlerini hesap oluşturularak ve internet üzerinden ayrıntılı vize başvuru formu doldurularak yapmaktadır. Konsolosluğun resmi sitesinden doldurulan form sonrası vize randevusu alınmaktadır. Form doldurulmadan vize randevusuna başvurulamaz. Eksiksiz ve tam olarak doldurulan form sonrasında randevu alım işlemine başlanır.

İngiltere Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş sistem sizi İngiltere vizesi TLS başvuru merkezi sayfasına yönlendirir. Yoğun olmayan dönemlerde 1 gün sonrasına randevu verilirken genel randevu alım tarihi istisnai durumlar dışında genel olarak 3-4 gün sonrasına verile bilmektedir. İngiltere vizesi TLS başvuru merkezinin evraklarınızı ya da formunuzu doğrulama, inceleme ya da yorum yapabilme yetkisi yoktur. Sistem form ve evrakları siz nasıl yönlendirdiyseniz o şekilde işleme alır. 

TLS İngiltere Ankara,  vize alımı için yetkili başvuru merkezidir. Randevu düzenlemenizi yapar, belgelerinizi sisteme iletir ve sizi konsolosluğa yönlendirir. Biometrik parmak izi beyanınızı konsolosluktan ya da başka bir merkezden yapmanız mümkün değildir. Konsolosluk bilgilerinizi anlaşmalı kurumla kesinlikle paylaşmaz.

Randevu alım sürecine kadar olan zaman diliminde ofisimiz belgelerinizin nitelik, nicelik bakımından kontrollerini yapar. Form, dilekçe ve diğer belgelerinizdeki beyanlarınızı doğru kabul ederek Konsolosluğun belirttiği kriter ve prosedürlerin tam olmasına yönelik taramasıyla İngiltere Vizesi TLS Ankara sistemine giriş yapılmasını sağlayarak randevunuzun alımını gerçekleştirir.

İngiltere Vize Ücreti 2023

İngiltere vize ücreti 2023 bedelleri İngiltere Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından belirlenerek uygulamaya konulmuştur. İngiltere vize ücretleri alacağınız vize türüne ve talep ettiğiniz süreye göre değişmektedir. 

Vizelerin ücreti İngiltere Büyükelçiliği  tarafından her yıl belirlenerek resmi web sayfalarından kamu oyu ile paylaşılmaktadır. Vize harç ücretleri 6 ay için 127$, TLS Contact hizmet bedeli ise 99$ olarak belirlenmiş olup vize süresi arttıkça ve vize niteliğinin değişmesi durumunda ortalama 600$’a kadar ücretlendirilmesi mümkündür. TLS Contact hizmet bedeli ise harca eklenerek sizden talep edilir.

Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimiz evrakların listelendiği bilgi mailinde talep ettiğiniz vize süresi ve türüne göre hesaplanan başvuru ücretini, ek hizmet talep ettiyseniz ek ücretlerinde detaylarını size bildirir.

İngiltere Vize Ücreti 2023 yılı için belirlenmiş listeye göre yatırdığınızda vizeniz onay almaz ya da başvurunuzu geri çekmeniz durumunda ödediğiniz ücretler iade olmaz. Vize başvurunuzun reddi durumunda itiraz hakkınızın olmadığı gibi ücret iadesi söz konusu değildir. Bu sebeple İngiltere vizesi başvurularınızın her anı önemlidir. Eksik beyan, yanlış bilgi, stratejik olarak görerek izahta yapılacak yanlışlar vizenizin çıkmamasına sebep olacağı gibi verdiğiniz emek, harcadığınız zaman ve ödediğiniz ücretin de yok sayılmasına sebep olacaktır. Sürece hakim, profesyonel bir ekiple çalışmanız, destek alarak yola o şekilde başlamanız olası olumsuz durumlardan sizi koruyacaktır.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara

