x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kirklareli@eagvs.com

İngiltere Vizesi Kırklareli

İngiltere yani Birleşik Krallık, Avrupa'nın en büyük ülkelerinden biri olarak görülmesi ile birlikte Avrupa Birliği ülkeleri arasından ayrılmayı tercih etmiştir. Bu yapıdan dolayı ülkede Schengen bölgesi kuralları geçerli olmamakla birlikte İngiltere'ye seyahat edebilmeniz veya İngiltere'de konaklamanız için öncelikle İngiltere vizesi talep etmeniz gerekmektedir. Genellikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İngiltere'de turistik amaçlı olarak ziyaret gerçekleştirmek açısından vize talebinde bulunurken, birçok kişi de iş ve eğitim imkanları açısından da İngiltere'yi ziyaret etmek istemektedir. Bu konuda örnek olarak İngiltere vizesi Kırklareli başvurularının gerçekleştirmesi açısından da firmamız üzerinden hizmet alan birçok kişi yer almaktadır. Bu konuda EuroAsia Global Visa Services firması olarak nitelikli ve tecrübeli bir kadro sayesinde İngiltere vize başvurularınız için size kolaylık oluşturuyoruz. 

Bugün EAGVS üzerinden gerçekleştireceğiniz İngiltere vizesi Kırklareli başvuruları açısından birçok farklı kategoride vize talebinde bulunabilirsiniz. Genel olarak firmamız aracılığı ile yapabileceğiniz vize başvurularında turistik vize, aile-arkadaş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, sporcu vizesi, transit vize, tıbbi tedavi vizesi, dil eğitim vizesi ve ticari vize gibi kategoriler bulunmaktadır. Ayrıca uzun süreli seyahatler açısından da oturum vizesi, aile birleşim vizesi, eğitim vizesi, akademik değişim vizesi, girişimci vizesi ve çalışma vizesi gibi başvurular gerçekleştirilebilir. Önemli olan nokta, firmamız sayesinde başvuru gerçekleştireceğiniz vizenin türüne bağlı olarak gereken evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamanız, randevu işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz ve işleyiş takibini sorunsuz şekilde yapabilmenizdir. 

İngiltere Vizesi Kırklareli'den Alınır Mı?

Ülkemizin belli başlı kentlerinde İngiltere konsoloslukları ve büyükelçilikleri bulunmak ile birlikte her vatandaşımız bu kentlere ulaşarak vize başvurusu gerçekleştirme imkanına sahip değildir. Bu nedenle firmamız İngiltere vize başvurularının daha kolay bir hale getirilebilmesi için Türkiye'de Kırklareli gibi birçok kentte ofis kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu sayede Kırklareli'de yaşayan vatandaşlarımız tarafından da büromuzun sunmuş olduğu hizmetler sayesinde kolaylıkla İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilir. Yani ister rutin durumlarda ister acil durumlarda Kırklareli ofisimizi ziyaret ederek danışmanlık hizmetleri almanız mümkündür. Genel kapsamda bugün İngiltere dahil olmak üzere birçok dünya ülkesi vize başvuru işlemlerini internet ortamında sağlarken, bu konuda destek ve danışmanlık hizmetleri açısından da firmamız önemli bir yere sahiptir. 

Kırklareli'de bulunan vatandaşların İngiltere vizesi talep edebilmesi için büromuza ziyaret gerçekleştirerek yetkili personellerimiz ile görüşme sağlaması ve yeterli bilgiyi talep etmesi önemlidir. Bu sayede başvuru işlemleri süresince hangi evrakların hazırlanacağı, yatırılacak ücretlerin zamanı ve miktarı, işlemlerin nasıl takip edileceği ve randevunun nasıl alınacağı gibi her noktada danışmanlık sağlanır. Size hizmet vermek için belirlenen yetkili personelimiz, sürecin ilk noktasından son noktasına kadar işlemlerinizi takip ederek size yardımda bulunur ve gerekli noktalarda refakat sağlayarak vize başvurusunun sonuçlanmasına yardımcı olur. Yani firmamızın sunduğu hizmet ilk noktadan son noktaya kadar nitelikli ve profesyonel bir yapıya sahiptir. 

