x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Premium Vize İşlemleri

İngiltere Vize Başvurularınızı Artık Kendinize Göre Planlayın!

İngiltere'ye seyahat etmek isteyen vizeye tabi Türk Vatandaşları İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu ve İngiltere Ankara Büyülelçiliği tarafından uygulanan vize prosedürlerini yerine getirmek ile sorumludur. Kişi ağır vize prosedürlerini tamamlarken; konsolosluk/elçilik başvuru sahibini her zaman zorlayıcı süreçlerden geçirmez. Bazı ek hizmet servisleri ile başvuru sahibinin rahatlığı da gözetilmiştir. İlgili evraklarının tamamlanmasının ardından son aşama olan randevu gününde kişinin kolay bir başvuru süreci geçirmesi için sunulan İngiltere Vizesi Ek Servisleri maddeleyecek olursak;

ingiltere premium vize işlemleri

 

24 Saatte İngiltere Vizesi

İngiltere seyahatinizin acil olduğunu düşünüyor veya İngiltere Vize Başvurularınızın sonuçlanma süresini bekleyecek yeteri kadar vaktiniz yok ise; başvuru tarihi sonrası 24 saatte sonuçlanan ekstra öncelikli İngiltere Super Priority Visa başvuru hizmeti alabilirsiniz. Katma değerli bu hizmet sadece İstanbul İngiltere Vize Başvuruları'nda geçerlidir. Kişinin ikamet şehri farketmeksizin acil vize alması gereken tüm başvuru sahipleri randevu kayıt işlemini İstanbul başvuru ofisi üzerinden gerçekleştirerek bu servisten faydalanabilir. İstanbul dışındaki diğer başvuru ofislerinde kurye teslimat süresi olacağı için 24 saatte başvuru sonucu verme taahhütünde bulunmak mümkün değildir. Bu nedenle sadece İstanbul Başvuru Ofisi için 24 saatte İngiltere Vize Uygulaması bulunmaktadır.

  • Biometrik Verilerinizi Evinizde veya Ofisinizde Beyan Edin

İngiltere Vize Başvurularınız için beyan edilmesi zorunlu olan biyometrik verilerinizi (parmak izi beyanı, fotoğraf çekimi) İngiltere Vize Başvuru Merkezi'ne gitmeden ev veya işyerinizde verebilirsiniz. Bu kolaylık sayesinde kişi ilgili başvuru merkezine gitmek ile zaman kaybetmemiş olur, ivdedilikle vize başvuru sürecini tamamlar.

  • İngiltere Vize Başvurularınız için Randevu Sorunu Yaşamayın

İngiltere Vize Başvurularınız öncesinde randevu sorunu yaşıyor ve planlamış olduğunuz İngiltere seyahatinize yetişeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız randevu sorunu yaşamadan İngiltere Vize Başvuru Hizmeti olan Walk-in’ den yararlanabilirsiniz. Bu sayede randevusuz olarak randevu işlemlerinizi tamamlayabilir daha hızlı olarak vize sonucunuzu alabilirsiniz.

  • İngiltere Vize Başvurularınızı Sıra Beklemeden Çay ve Kahve Keyfi Yaparak Gerçekleştirin

İngiltere Vize Başvurularınız için sıra beklemek istemiyor ve konforlu bir şekilde İngiltere Vize Başvurusu yapmak istiyorsanız ‘’İngiltere Premium Lounge Visa’’ Başvuru işlem hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet sayenizde başvuru işlemleriniz gerçekleşirken çay kahve servisinden faydalanabilir ve daha rahat bir ortamda işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  • İngiltere Vize Başvurularınızı Pasaportsuz Gerçekleştirin

İngiltere Vize Başvuruları için pasaportunuzu 15 iş günü sürecek değerlendirme süresince Konsoloslukta bırakmak istemiyor ve pasaportunuzu diğer ülke seyahatleriniz için kullanmanız gerekiyorsa pasaportunuzu sadece sizden istendiği zaman 4 hafta içerisinde teslim edebileceğiniz esnek bir hizmet olan İngiltere ‘’Keep My Passport’’ vize başvuru işlem hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • İngiltere Vizelerinizi Yeni Pasaportunuza Aktarın

Eski pasaportunuzda bulunan geçerli İngiltere Vizelerinizi yeni pasaportunuza taşımak için İngiltere Konsolosluğu'nun bu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

* Değerli ziyaretçilerimiz İngiltere Konsolosluğu'nun yukarıda belirtilen hizmetleri katma değerli bir hizmettir ve söz konusu hizmetler için ek ödemeler yapmanız gerekecektir. Bu hizmetlerden yararlanabilmek ve bu hizmetlerin kapsamı hakkında detaylı bilgiler için yetkililerimizi bilgilendirmeyi unutmayınız. help@eagvs.com adresine e-mail göndererek yetkililerimizden İngiltere Vize Başvurusu detaylı bilgi alabilir ya da çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Uyarı!: Randevu almadan gerçekleştirilmek istenen İngiltere Vize Başvurusu için, yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir Başvuru Ofislerinden işlemler yürütülmektedir. Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa şehirlerindeki başvuru ofislerinden Randevusuz İngiltere Vize Başvurusu yapılamaktadır. Bu nedenle seyahat planı yapılırken randevu aldığınız şehir için geçerli kriterleri dikkate almalısınız. İngiltere Premium Lounge Service vize hizmeti ile kişinin randevusuz bir şekilde işlemlerinin tamamlamasının yanı sıra ek farklı hizmetlerde sunulmaktadır. Randevu işlemi esnasında İngiltere Başvuru Merkezi'nde bilgisiyar kullanmak, eksik bir fotokopisi belgesi varsa fotokopi çekmek gibi ekstra hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvuru Formu

 

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Aile Birleşimi Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
Vize Dilekçesi
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';