İngiltere hükümeti tarafından yetkilendirilmiş İngiltere Büyükelçiliği Ankara ofisine bağlı olarak işlemleri sürdüren Konsolosluk kontrolünde vize alabilirsiniz. 
İngiltere vizesi, Schengen vizesi şartlarına artık bağlı olmadığından tamamen İngiltere hükümetinin yetki ve yönergeleri doğrultusunda hazırlanan kuralları ve prensipleri uygulamaktadır. Bu bilgilerin doğruluğu, eksiksiz, her evrakınızda birbiri ile örtüşen bilgiler içermesi gerekmektedir. Konsolosluğa ibraz ettiğiniz her belge için sorumluluk size aittir. 
İngiltere vizesi, Birleşik Krallık olarak tanımlanan izin kapsamında olduğu için Kuzey İrlanda, Galler, İskoçya gibi ülkelerde de geçerliliğe sahiptir. İngiltere vizesine sahip olan kişiler, vizelerinin geçerliliği süresinde diğer 3 ülkeye seyahat etme haklarına sahip olurlar. Ancak, İngiltere vizesi İrlanda Cumhuriyeti’nde geçerliliğe sahip değildir.
Ankara Konsolosluk ofisine aile, arkadaş ziyareti, ticari ziyaretler ve turistik gezilerinizi kapsayan vize türünde yapılan başvurularda maksimum altı ay olacak şekilde vize tanımlanır. Uzun vadeli vize başvurularında ise prosedür ve aranan kriterler değişiklik göstermektedir. 

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Konsolosluk hizmetleri aynı zamanda Ankara Anlaşması’na yönelik başvuruları da almaktadır. Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara danışmanlarımız genel vize alımlarının yanında Ankara Anlaşması’na bağlı vize başvurularında da size hizmet vermektedir. Ankara Anlaşması’na bağlı vize başvuruları süreç ve evrak kapsamı açısından farklı kriterleri takip eder. Sadece güncel durumunuzu değil gelecek planlarınızı da ekleyeceğiniz için İngiltere Konsolosluğu Ankara ofisi de dahil her adımda profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır.

ingiltere vizesi ankara 2

İngiltere vizesi Ankara'da kaç günde çıkar? 

İngiltere Ankara Konsolosluğu’na yapılan vize başvurusunun çıkma süreleri dönemsel yoğunluk ve istisnai sebepler haricinde ortalama 3 haftadır.

Vize başvuru süreci 4 adımda tamamlanmaktadır. İlk adımda Konsolosluk tarafından talep edilen evrakların hazırlanması tamamlanır. Bu vizeye başvuran kişinin hızına bağlıdır. İkinci adımda Başvuru Formu doldurulur, ödeme yapılır ve randevunuz alınır. Randevu ise başvurunun yapıldığı günden 4 gün sonraya verilir. Randevu günü ve saatinde başvurunuzu şahsen gerçekleştirdiğinizde değerlendirme süreci başlar. Genel olarak daha çok iş insanımızın tercih ettiği gibi ek ücret ödenerek süreyi kısaltmak da mümkün. Eğer zamanınız yok ve acil bir durum söz konusu ise 1 ila 5 iş günü arasında sonuca ulaştıran vip hizmetten de yararlanabilirsiniz. Hızlı ya da vip olarak bilinen İngiltere Vizesi için izin verilen kategorilerde İstanbul üzerinden randevu kaydı oluşturmak gerekmektedir. 

Oturum iznine yönelik vize başvurularında süreç daha uzundur. Başvurunuzu takiben 12 hafta içerisinde Ankara’dan yaptığınız İngiltere vize başvurunuz neticelenmektedir.