İngiltere Vizesi Kırklareli Başvuru Merkezi Nerede?

Kırklareli kenti üzerinden İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği noktalardan birisi de kentte yer alan EAGVS bürosunun adresi olmaktadır. Kırklareli'de yer alan ofisimiz, kentin çok merkezi bir noktasında bulunmak ile birlikte hem kent sakinleri hem de çevre illerden gelen vatandaşlarımız için kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır. Bugün şehrin bilinen en merkezi noktalarından birinde resmi işlemler açısından da gereken tüm noktalara kolaylıkla ulaşılabilecek konuda bulunan ofisimiz sayesinde tüm işlem ve ihtiyaçlarınızı daha kolay bir şekilde tamamlamanız mümkün olmaktadır. Yani İngiltere vize başvuru merkezi Kırklareli kent merkezinde toplu ulaşım, özel ulaşım, ticari taksiler veya yürüme mesafesi konumunda ulaşılabilir bir noktada bulunmaktadır. 

En önemli ayrıntılardan birisi olarak, Kırklareli kentinde başvuru merkezimize ulaşmanız için web sayfamız üzerinden kolaylıkla bilgi temin edebilirsiniz. Sayfamızın iletişim bölümü içerisinde her kentimiz için gereken ofis adresleri ve konumları harita eklentisi ile birlikte pratik bir şekilde paylaşılmaktadır. Ayrıca ofis telefon numaralarımız veya mail adreslerimiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz iletişim sayesinde de ofis konumu ve adresi hakkında kolaylıkla bilgi talep edebilirsiniz. Hatta profesyonel bir destek açısından ulaşım yardımı talep ederek, ofislerimizi daha kolay bir şekilde bulma imkanınız da yer almaktadır. Kırklareli büromuz, hafta içi ve hafta sonu ayrı günlerde farklı mesai saatleri ile birlikte aktif olarak hizmet vermektedir.

İngiltere Vize Randevu Kırklareli'den Nasıl Alınır?

İngiltere vizesi talebi gerçekleştirmeniz için öncelikle yapacağınız ilk işlemlerden birisi gerekli hazırlıkları sağlayarak vize randevusu almak olacaktır. Bu konuda da öncelikle İngiltere vize randevu Kırklareli işlemlerini sağlamak için Kırklareli ofisimizden danışmanlık hizmetlerini başlatmanız faydalı olacaktır. Çünkü danışmanlık hizmetlerini başlattıktan sonra internet üzerinden gerçekleştirilen ilk işlem sonrasında fiziki olarak randevu alma işlemi sağlanmaktadır. İngiltere'ye gerçekleştirilecek seyahatin 3 ay öncesine kadar başvuru işlemleri yapılabilir. Bugün Türkiye genelinde vize randevusu alınması için ofislerimizin bulunduğu her noktada başlangıç hizmetlerini almanız mümkündür. Vize randevusu alınması için bizatihi başvuran kişinin kendisinin başvuru gerçekleştirmesi ve bu konuda profesyonel bir danışmanlık hizmeti alması doğru olacaktır. 

Daha öncesinde internet üzerinden gerçekleştirilmiş randevu işlemleri ile birlikte verilen tarih ve saate uyumlu bir konumda yetkili personellerin yardımı ile randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurusu gerçekleştiren kişi bu randevu sırasında biometrik veri işlem kaydı yani parmak izi alma prosedürü ile karşılaşır. Firmamızın sunduğu ayrıntılı hizmetlerden biri olarak randevu işlemlerini gerçekleştireceğiniz gün EAGVS personellerimiz size refakat ederek işlemleri daha kolay bir hale getirecektir. Ayrıntılı bir bilgi olarak vize randevusu sırasında başvuru formu, randevu bildirimi, orijinal belgeleriniz ve istenen ek belgeler, vize harcını yatırdığınıza dair belge gibi önemli ihtiyaçlar mutlaka yanınızda bulunmalıdır. Bu evrakların teslim edilmesi, incelemenin yapılması, parmak izi verilerinin okutulması ve görüşmenin gerçekleştirilmesi ile birlikte randevu gününde vize açısından sonuca ulaşılabilir. 

