x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 02 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com

İngiltere Vize Başvurusu, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia’ya hoş geldiniz!

Euroasia GVS ile İngiltere vizesine İstanbul’dan başvurabilirsiniz. İstanbul’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vizesi başvurularınızı kolayca tamamlayabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu web sayfasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

İstanbul İngiltere vizesi işlemlerinde, başvuru sahibinin ikametine göre değişen başvuru merkezi uygulaması yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet eden kişiler, belirlenmiş 7 merkez olan İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir’den İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler.

İstanbul İngiltere vize başvurusu başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (212) 963 02 10 ya da ask@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

İstanbul’da İngiltere konsolosluğu var mı?

İstanbul’da hem İngiltere konsolosluğu hem de İngiltere vize başvuru merkezi mevcuttur.

İstanbul’dan yapılan İngiltere vize başvurularına başvuru sahibi şahsen gelmeli mi?

Başvurunun ilk etabında evraklarınızı tarafımıza kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız dosyanızı tamamlayıp başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak bir randevu tarihi belirleyecekler. Belirlenmiş randevu tarihinde şahsen gelerek yalnızca parmak izi ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Daha önce İngiltere vizesi almış kişiler başvuruya şahsen gelmeli mi?

Evet, İngiltere her başvuruda, başvuru sahibinin şahsen merkezde olmasını istemekte, parmak izi ve fotoğraf işlemlerini tekrar gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un çevre illerinde ikamet eden kişiler İstanbul’dan İngiltere vizesine başvurabilir mi?

Evet, İstanbul başvuru merkezi hem çevre illerden, hem de Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul etmektedir. Özellikle Marmara bölgesindeki il ve ilçelerimizdeki işlemlerin önemli bir kısmı buradan gerçekleşmektedir.​

İstanbul İngiltere vize işlemlerinde mülakat oluyor mu?

Hayır, başvuru esnasında şahsen bulunmanız gerekmekte, evraklarınız taratıldıktan sonra parmak izi ve fotoğraf çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yalnızca evraklarınızla ilgili soru sorulabilir, herhangi bir mülakat gerçekleşmez.

İstanbul İngiltere vize işlemlerine çocukların gelmesi gerekli mi?

Evet, İngiltere her başvuru sahibini şahsen görmek istemektedir. Çocuklarda parmak izi işlemi yapılmıyor olsa da fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

ingiltere vizesi istanbul 1

İstanbul İngiltere vize ücreti nedir?

İstanbul İngiltere Vize Ücreti 2023, konsolosluk tarafından belirlenmiş olup 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl seçeneklerine göre değişmektedir. İngiltere vize fiyatları, konsolosluk bedeli ile Euroasia GVS hizmet bedelini içermekte, seyahatin amacına ve vizenin uzunluğuna göre belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri 2023 tablosunda 6 aylık İngiltere turistik vize başvurusu tüm ücretler dahil biçimde yaklaşık olarak 200 dolardır. Başvurunun gerçekleşeceği şehre, başvurunun şekline ve kalınacak süreye göre ücretler değişmektedir, ayrıntılı bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

İstanbul İngiltere vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

İstanbul İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar 2023, cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. İngiltere vize için gerekli belgeler 2022 yılında seyahat amacınıza göre şekillenmekte olup; turistik, ticari, ziyaret ve dil eğitimi başvuru seçenekleri üzerinden oluşmaktadır. İstanbul Turistik İngiltere Vizesi, İstanbul Ticari İngiltere Vizesi, İstanbul İngiltere Öğrenci Vizesi gibi durumunuza uygun İngiltere vize evrak listeleri, bize mail ya da telefon üzerinden ulaştığınızda hazırlanıp tarafınıza mail olarak iletilmekte ve uzmanlarımız tüm süreç boyunca danışmanlığını sunmaya devam etmektedir.