Euroasia GVS İngiltere Vizesi, Ankara Başvuru Merkezimize en çok yöneltilen, İngiltere vizesi Ankara'da kaç günde çıkar? Sorusuna en güzel cevap; sizin evraklarınızı doğru ve eksiksiz vermeniz durumunda en kısa sürede olacaktır. Çünkü en çok vakit kaybedilen kısım yanlış ve eksik belgelerle gerçekleşen oyalanma sürecidir.  İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ankara İngiltere Vizesi Başvuru Formu

İngiltere vize başvurularınız için tüm kategorilerde en önemli evrak İngiltere Vize Başvuru Formu’dur. Ankara İngiltere vizesi başvuru formu Büyükelçilik ve Konsolosluk yetkililerince incelenerek kontrolleri yapılır. Form online olarak konsolosluğun web sitesinde pdf formatında yayınlanmaktadır.  Randevu alımı söz konusu form doldurulmadan yapılamaz.

İngiltere Vize Başvuru Formu başvuran tarafından online olarak ve İngilizce yazı dilinde doldurulması gerekmektedir. İngiltere için ilk kez başvuru formu doldurulacak ise yeni kayıt oluşturulması ve sisteme giriş yapılmalıdır. Öncelikle, vizeye başvuracak kişinin ziyaret sebebine uygun vize türünün belirlenmesi ve formu ona göre doldurması zorunludur. Bu sebeple ziyaret amacınızı ve vize türünüzü belirleyerek formunuzu doldurmanız daha iyi olacaktır. 

Formda yer alan sorulara doğru beyanda bulunulmalı ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmaz ve vize başvurunuz olumsuz cevap alabilir. Şüphe teşkil etmeyecek, kanıtlanabilir beyan ve seyahat planınızı birebir belirtiyor oluşunuz önemlidir. Konsolosluk başvuru formunuzla belirlediği evrakların yanında beyanınızı takiben ek evrak isteyebilir. Bu sebeple şeffaf davranmanız vizeniz için önem teşkil eder.

Başvuru formunda yer alan her soru yanıtlanmak zorundadır. Boş bırakılan herhangi bir soru formunuzun başarısız olarak değerlendirilmesine sebep olacaktır. 
Euroasia GVS İngiltere Vizesi, Ankara ofisimiz, bu süreçte başvuru formunu istenilen standartlara göre sizinle doldurarak sisteme girişinin yapılmasına yardımcı olmaktadır. Ankara İngiltere Vizesi Başvuru Formu sorularınız için ofisimize 0312 963 05 08 telefondan ya da sitemizde bulunan Online Destek sisteminden ulaşabilirsiniz.

Ankara İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar

Ankara İngiltere Vizesi gerekli evraklar son 3 ay içinde alınmış olmalıdır. Banka hesap dökümleriniz de en fazla 1 aylık kabul edilmektedir.  İngiltere vize başvuru,  Ankara için gereken genel belgeler ve randevu süreci aşağıdaki gibidir.

Pasaport 

Geçerlilik süresini doldurmamış ve dönüşünüzü takiben 6 ay daha geçerli olmalıdır. Alacağınız vize için pasaportunuzda en az 2 sayfa boş yaprak bulunmalıdır. Eski pasaportlarınız varsa vize başvurusunda talep edilecektir. 

Talep Dilekçesi 

İngiltere Büyükelçiliği’ne hitaben seyahat sebebi ve süresinin beyan edildiği kısa süreli bir dilekçe yazmaları gerekmektedir. İngiltere ziyaretinin ardından farklı bir ülkeye devam edilecekse seyahat organizasyonu ve maddi durumunuzla ilgili bilgiler de anlatılmalıdır. 

İngiltere Vizesi Başvuru Formu 

İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimiz rehberliğinde eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müracaat sahibi tarafından şahsen imzalanarak dosyanızda hazır olması gerekir.

İngiltere Vizesi Davet Mektubu

İngiltere’ye yapılacak iş gezisi, ziyaret amaçlı vize başvurularında talep edilmektedir. Davet eden kişinin tüm iletişim bilgileri yer almalı ve mektup şahıs tarafından imzalanmış olmalıdır. Ticari İngiltere Vize başvurularında ise davet mektubu, İngiltere’de faaliyet gösteren şirketin (antetli) logo ve iletişim bilgilerini barındıran kağıdıyla hazırlanmış olmalıdır. 