Kırklareli İngiltere Vize Başvuru Merkezi Telefonu?

Bugün İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirirken ilk adımda temel bilgileri talep etmeniz veya başvuru sonrasında da süreç takibi ile ilgili bilgi almanız açısından Kırklareli büromuz telefonunu temin etmeniz büyük bir fayda oluşturacaktır. Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde büroda yer alan personellerimizin desteği açısından mesai saatlerini takip ederek web sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Sizler için sunmuş olduğumuz telefon numaraları her kentte sabit hatlar üzerinden tercih edilmiştir ve kolaylıkla hiçbir kesinti yaşanmadan bu hatlara ulaşılabilir. Ayrıca telefon numaralarımız ile birlikte paylaşılmış olan mail adresleri üzerinden de yine sağlıklı ve ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. 

Kırklareli İngiltere Vize Ücreti 2023

Her ülke tarafından farklı ülkelerden başvurulan vize işlemleri açısından resmi koşullara haiz olarak ücret talepleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu ücret talepleri her yıl güncellenmiş bir şekilde belirlenir. İngiltere vizesi talep etmeniz konumunda da turistik vize, ticari vize ve aile ziyareti gibi vize kategorileri göz önünde bulundurulduğunda, vizenin süresine göre ödemeniz gereken ücrette değişiklik görülebilir. Genellikle Kırklareli İngiltere vize ücreti 2023 açısından ilk defa başvuru gerçekleştiren ve 6 ay süre ile vize alan kişiler veya 2-5-10 yıllık vize talebinde bulunan kişiler açısından ödenecek ücretlerde değişiklik görülmektedir. Bugün vize başvuru işlemi yaparken talep edilen ücret, İngiltere konsolosluğu tarafından belirlenir. Ayrıca bu ücret dışında vize başvuru danışmanlık hizmeti ve başvuru merkezi hizmetleri de ayrı ayrı talep edilir. 

Örnek olarak İngiltere vizesinde 6 aylık vize başvurusu gerçekleştiren kişilerin 130 dolar vize harç ücreti ve 120 dolar vize danışmanlık hizmet bedeli ödemesi gerekmektedir. Ayrıca uzun süreli başvurularda;

  • 2 yıllık vize başvurusu için harç ücreti olarak 495 dolar ve danışmanlık hizmet bedeli için 155 dolar ödenir.
  • 5 yıllık vize başvurusu için vize harç ücreti olarak 896 dolar ve danışmanlık hizmet bedeli için 204 dolar ödenir. 
  • 10 yıllık vize başvurusu gerçekleştirmek için vize harç ücreti olarak 1124 dolar ve vize danışmanlık hizmet bedeli için 326 dolar ücret ödenir.

Temel olarak belirlenmiş bu süre zarfında talep edilen vizenin türüne göre yine farklı vize ücretleri istenirken, diğer vize türlerinde de ödenecek her ücret ve firmamız tarafından talep edecek ek ücretler konusunda yaptığınız görüşmelerde çok daha detaylı bir bilgi talep edebilirsiniz. Tüm bu ücretler dışında ise firmamızdan alınacak İngiltere vizesi hizmetleri açısından standart olarak Euroasia hizmet bedeli kapsamında 100 dolar ücret talep edilmektedir. 

