x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

İngiltere Vize Başvurusu, Konya

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia’ya hoş geldiniz!
 

Euroasia GVS ile İngiltere vizesine Konya’dan başvurabilirsiniz. Konya’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vizesi başvurularınızı kolayca tamamlayabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu web sayfasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

İngiltere vizesi işlemlerinde, başvuru sahibinin ikametine göre değişen başvuru merkezi uygulaması yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet eden kişiler, belirlenmiş 7 merkez olan İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir’den İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler. Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Seydişehir, Ilgın, Cihanbeyli, Karapınar, Kulu ile Konya'nın diğer her ilçe ve yerleşim merkezinden İngiltere için vize başvurusunda bulunmak isteyenler için en yakın başvuru merkezi Antalya, Adana ve Ankara'da bulunmaktadır.
İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle ya da konya@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

Konya’da İngiltere konsolosluğu var mı?

Konya’da İngiltere konsolosluğu bulunmamaktadır, Konya'ya en yakın başvuru merkezleri Ankara, Antalya ve Adana'da bulunmaktadır.

Konya’dan yapılan İngiltere vize başvurularına başvuru sahibi şahsen gelmeli mi?

Başvurunun ilk etabında evraklarınızı tarafımıza kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız dosyanızı tamamlayıp başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak bir randevu tarihi belirleyecekler. Belirlenmiş randevu tarihinde 7 il arasından (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir) seçeceğiniz başvuru merkezine şahsen gelerek yalnızca parmak izi ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Daha önce İngiltere vizesi almış kişiler başvuruya şahsen gelmeli mi?

Evet, İngiltere her başvuruda, başvuru sahibinin şahsen merkezde olmasını istemekte, parmak izi ve fotoğraf işlemlerini tekrar gerçekleştirmektedir.

Konya’nın çevre illerinde ikamet eden kişiler Konya’dan İngiltere vizesine başvurabilir mi?

Konya’da İngiltere başvuru merkezi bulunmamaktadır, Konya'ya en yakın başvuru merkezleri Ankara, Antalya ve Adana'da bulunmaktadır. Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Karaman, Isparta, Afyon, Mersin ve Eskişehir illerinde ikamet eden kişiler 7 il arasından (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir) seçeceğini başvuru merkezinde işlemlerini gerçekleştirebilir.​

Konya İngiltere vize işlemlerinde mülakat oluyor mu?

Hayır, başvuru esnasında şahsen bulunmanız gerekmekte, evraklarınız taratıldıktan sonra parmak izi ve fotoğraf çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yalnızca evraklarınızla ilgili soru sorulabilir, herhangi bir mülakat gerçekleşmez.

Konya İngiltere vize işlemlerine çocukların gelmesi gerekli mi?

Evet, İngiltere her başvuru sahibini şahsen görmek istemektedir. Çocuklarda parmak izi işlemi yapılmıyor olsa da fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Konya İngiltere vizesi 2023 ücreti ne kadar?

Konya İngiltere vizesi 2023 ücreti konsolosluk tarafından belirlenmiş olup 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl seçeneklerine göre değişmektedir. İngiltere vize fiyatları, konsolosluk bedeli ile Euroasia GVS hizmet bedelini içermekte, seyahatin amacına ve vizenin uzunluğuna göre belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri 2023 tablosunda 6 aylık İngiltere turistik vize başvurusu tüm ücretler dahil biçimde yaklaşık olarak 200 dolardır. Başvurunun gerçekleşeceği şehre, başvurunun şekline ve kalınacak süreye göre ücretler değişmektedir, ayrıntılı bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Konya İngiltere vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

İngiltere vize için gerekli evraklar, cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. İngiltere vize için gerekli belgeler 2023 yılında seyahat amacınıza göre şekillenmekte olup; turistik, ticari, ziyaret ve dil eğitimi başvuru seçenekleri üzerinden oluşmaktadır. Durumunuza uygun İngiltere vize evrak listesi, bize mail ya da telefon üzerinden ulaştığınızda hazırlanıp tarafınıza mail olarak iletilmekte ve uzmanlarımız tüm süreç boyunca danışmanlığını sunmaya devam etmektedir.

Turistik İngiltere vize için gerekli belgeler:
  • Pasaport
  • Kimlik Fotokopisi
  • Tam Vukuatlı Nüfus Aile Kayıt Örneği
  • Son 3 aya ait şahsi banka hesap dökümü
  • Çalışan kişiler için şirket evrakları: (İzin dilekçesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, sicil gazetesi, SGK işe giriş belgesi, SGK tescil dökümü ve son 3 aya ait maaş bordrosu)
  • Emekli iseniz emeklilik belgesi
  • Eğer yaptıysanız uçak ve otel rezervasyonu

İngiltere vize gerekli evraklar listesinin genel bir liste olduğunu unutmayınız, her başvuru kişinin durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hazırlamanız gereken esas liste ortaya çıkacak, başvuru bu şekilde yapılacaktır. İngiltere vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Konya İngiltere vizesine online başvuru yapılabilir mi?

Evet, başvurunuzun ilk kısmını Euroasia GVS aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Şahsen gelmenize ya da kargo yollamanıza gerek olmaksızın size yollayacağımız bilgi formunu doldurup pasaport görüntünüzle birlikte bizlere mail üzerinden ulaştırdığınızda online başvurunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Konya İngiltere başvuru merkezi hangi günler çalışıyor?

Tüm başvuru merkezlerinin çalışma günleri, başvuru seçenekleri ve özel hizmetleri için tablomuzu inceleyiniz:

 

Konya’dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim?

Bazı İngiltere vize başvuru merkezlerinden Prime Time (Erken saat) ve Super Priority (24 Saatte İngiltere Vizesi) hizmetleri alınamamaktadır. Bu hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’e özeldir. Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen bize telefon numaramız ya da mail adresimizden ulaşınız.

Konya İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir.

Konya İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır?

Konya’dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız için Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) servisinden yararlanabileceğinizi de hatırlatırız.
İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (0332) 225 40 20 ya da konya@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.
Yeni Zelanda Ana Sayfa

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vizesi Konya
O.M. 12/05/20, 10:38 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Ben Selçuk Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim İngiltere vizesi Konya dan alabilir miyim? Turistik bir seyahat planlamaktayım düzenli bir gelirim olmadığından annem ve babam bana sponsor olacaklar. Annem de babam da emekli memurlar. Bunun için benim de hesabımda para olması gerekiyor mu? Daha önce bir kez İtalya’ya Erasmus yaptım. Ve turistik bir gezi içinde bir kez İspanya’ya gittim ama daha önce hiç İngiltere’ye gitmedim. Bana vize çıkar mı? Yardımlarınız için teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';