İngiltere Vize Randevusu

Randevu kaydı konsolosluk web siteleri üzerinden alınmaktadır. Kişinin elektronik ortamda vize başvuru formunu onaylaması ve vize harç bedelini talep ettiği vize süresine göre ödemesi gerekmektedir. Aile ya da grup randevularında girişler tek tek yapılmalıdır. 

İngiltere Vizesi Biometrik Parmak İzi 

Parmak izi kayıt zorunluluğu vardır. Parmak izi alımının sağlıklı olması için kişilerin parmaklarında deforme yaratacak bir uygulama(kına vb.) ya da kesik olmaması gerekir. Fiziki olarak yeterliliği karşılayamayan kişilerden doktor raporu istenmektedir. Sistem, 12 yaşa kadar uygulanmasa da çocukların randevuda şahsen bulunmaları gerekmektedir. 

Yukarıda belirtilen ana belgelerin yanında seyahate ait gidiş-dönüş uçak/otel rezervasyonları, banka hesap dökümleri, maaş bordroları, tam vukuatlı nüfus kayıt belgesi, biometrik fotoğraf,  kimlik fotokopisi gibi her müracaat sahibinin dosyasında olması gereken belgeler talep edilecektir. 

Ticari vizelerde ise Faaliyet Belgesi fotokopisi, Vergi Levhası ve İmza Sirkülerinin  kopyası, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, şirket banka hesap dökümleri, SSK Prim Dökümü öncelikli olarak beyan edilir, ancak bazı durumlarda ek evrak istenmektedir.

Ankara İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar düzenli, detaylı ve doğru olarak teslim edildiğinde başvurunuzun onaylanma olasılığı maksimum düzeyde olacaktır.

Ankara İngiltere Vizesi Ret

İngiltere Vizesi başvurusundan ret cevabı da alabilirsiniz. Doğru ve açık doldurulmayan form, eksik bilgi, evrak, örtüşmeyen değerler ret kararının çıkmasında etken olabileceği gibi önceki seyahatlerinizin yasal olarak size yüklediği sorumluluğun dışına çıkmış olmanız da ret almanızın sebeplerinden olabilir. Ankara İngiltere Vizesi ret değerlendirmeniz daha sonrasında danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İngiltere Hükümeti, vize başvurusunda bulunan kişinin eksik ya da yanlış beyanını bilinçli yapılmış sayabilir ve 10 yıl süre ile İngiltere vize reddi verebilir. Evraklarınızın, formlarda doldurduğunuz bilgilerin, seyahatinizin planı dahi bu durumu etkilemektedir. Uluslararası platformda vize alımlarında en ince araştırmayı İngiltere yapmakta bu sebeple başvuran kişinin dikkatli ve özenli olması gerekmektedir.

Konsolosluğa yaptığınız genel ziyaretçi vize kategorilerinde vize başvurusunun ret edilmesi durumunda karara itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.  Uygun bir kategoride iseniz ret kararına itiraz edebilir ve sorun yerine çözüm odaklı yaklaşarak yeni bir başvuru yapma hakkına sahip olabilirsiniz. İngiltere vize başvurularına dair şikayet ve itirazlar ortalama olarak 20 iş günü içerisinde cevaplanmaktadır. Özel inceleme gerektiren İngiltere vizesi başvuru retlerinde bu süre uzayabilmektedir. 