Kırklareli İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Normal koşullarda Türkiye'nin hangi noktasından başvuru yaparsanız yapın ve vize türünüz ne olursa olsun İngiltere konsolosluğu tarafından talep edilen standart evraklar yer almaktadır. Bu bağlamda standart şekilde talep edilen İngiltere vizesi için gerekli evraklar Kırklareli listesine bakıldığında ilk konumda;

  • Yenilenmiş ve arkalı önlü fotokopisi çekilmiş kimlik
  • En az 6 ay daha geçerli pasaport
  • Tüm sayfaları ile birlikte eski pasaportların orijinalleri
  • Aile ve adres bilgilerini bulunduran tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Seyahatte kullanılacak araç için araç rezervasyon belgesi
  • Konaklama açısından konaklama belgesi
  • Vize talebi gerçekleştirmek için İngilizce olarak hazırlanmış talep dilekçesi görülmektedir.

İngiltere vizesi talebinde bulunmanız için bu standart evrakların mutlak bir şekilde hazırlanması gerekirken, ayrı bir konumda vizeye başvuran kişinin kategorisine ve vize kategorisine göre ek evraklar talep edilebilir. Bu bağlamda şirket sahibi veya ortağı olan kişiler, çalışanlar, memur olan kişiler, emekliler, ev hanımları, sigortalı çalışan kişiler, öğrenciler, ticari davetiye ile gelecek olan kişiler ve sporcular gibi birçok farklı kişinin hazırlaması gereken ek evraklar yer almaktadır. Bu evrakların tümü konusunda yine Kırklareli büromuza gerçekleştirdiğiniz ilk başvuru ile birlikte sizin için danışmanlık gerçekleştirecek yetkili personel kapsamlı bir bilgi sağlayacaktır. Örneğin, İngiltere vizesi talep etmeniz için bir öğrenci olarak sponsor göstereceğiniz kişinin konumuna bağlı şekilde de gelir belgeleri, şirket belgeleri, sponsor mektubu gibi birçok farklı ek belge talebi yer almaktadır.

Kırklareli'den İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kırklareli ofisimizi ziyaret ederek İngiltere vize başvurusu gerçekleştirmek isteyen bir kişinin kademeli bir şekilde yapması gereken birçok işlem yer almaktadır. Örneğin, vize başvurusu yapılırken geçerli bir davetiye, seyahat geçmişi, yeterli maddi imkanlar, uygun koşullar veya öğretim belgesi gibi koşullar yer almaktadır. Sonrasında vize türü belirlenerek banka teminatı sağlanır, çalışma belgeleri teslim edilir ve randevu işlemleri sağlanır. Başvuru açısından bu ilk süreç yaklaşık 1 hafta gibi bir süre alacaktır. Sonrasında hazırlanan evraklar ile vize süresi belirlenerek randevu günü evrak teslimi ve parmak izi kaydı gerçekleştirilir. Sonrasında İngiltere vize randevularında mülakat işlemi bulunmamaktadır. Son konumda gerçekleştirilen vize başvurularında yaklaşık 15 gün gibi bir işlem süresi ile karşılaşılmaktadır.

Genel olarak kademeli bir şekilde vize başvurusunun tamamlanması göz önüne alınırsa, standart bir başvuruda 10 gün ilk işlem suresi ve başvuru sonrası 15 gün işlem suresi bulunmakla birlikte yoğunluk durumuna göre cevaplama süresi 2 haftaya kadar ulaşabilir. Yani takriben 3 hafta gibi bir süre içerisinde tüm işlemlerinizin tamamlanması ile vize alma imkanınız yer almaktadır. Ancak özel bir şekilde belirtmeniz durumunda danışman personellerimiz tarafından ekspres başvuru sağlanırsa, 5 iş günü veya süper ekspres başvuru sağlanırsa, 24 saat gibi bir süre içerisinde de İngiltere konsolosluğundan sonuç alınması imkanı bulunmaktadır. Ancak mutlak şekilde bu tip durumlarda öncelikle yetkili personellerimize bilgi vermeniz gerekecektir.

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';