Turistik İngiltere vize için gerekli belgeler

  • Pasaport
  • Kimlik Fotokopisi
  • Tam Vukuatlı Nüfus Aile Kayıt Örneği
  • Son 3 aya ait şahsi banka hesap dökümü
  • Çalışan kişiler için şirket evrakları: (İzin dilekçesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, sicil gazetesi, SGK işe giriş belgesi, SGK tescil dökümü ve son 3 aya ait maaş bordrosu)
  • Emekli iseniz emeklilik belgesi
  • Eğer yaptıysanız uçak ve otel rezervasyonu

İngiltere vize gerekli evraklar listesinin genel bir liste olduğunu unutmayınız, her başvuru kişinin durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hazırlamanız gereken esas liste ortaya çıkacak, başvuru bu şekilde yapılacaktır. İngiltere vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul İngiltere vizesine online başvuru yapılabilir mi?

Evet, başvurunuzun ilk kısmını Euroasia GVS aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Şahsen gelmenize ya da kargo yollamanıza gerek olmaksızın size yollayacağımız bilgi formunu doldurup pasaport görüntünüzle birlikte bizlere mail üzerinden ulaştırdığınızda online başvurunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

İstanbul İngiltere başvuru merkezi hangi günler çalışıyor?

Tüm başvuru merkezlerinin çalışma günleri, başvuru seçenekleri ve özel hizmetleri için tablomuzu inceleyiniz:

ingiltere vizesi istanbul 2

İstanbul İngiltere vizesi başvuru merkezinin çalışma saatleri nedir?

İstanbul İngiltere vize başvuru merkezi hafta içi her gün saat 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

İstanbul İngiltere vize başvuru merkezinde pasaport teslimi yapılıyor mu?

Evet, bu merkezde pasaport teslimatı hafta içi her gün 10:00 - 16:00 arasında yapılmaktadır.

İstanbul İngiltere vizesi başvuru merkezinden dil okulu ve Tier 4 işlemleri gerçekleştirilebilir mi?

Evet, İstanbul vize başvuru merkezinde İngiltere dil okulu, yüksek lisans ve doktora vize işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kategorideki başvuruların yalnızca Pazartesi ve Perşembe günleri yapıldığına dikkat ediniz.

İstanbul’dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim?

İstanbul İngiltere vize başvuru merkezinden Prime Time (Erken saat), Priority (5 Günde İngiltere Vizesi) ve Super Priority (24 Saatte İngiltere Vizesi) hizmetleri alınabilmektedir. Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen sayfamızı inceleyiniz ve bize telefon numaramızdan ulaşınız.

İstanbul İngiltere vizesi başvuru merkezinden hangi özel hizmetleri alabilirim?

İstanbul İngiltere vize başvuru merkezinden tüm özel hizmetler satın alınabilmektedir. Erken saat ve öncelikli vizelerin yanında pasaportsuz başvuru ve randevusuz başvuru hizmetleri de mevcuttur.

İstanbul İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir.

İstanbul İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır?

İstanbul’dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız içinöncelikli vize servislerinden de yararlanabileceğinizi hatırlatırız.

İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (212) 963 02 10 ya da ask@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

ingiltere vizesi istanbul 3

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vize Başvuru Merkezi Mecidiyeköy
P.B. 13/05/20, 15:01 Cevabı Görüntüle
İngiltere turist vizesi alabilmek için en az ne kadar süre belirli bir yerde çalışmış olmam gerekiyor? Bir de İngiltere vize başvuru merkezi Mecidiyeköy den mi başvuru yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
İngiltere Vizesi İstanbul
T.R. 08/05/20, 12:32 Cevabı Görüntüle
Merhaba, daha önce Amerika’ya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ve şehirlerine ziyarette bulundum ancak İngiltere’ye hiç giriş yapmadım. İngiltere vizesi İstanbul dan başvuruda bulunmak istiyoruz. Eşimle birlikte bu sene yeni yıl tatiline Londra’ya gitmek istiyoruz. Başvuru yaparken 2 yıllık başvuru yapabilir miyiz? Yoksa 6 aylık bir vize ile mi başlamamız gerekiyor? Ayrıca vize başvuru maliyetleriniz ile ilgili de beni bilgilendirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';