Eğer, başvurunuzda Ankara İngiltere Vizesi ret cevabı aldıysanız ve yeniden başvuru için hazırlık aşamasındaysanız Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara ofisimize ya da sitemizde bulunan canlı destek sistemimize iletişim bilgilerinizi bırakarak İngiltere Konsolosluğu tarafından size verilen ret kağıdınızı da danışmanınıza ileterek olumlu bir yanıt alabilme yolunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ankara İngiltere Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası

Ankara’da bulunan Konsolosluğa yapılan İngiltere vizesi başvurularınızda uzun süreli vize türlerini kapsayan durumlarda Seyahat Sağlık Sigortası yaptırılması zorunluluğu vardır. Aile, arkadaş ziyareti, ticari seyahat ve turistik vize talebinde bulunan ziyaretçiler için Ankara İngiltere Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası zorunluluğu yoktur. Vize başvuru sahibi, isterse seyahat esnasında karşılaşabileceği durumlar için özel sağlık sigortası yaptırabilir. Ancak, çalışma, uzun vadeli öğrenci vizeleri, oturum izni vizeleri gibi türler için seyahat sağlık sigortası yapılması zorunludur.

Gerek şahsınızın belirleyeceği bir sigorta acentasıyla gerek Euroasia GVS  Ankara ofisimizin yönlendireceği İngiltere Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası hizmeti veren firma aracılığı ile kendinizi sigortaladığınızda; ziyaretiniz esnasında aile üyelerinden birinin ölümü, kaza, kayıp, yolculuğun durdurulması gibi sizi beklemediğiniz bir anda hazırlıksız yakalayan olaylar ve durumlar konusunda korunmuş olacaksınız. Seyahat sigortaları zorunlu ve isteğe bağlı paketlerinde farklı kapsamlarda çalışmaktadır. Zorunlu sigortalarda size ortalama bir ücretlendirme sunarken isteğe bağlı sigortalarda ödeyeceğiniz tutarı isteklerinize bağlı olarak kendiniz seçersiniz.

Euroasia GVS İngiltere Vize başvuru, Ankara ofisimiz ile yapacağınız iş birliğinin amacı, sadece Ankara İngiltere Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası hususunda değil eş zamanlı evrak takibi, randevu alımı, randevunuz ve alım sürecinde yaşayabileceğiniz olası sorunların önüne geçebilmek ya da en aza indirmektir. Kişisel verilerinizin güvende olduğu profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz biz buradayız. Lütfen, çalışacağınız Vize Danışmanı firmaları için gerekli araştırmayı yapmadan ödeme yapmayınız, kimlik, banka bilgilerinizi paylaşmayınız.

Her türlü bilgi, şikayet, öneri ve başvurularınız için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Euroasia GVS İngiltere Vize Başvuru, Ankara
Adres
Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA 
Telefon
+90 312 963 05 08
E-Posta
ankara@eagvs.com

ingiltere vizesi ankara 3

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vizesi Ankara
U.M. 08/05/20, 12:50 Cevabı Görüntüle
İyi günler, kısa süreli bir tatilim var bu sürede İngiltere’ye gitmek istiyorum. Daha önce Fransa ve İtalya’ya da gittim. Bu ülkeler için vize başvurusunda bulunurken vizelerimi rahatlıkla aldım, bu başvurumda da aynı şekilde kolaylıkla alabilir miyim? İngiltere vizesi Ankara dan nasıl başvuru yapabilirim? Ben kamu çalışanıyım vize başvuru için hazırlamam gereken evraklar Schengen ülkeleri için hazırladığım evraklarla aynı mıdır? Eğer farklıysa bu evraklar nelerdir? Yardımlarınız için teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.
İngiltere Vize Merkezi
B. Kutanay 20/01/20, 13:01 Cevabı Görüntüle
Merhaba İngiltere vize merkezi neresi acaba? İnternette farklı konumlar belirtilmiş başvurular nereye yapılıyor? Tüm başvuru online olarak mı yapılıyor? Mülakat var mı? Başvuru formunu gönderdikten sonra evrakları göndermemiz gereken merkez neresi? Ben İstanbul’da ikamet ediyorum ama kız arkadaşım Eskişehir’de en yakın nereden başvurusunu yapabilir? Yardımlarınızı rica ederim teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';